Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna zacząłem oglądać serial Nowa.Oglądając go od razu przypominają się Kryminalni. Kiedy jest jakaś akcja od razu chciałoby się usłyszeć genialną muzykę z hitowej produkcji TVNu.Dobra obsada i świetna rola Marcina Bosaka.Nie spodziewałem się że powstanie nowy polski serial tego typu,który wypełni wielką pustkę jaka powstała po zakończeniu przygód komisarza Zawady i jego ekipy.W czwartkowe wieczory TVP2 wymiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie TVP nie ma żadnego interesu i robi to tylko złośliwie (nie płacicie abonamentu, to tak macie). Mało prawdopodobne, aby mieli jakieś umowy z dystrybutorami filmów, którzy to nakazywaliby TVP celowo je zakłócać, aby ludzie pobiegli kupić te filmy na DVD, zamiast nagrywać z TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co prawda, w latach poprzednich przystanków podczas letniej trasy koncertowej Radia Eska i TVP 2 było więcej, ale tak było w latach 2005-2008. Natomiast w 2009 roku również (tak jak i w tym roku) były tylko trzy koncerty: w Zielonej Górze, Warszawie i Bydgoszczy. Dopełnieniem ubiegłorocznej trasy koncertowej był organizowany po raz drugi Sopot Hit Festiwal 2009. Nie wiem nic poza tym o tegorocznej trasie koncertowej "Hity na czasie", ale z powodu remontu opery w Sopocie nie odbędzie się Sopot Hit Festiwal tylko Bydgoszcz Hit Festiwal, bo właśnie w Bydgoszczy w tym roku odbędzie się festiwal TVP 2 i Radia Eska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W drugim tygodniu września powoli zaczną następować jesienne zmiany:

- o 6.10 powtórki talk-show "Opowiedz nam swoją historię"

- od 7.00 półgodzinne pasmo telezakupowe

- powtórki "Na dobre i na złe" od pierwszego odcinka o 7.30

- nieznacznie przedłużone "Pytanie na śniadanie" (8.30 - 10.50) oraz "Aleja gwiazd" (10.50-11.15)

- od poniedziałku do środy o 17.25 "Jeden z dziesięciu", a w czwartki i piątki "Gilotyna"

- 6. sezon "Dr House'a" w czwartki po 2 odcinki od 20.45

Reszta się do 12.09 nie rozkręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jesienny sezon będzie ostatnim, w którym Dwójka emitować będzie obecny na jej antenie od prawie 13 lat serial obyczajowo-komediowy “Złotopolscy”. (...)

Jesienią serial “Złotopolscy” nadawany będzie w niedziele o 14.30. W soboty o 14.30 nie będzie już jednak jego powtórek – w tym paśmie znajdzie się przeniesiona z 18.30 “Wideoteka dorosłego człowieka”.

źródło: wirtualnemedia

 

Swoją drogą trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. I myślę, że jest to dobry moment na zakończenie serialu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 6. sezon "Dr House'a" w czwartki po 2 odcinki od 20.45

Będą to powtórki bo premiery nowych odcinków 6 sezonu będą w czwartki po północy na TVP2 i TVP HD

 

Czwartek 09.09.2010r.

00:25 i 01:20 (premiera) S06 E01-02

20:45 i 21:40 (powtórka) S06 E01-02

 

Czwartek 16.09.2010r.

00:40 (premiera) S06 E03

20:45 (powtórka) S06 E03

 

Emitowany chyba będzie 1 odcinek tygodniowo.

2 godzinna premiera wynika z tego, że jest ona traktowana jako jeden odcinek (tak został stworzony i wyemitowany w USA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj 40 urodziny TVP2 ale uodzinowa gala Ttej stacji odbędzie się dopiero 23 października o 20:00 a przebiegać będzie pod tytułem "Jedyna taka Dwójka" i potrwa ok. 2 godzin tzn. o 19:50 będzie emitowany program relacjonujący to co się dzieje na "czerwonym dywanie" przed wejściem do miejsca gdzie odbywać się będzie koncert który emitowany będzie w dwóch częściach o 20:05 i 21:05. Planowane zakończenie imprezy o 22:20. Gala będzie transmitowana na żywo na antenie Dwójki.

 

Z okazji 40-lecia TVP2 wystartowała także specjalna - jubileuszowa loteria SMS, w której główną nagrodą jest samochód Mercedes GLK. W spotach promujących konkurs, które lecą na antenach TVP (m. in. na TVP1, TVP2, TVP Info) występuje Grażyna Torbicka - jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ma 40 -tkę "dwójka" ?To nie do wiary ? Dopiero co zakładałem mała antenę na żerdkę , bardzo wysoką,zeby złapać nieco śnieżący obraz z nadajnika w Tarnowie ......., a tu już 40-tka , ale strzeliło ... Gratuluję, zawsze ich lubiłem , nie wiem ale bardziej niż 1 - nkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gala przebiegać będzie pod tytułem "Jedyna taka Dwójka"

Trochę to przypomina jedno z haseł reklamowych TVP3: "Nie ma jednej drugiej takiej Trójki", oczywiście to bardzo luźne skojarzenie :D

 

Torbicka mogłaby sobie odpuścić udział w tych SMS-owych loteriach. Niby jest "osobą z klasą" a wdaje się w takie badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zauważyliście może, że seria "Indiana Jones" emitowana na TVP 2 w paśmie "Kino na maksa" nie była zaśmiecana przez różnego rodzaju informacje/zwiastuny? Nie było również tego głupiego znaczka "Kino na maksa" oraz żadnych innych "komunikatów" pod logo.

Dziwne, bo wszystkie seriale i pozostałe filmy TVP 2 zakłóca bez wyjątku informacjami wyskakującymi na 1/3 ekranu, a dodatkowo jeszcze na końcu władowują na pół ekranu kolejne zwiastuny.

Czyżby ktoś z rodzinki kogoś z TVP chciał sobie nagrać serię i dlatego zrobili wyjątek? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...