Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliście może, że seria "Indiana Jones" emitowana na TVP 2 w paśmie "Kino na maksa" nie była zaśmiecana przez różnego rodzaju informacje/zwiastuny? Nie było również tego głupiego znaczka "Kino na maksa" oraz żadnych innych "komunikatów" pod logo.

Dziwne, bo wszystkie seriale i pozostałe filmy TVP 2 zakłóca bez wyjątku informacjami wyskakującymi na 1/3 ekranu, a dodatkowo jeszcze na końcu władowują na pół ekranu kolejne zwiastuny.

Czyżby ktoś z rodzinki kogoś z TVP chciał sobie nagrać serię i dlatego zrobili wyjątek? :D

w pazdziernikowym tv-sat jest artykuł- Wypalone pixele, czyli telewizja nie zawsze doskonała o dziwacznych reklamach w czasie filmów na kanałach tvp.

Czytelnicy dzwonią do redakcji bo tvp nie odpowiada na listy z pytaniem kiedy będzie koniec tych komunikatów pod logo tvp.

jestem bardzo ciekawy czy tvp 2 na 40 lecie przygotowało niespodziankę.może logo będzie mniejsze jak tvp sport albo przynajmniej półprzezroczyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku w TVP2 prawdopodobnie ma pojawić się nowy serial "Rodzinka" oraz nowy serial kryminalny i nowy rozrywkowy show.

 

Źródło: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dw ... programowe

Już coś takiego było a mianowicie w TVP1 - pamiętam że grał tam Piotr Machalica. Poza tym z ramówki wypadną (wreszcie) programy lokalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kisiel205 - po pierwsze ośrodki regionalne stracą pół godziny pasma lokalnego, po drugie część osób straci dostęp do programów lokalnych. Ten krok będzie dobry dopiero, gdy DVB-T będzie mieć pokrycie w całej Polsce, a ośrodki regionalne będą mieć albo osobną antenę, albo chociaż te pół godziny więcej w TVP Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pazdziernikowym tv-sat jest artykuł- Wypalone pixele, czyli telewizja nie zawsze doskonała o dziwacznych reklamach w czasie filmów na kanałach tvp.

Czytelnicy dzwonią do redakcji bo tvp nie odpowiada na listy z pytaniem kiedy będzie koniec tych komunikatów pod logo tvp.

jestem bardzo ciekawy czy tvp 2 na 40 lecie przygotowało niespodziankę.może logo będzie mniejsze jak tvp sport albo przynajmniej półprzezroczyste

Brawo, że w końcu ktoś zainteresował się tym co wyprawia TVP. Sat Kurier swoją drogą też mógłby napisać artykuł na ten temat. Jeżeli zrobi się głośno, to może zaprzestaną utrudniania widzom oglądania i nagrywania filmów emitowanych na ich antenach.

Oczywiście nasza kochana KRRiT nic kompletnie nie zrobi w tym kierunku. :evil:

 

P.S. Emitowany w obecną środę w paśmie "Kino na maksa" film Pacyfikator oczywiście był już nachalnie zaśmiecany. Zobaczymy jak jutro będzie na TVP 1 podczas filmu "Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, żeby nie mieć tych reklam i zapowiedzi na napisach końcowych oglądam i nagrywam programy nadawane symultanicznie z "TVP HD", bo tam jest pod tym względem czysto i schludnie, tylko DLACZEGO za ten porządek trzeba dodatkowo płacić???!

