Jump to content
skrabi

Power Rangers Mighty Morphin

Recommended Posts

Chyba każdy oglądał ten serial w młodośći :P Szkoda, że już nie ma emisji pierwszej serii, a na pewno wielu osób chętnie by przypomniało sobie stare dobre czasy rangersów, rity, lorda zeda itd. :) Ostatni raz widziałem ten serial w wakacje 2007 roku na Jetixie, niestety po wyemitowaniu ponad 100 odcinków zaprzestano nadawania (wraz z końcem wakacji). Emisja była w każdy poniedziałek i zawierała około 4-5 odcinków pod rząd. Może polsat odkupi prawa od jetix tak jak to bylo w przypadku bajki "Gumisie" od tvp?

Kiedyś tam widziałem pare odcinków na Polsacie, ale nie żeby mi to się jakoś szczególnie podobało.

Za to piosenka była fajna: "go go power rangers!, tyry-ry-ryyy ..." :P

Ja to kiedys ogladalem,pierwsze serie emitowane na polsacie nie byly zle,bo te ktore pozniej byly na Jetix juz nie byly ciekawe,a tak jak Tomo21 wspomnial,fajna muzyczka na poczatku :D

Fajne były te Power rangers mighty morphin ,ale ja wolałem Power rangers SPD i Time Force które niegdyś emitowała stacja Jetix.Szkoda że teraz na Disney XD już nie emitują tych seriali dla młodzieży.

Ja na Fox Kids pamiętam "podróbkę" Power Rangersów - nazywało się Beettleborgs Metalics czy jakoś tak :P

Guest Anonymous

Chyba jakieś Power Rangers widziałem na K2. ;)

Co to za kanał? Na jakiej satelicie? Na pewno to był mighty morphin?

Co ciekawe cała seria Power Rangers w ok 40 procentach to zdjęcia wykonane do japońskiej serii "Super Sentaii" - poszczególne serie różnie się nazywały, ale ta na podstawie, której powstało MM Power Rangers to Kyoryu Sentai Zyuranger. Tu macie z reszta oryginalny japoński oppening http://www.youtube.com/watch?v=sIwmbOoNsX0 .

z reszta wszystkie sceny walk z potworami gdy Rangersi są w przebraniu to sceny z oryginalnego japońskiego serialu ;] Wszystkie sceny z Ritą także japońskie z lat 80.

Witam,

Emisje seriali na antenie Telewizji Polsat są uzależnione od licencji na te produkcje, które jednak pozostają tajemnicą handlową firmy i dlatego nie mogę udzielić Panu jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy będziemy emitować serial "Power Rangers".

Na dzień dzisiejszy nie jest on uwzględniony w naszych najbliższych planach emisyjnych.

Do Działu Kontaktów z Widzami trafia dużo listów z ciekawymi propozycjami programowymi i chcąc pomóc naszym widzom, przekazuję wszystkie Państwa głosy do Działu Handlowego i Działu Planowania Programowego.

Proszę śledzić naszą ramówkę w prasie telewizyjnej, gdzie odpowiednio wcześniej przekazujemy nasze propozycje programowe.

Pozdrawiam

Ewelina Smolińska

Guest Anonymous

Co to za kanał? Na jakiej satelicie? Na pewno to był mighty morphin?

Włoska stacja. Hotbird 13E. Nie wiem co to za Power Rangers było.

to byli chyba najlepsi rangersi zawsze w soboty i niedziele sie oglądało

najlepsza to była czarownica Rita i wojownicy Kitowcy a później lord ZEED zbierałem naklejki z postaciami z gum do żucia .Podobali mi sie też Power Rangers w kosmosie ale to zupełnie inny serial

widziałem ostatnio ten serial na włoskim k2 kiedys był w niemieckim tele 5

Guest Anonymous

Ja pamiętam ten serial. Ostatni raz widziałem go w Polsacie właśnie na przełomie 2003 i 2004 (Wikipedia twierdzi, że po raz ostatni wyemitowano go w dniu 18 lutego 2004 na 111. odcinku, czyli przedostatnim odcinku drugiego sezonu). A jeszcze na początku br. oglądałem kilka odcinków na YT, ale niestety w oryginale, czyli po angielsku.

Witam,

Emisje seriali na antenie Telewizji Polsat są uzależnione od licencji na te produkcje, które jednak pozostają tajemnicą handlową firmy i dlatego nie mogę udzielić Panu jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy będziemy emitować serial "Power Rangers".

Na dzień dzisiejszy nie jest on uwzględniony w naszych najbliższych planach emisyjnych.

Do Działu Kontaktów z Widzami trafia dużo listów z ciekawymi propozycjami programowymi i chcąc pomóc naszym widzom, przekazuję wszystkie Państwa głosy do Działu Handlowego i Działu Planowania Programowego.

Proszę śledzić naszą ramówkę w prasie telewizyjnej, gdzie odpowiednio wcześniej przekazujemy nasze propozycje programowe.

Pozdrawiam

Ewelina Smolińska

skrabi: przecież przestarzałych seriali wielokrotnie powtarzanych (zwłaszcza Power Rangers i "Drużynę A") - po co po raz kolejny powtarzać, skoro Polsat emituje seriale z lat współczesnych.

Może nie chodziło mi akuratnie o polsat główny, ale na jakichś pozostałych (tematycznych) kanałach mogliby spróbować dać do ramówki ten serial.

Guest Anonymous

Było 18 sezonów (każdy w latach 1993-2010), natomiast w 2011 były plotki o 19 sezonie, który jednak nie został nakręcony.

Witam ma ktoś może stronę z odcinkami online z lektorem lub przynajmniej napisami ? Szukałem i nie znalazłem ;/ A jak był z lektorem to do 20 odc i potem kilka odc. bd wdzięczny ;]

Guest Anonymous

Cieszę się, że jesteś tu po raz pierwszy. Niestety, chyba nie ma odcinka z lektorem lub napisami. Na YT jeszcze na początku br. znalazłem wszystkie odcinki Power Rangers w oryginale (po angielsku) na jednym profilu, który miał pewien nowojorczyk, a został zbanowany jednak kilka miesięcy temu.

Można znaleźć na chomiku sporo Power Rangers. Ale mało jest w języku polskim czy z napisami. Sam zainspirowany tym tematem poszukałem kilka odcinków by przypomnieć sobie swoje dzieciństwo. Oglądałem jedynie pierwsze sezony,1 na pewno,a dwójkę chyba tylko w połowie,do momentu gdy doszło do zmiany trzech Power Rangers. Na tym się moja przygoda skończyła i dobrze,bo kolejne sezony nie przypadły mi do gustu,bo widziałem jakieś urywki.

Ja bardzo wspominam Power rangersów tym bardziej że Power Rangersi byli pokazani zawszę w niedzielę o 9:30 tuz przed programem Disco relax w Polsacie.

Serial jak sam wiem był jednym z moich ulubionych serialów z czasów mojej młodości