Skocz do zawartości

Power Rangers Mighty Morphin


skrabi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba każdy oglądał ten serial w młodośći :P Szkoda, że już nie ma emisji pierwszej serii, a na pewno wielu osób chętnie by przypomniało sobie stare dobre czasy rangersów, rity, lorda zeda itd. :) Ostatni raz widziałem ten serial w wakacje 2007 roku na Jetixie, niestety po wyemitowaniu ponad 100 odcinków zaprzestano nadawania (wraz z końcem wakacji). Emisja była w każdy poniedziałek i zawierała około 4-5 odcinków pod rząd. Może polsat odkupi prawa od jetix tak jak to bylo w przypadku bajki "Gumisie" od tvp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe cała seria Power Rangers w ok 40 procentach to zdjęcia wykonane do japońskiej serii "Super Sentaii" - poszczególne serie różnie się nazywały, ale ta na podstawie, której powstało MM Power Rangers to Kyoryu Sentai Zyuranger. Tu macie z reszta oryginalny japoński oppening http://www.youtube.com/watch?v=sIwmbOoNsX0 .

 

z reszta wszystkie sceny walk z potworami gdy Rangersi są w przebraniu to sceny z oryginalnego japońskiego serialu ;] Wszystkie sceny z Ritą także japońskie z lat 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Emisje seriali na antenie Telewizji Polsat są uzależnione od licencji na te produkcje, które jednak pozostają tajemnicą handlową firmy i dlatego nie mogę udzielić Panu jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy będziemy emitować serial "Power Rangers".

Na dzień dzisiejszy nie jest on uwzględniony w naszych najbliższych planach emisyjnych.

 

Do Działu Kontaktów z Widzami trafia dużo listów z ciekawymi propozycjami programowymi i chcąc pomóc naszym widzom, przekazuję wszystkie Państwa głosy do Działu Handlowego i Działu Planowania Programowego.

Proszę śledzić naszą ramówkę w prasie telewizyjnej, gdzie odpowiednio wcześniej przekazujemy nasze propozycje programowe.

 

Pozdrawiam

Ewelina Smolińska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakieś Power Rangers widziałem na K2. ;)

Co to za kanał? Na jakiej satelicie? Na pewno to był mighty morphin?

Włoska stacja. Hotbird 13E. Nie wiem co to za Power Rangers było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

to byli chyba najlepsi rangersi zawsze w soboty i niedziele sie oglądało

najlepsza to była czarownica Rita i wojownicy Kitowcy a później lord ZEED zbierałem naklejki z postaciami z gum do żucia .Podobali mi sie też Power Rangers w kosmosie ale to zupełnie inny serial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Ja pamiętam ten serial. Ostatni raz widziałem go w Polsacie właśnie na przełomie 2003 i 2004 (Wikipedia twierdzi, że po raz ostatni wyemitowano go w dniu 18 lutego 2004 na 111. odcinku, czyli przedostatnim odcinku drugiego sezonu). A jeszcze na początku br. oglądałem kilka odcinków na YT, ale niestety w oryginale, czyli po angielsku.

Witam,

 

Emisje seriali na antenie Telewizji Polsat są uzależnione od licencji na te produkcje, które jednak pozostają tajemnicą handlową firmy i dlatego nie mogę udzielić Panu jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy będziemy emitować serial "Power Rangers".

Na dzień dzisiejszy nie jest on uwzględniony w naszych najbliższych planach emisyjnych.

 

Do Działu Kontaktów z Widzami trafia dużo listów z ciekawymi propozycjami programowymi i chcąc pomóc naszym widzom, przekazuję wszystkie Państwa głosy do Działu Handlowego i Działu Planowania Programowego.

Proszę śledzić naszą ramówkę w prasie telewizyjnej, gdzie odpowiednio wcześniej przekazujemy nasze propozycje programowe.

 

Pozdrawiam

Ewelina Smolińska

skrabi: przecież przestarzałych seriali wielokrotnie powtarzanych (zwłaszcza Power Rangers i "Drużynę A") - po co po raz kolejny powtarzać, skoro Polsat emituje seriale z lat współczesnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cieszę się, że jesteś tu po raz pierwszy. Niestety, chyba nie ma odcinka z lektorem lub napisami. Na YT jeszcze na początku br. znalazłem wszystkie odcinki Power Rangers w oryginale (po angielsku) na jednym profilu, który miał pewien nowojorczyk, a został zbanowany jednak kilka miesięcy temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Można znaleźć na chomiku sporo Power Rangers. Ale mało jest w języku polskim czy z napisami. Sam zainspirowany tym tematem poszukałem kilka odcinków by przypomnieć sobie swoje dzieciństwo. Oglądałem jedynie pierwsze sezony,1 na pewno,a dwójkę chyba tylko w połowie,do momentu gdy doszło do zmiany trzech Power Rangers. Na tym się moja przygoda skończyła i dobrze,bo kolejne sezony nie przypadły mi do gustu,bo widziałem jakieś urywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...