 

"Satkurier" moim zdaniem też powinien się tym zająć i poprosić o komentarz kogoś z "TVP" i "KRRiT", bo "TVN24" z wiadomych powodów się tym przecież nie zajmie :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniając wczorajszą galę urodzinową Dwójki muszę przyznać że jeżeli chodzi o warstwę muzyczną to wolałem tylko gwiazdę wieczoru czyli Emmanuelle Seigner zawiodłem się też trochę na przypomnieniu Eurowizji Tanecznej 2008 wolałem jakby tańczyła tylko Edyta Herbuś i ten z braci Mroczków który wygrał z nią wspomnianą Eurowizję Taneczną .Natomiast do warstwy merytorycznej nie mam żadnych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście może, że seria "Indiana Jones" emitowana na TVP 2 w paśmie "Kino na maksa" nie była zaśmiecana przez różnego rodzaju informacje/zwiastuny? Nie było również tego głupiego znaczka "Kino na maksa" oraz żadnych innych "komunikatów" pod logo.

Dziwne, bo wszystkie seriale i pozostałe filmy TVP 2 zakłóca bez wyjątku informacjami wyskakującymi na 1/3 ekranu, a dodatkowo jeszcze na końcu władowują na pół ekranu kolejne zwiastuny.

Czyżby ktoś z rodzinki kogoś z TVP chciał sobie nagrać serię i dlatego zrobili wyjątek? :D

P.S. Emitowany w obecną środę w paśmie "Kino na maksa" film Pacyfikator oczywiście był już nachalnie zaśmiecany. Zobaczymy jak jutro będzie na TVP 1 podczas filmu "Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki".

Zgodnie z przewidywaniami wczoraj ponownie nie zakłócali (tym razem na TVP 1) ostatniej części "Indiany Jones'a". :jupi:

Czyli wniosek jest tylko jeden - ktoś z TVP chciał sobie nagrać serię, to jej nie zaśmiecali.

Inne z kolei filmy zakłócają tylko i wyłącznie na złość telewidzom, bo niby na serii "Indiana Jones" jakoś tych śmieci być nie musiało i nikt z tego powodu na pewno nie rozpaczał. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem może być tak, że to dystrybutor "Indiany Joens`a" zakazał zaśmiecania wszystkich części tymi reklamami.

 

Co do wczorajszej gali to mi się podobała, za wyjątkiem chyba 17 minutowej przerwy reklamowej między częściami ! Zdziwiła mnie (negatywnie) nieobecność wśród gości (przynajmniej ich nie pokazywali) Bożeny i Mariusza Walterów, bo przecież byli autorami wielu "kultowych" programów "TVP" (przy okazji nawet nie wiedziałem, że "5-10-15" wymyśliła Pani Bożena Walter - poza tym ja pamiętam ten program z "jedynki", czyżby źle???), więc wypadałoby się pojawić na takiej gali, tym bardziej, że kilka osób, które teraz są u konkurencji było widać (Nina Terentiew, Agata Młynarska)...

 

Mam nadzieję, że to nie była żadna demonstracja ze strony Państwa Walterów (zresztą nie wierzę, żeby tak było), tylko przypadek losowy.

 

W ogóle pomyślałem, że trochę przykro, że pokazali Państwa Walterów, jako ważne, twórcze osobistości w historii "TVP" (i tu pełna zgoda), a teraz "TVN" swoje główne programy tworzy na licencjach (pisałem o tym już na tym forum kiedyś)...

 

P. S. Wiem, że to nie ten wątek, ale jakie jest rozwinięcie nazwy "TVN" (jest w ogóle jakieś???), bo ja go nigdy nie słyszałem (na własny użytek wymyśliłem kiedyś, że to "Telewizja Nowa" :D )???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trafiłeś w dziesiątkę gdyż to w początkach stacji oznacza ten skrót tylko że Nowa było chyba pisane jako Nova - tak przynajmniej pisali w starym numerze "Programu TV".

A co do państwa Walterów to chociaż dobrze że o nich chociaż powiedzieli :)

Co do emisji w TVP1 programu "5-10-15" to masz racje - to tam ten program dobijał swojego żywota zastępując w wczesnych latach 90 program "Drops" który z kolei zastąpił "Sobótkę" początkowo jednak w latach 1982-1990 program był nadawany w TVP2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Piotr Maślak, który współprowadził ''Kawę czy herbatę?'' będzie od wtorku 16 listopada 2010 roku co tydzień prowadził cykl reportaży ''Barwy życia'' po serialu ''Barwy szczęścia''.

Moim zdaniem źle zrobił przenosząc się do TVP, lepiej jakby nadal był w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w ramówce TVP 2. Od grudnia "M jak miłość" tylko w poniedziałki i wtorki. We środę 1 grudnia film o Barbarze Blidzie "Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy", a tydzień później powtórkowa emisja serialu z Kożuchowską "Nowa".

 

A może tak to sobie wykombinowali, że premiera tego odcinka co był w środy będzie od grudnia niby wcześniej (w środy właśnie :D ), ale tylko na "TVP Seriale" (w ten sposób wypromowaliby ten kanał, tylko, żeby znowu nie było, że będzie dostępny od początku tylko w "Nce", a na "Cyfrę" i "CP" będzie trzeba czekać kilka lat... - ciekawe czy dadzą go do "TNK" i czy do obydwu wersji, czy tylko do "HD"???)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP2 w grudniu 2010:

American Pie 2 / Walker / Mecz / Billy Madison / Na łonie natury / Doborowa jednostka / Rambo: Pierwsza krew / Amerykański łowca / Zabójczy lek / Tata duch / Skrzywdzeni przez los / Święty związek / Napisała: Morderstwo. Ostatni wolny człowiek / Masz na imię Justine / Nadchodzi Polly / Metanoia / Panaptykon / Pretty Man, czyli chłopak do wzięcia / Superbohaterowie / Powódź / Czwartek / Samowolka / Pole marzeń / Człowiek z blizną / Ciężka próba / Jedyna prawdziwa rzecz / Oscar, czyli 60 kłopotów na minutę / Być jak John Malkovich / Dzikość serca / Kickboxer / Dyktator z Paradoru / Balanga / Jest sprawa / Po drugiej stronie lustra / Jack Reed: Szukając sprawiedliwości / Lawendowe wzgórza / Powrót do przyszłości / Oda do radości / Hiszpański więzień / Panna z mokrą głową / Bebe. Świnka z klasą / Tylko Ty / Beethoven 2 / U Pana Boga w ogródku / Oszustwo z miłości / Niespokojne serca / Ostatni skok gangu Olsena / Przygody Tomcia Palucha i Calineczki / Kacper / Powrót do przyszłości 2 / Pan Wołodyjowski (2 części) / Pitch Black / Na granicy ryzyka / Podwójna gra / Gang Olsena na torach / Dwaj bracia / Kochany urwis / Powrót do przyszłości 3 / Incydent / List do mordercy / Spotkanie / Terror na drodze / Jasne błękitne okna / Powiedz tak / Bez litości / Zerwany / Prosto z OO do Afryki / Szatan z siódmej klasy / Uwolnić orkę 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie, według mnie oferta filmowa TVP 2 (jak również TVP 1) na grudzień jest bardzo dobra. Jak dla mnie nieco lepsza od oferty Polsatu (TV 4 jeszcze nie podali), a na pewno o wiele, wiele lepsza od oferty TVN'u i TVN 7. Oczywiście każdy ma inne gusta i każdy wybierze to, co jemu odpowiada.

Ja z przyjemnością obejrzę sobie na TVP 2 cykl "Powrót do przyszłości", 2 kolejne części serii "Gang Olsena", "Tata duch", "Nadchodzi Polly", "Oscar, czyli 60 kłopotów na minutę", "Dyktator z Paradoru" i jeszcze kilka innych pozycji.

Oby tylko nie zaśmiecali tych filmów, ale to są niestety pobożne życzenia. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polska po raz kolejny się nie popisała. Gadka szmatka o [beep]ołach w studiu była ważniejsza niż sam bieg sztafetowy kobiet w Pucharze Świata. Weszli z czterosekundowym opóźnieniem. Pomijam już to, że nie pokazali nic co było przed samym biegiem: prezentacji, profilu trasy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...