Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy moment jest dobry na promowanie prawidłowych postaw obywatelskich, którym bez wątpienia jest głosowanie w wyborach. Oczywiście jeśli przy okazji nie zachęca się do głosowania na konkretnego kandydata czy partie (jak już bywało np. w kościołach przez niektórych księży). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateusz2006 no i co w związku z tym?

Teraz, fanbonda napisał(a):

Nie bylo mnie w Opolu, trzymaj się wątku, a nie rob tanie zaczepki personalne przy braku argumentów. 

 

Argumentów to Tobie brakuje skoro porównujesz akcje profrekwencyjną do agitacji wyborczej. 

I nie interesuje mnie gdzie byłeś. A porady "trzymaj się wątku" zastosuj do siebie. W wątku festiwalowym też nawiązałeś do polityki. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemolo napisał(a):

Przełączyłem wczoraj na te kabarety na chwile po finale LM i co tam było wyśmiewanie się z Księży i PiSu i to całe kabarety w TVP , tego nie dało się oglądać żałosne to było .

To nie oglądałeś uważnie bo śmiano się także z Kierwińskiego sugerując, że był pijany. No, ale skoro przełączyłeś tylko na chwilę to faktycznie dużo widziałeś i twoja ocena jest jak najbardziej uzasadniona. 😂

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja profrekwencyjna to rodzaj agitacji. Nie użyłem sformułowania agitacja wyborcza . Wiec sobie nie dopowiadaj 

44 minuty temu, fanbonda napisał(a):

Serio @Mateusz2006? Agitację prowadzono? 

Słowo agitacja 

Cytat

agitacja «zjednywanie zwolenników dla jakiejś sprawy»

https://sjp.pwn.pl/sjp/agitacja;2549035.html

Więc tu ta sprawa to udział w wyborach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fanbonda napisał(a):

Akcja profrekwencyjna to rodzaj agitacji. Nie użyłem sformułowania agitacja wyborcza . Wiec sobie nie dopowiadaj 

To skoro stwierdzasz, że nie jest to "agitacja wyborcza", bo nie użyłeś słowa "wyborcza" - to w czym problem, że miała miejsce na Festiwalu w Opolu? 

Ale błądzisz... 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, fanbonda napisał(a):

Jest to także forma agitacji. Nie po to włączam festiwal muzyczny by słuchać o tym, ze mam iść na wybory, pewnie tez z jakimś uzasadnieniem. 

 

Jak w kościele księża prowadzą jeszcze większą agitację to ci nie przeszkadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nawet promowanie postaw pro obywatelskich jest problemem. 

Każda okazja jest dobra aby na tydzień przed wyborami uświadamiać i edukować że głosowanie to przywilej. To jest także misja telewizji publicznej. 

Nie tylko igrzyska, ale i edukacja połączona z zabawą. Brawa dla artystów że dyskretnie ten wątek poruszyli. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkim kabareton  przypadł  do gustu

Cytat

Festiwal zrobiony na złość poprzedniej władzy. A miało być bez polityki. Żenua!; Dno, żenada do potęgi entej. Do znudzenia temat kota, długopisu i doszły teraz samoloty. Wysilcie się trochę. Nie interesują nas wasze poglądy polityczne; Nie jestem za PiS, ale bardzo mnie drażni to wyśmiewanie się z nich na każdym kroku w tym kabarecie. Jest to żenujące. Nie można się bawić bez mieszania w to polityki? Nie da się tego słuchać" - można przeczytać w social mediach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś motywem przewodnim kabaretów jest polityka. Robienie z tego zarzutu jest conajmniej dziwne.

Wiele wczorajszych skyczy nie było o polityce. 

A to że politycy dostarczają materiałów swoimi wypowiedziami kabarertom, no ups.

Na marginesie było to już pisane wczorajsze skecze nie żartowały wyłącznie z PIS. Nie wiem zatem po co cytować tylko jedną wypowiedź z internetu. Na co ona ma być dowodem? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawicowcy tu mówią, że Zalewski zachęcił do pójścia na wybory i wielka to agitacja. Dziś gdzieś w Polsce - Zenek Martyniuk i pan z Bayer full wystąpili na jednej scenie z byłym prezesem TVP - Jackiem Kurskim. Nie widzę oburzenia. Gdzie jesteście? Pasuję wam Kurski z Zenkiem, a Zalewski już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Nie od dziś motywem przewodnim kabaretów jest polityka. Robienie z tego zarzutu jest conajmniej dziwne.

Wiele wczorajszych skyczy nie było o polityce. 

A to że politycy dostarczają materiałów swoimi wypowiedziami kabarertom, no ups.

Na marginesie było to już pisane wczorajsze skecze nie żartowały wyłącznie z PIS. Nie wiem zatem po co cytować tylko jedną wypowiedź z internetu. Na co ona ma być dowodem? 

To było żenujące i mega słabe. Ludzie w internecie też to piszą. Wyśmiewanie się z PiS-u, kota Kaczyńskiego i prezydenta Dudy na każdym kroku - mega stronniczość i polityka wpleciona w Festiwal, który ma "znowu łączyć" to jest ta czysta woda??? Żenada w TVP nielegalnie przejętym zresztą. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie śmiano się tylko z PiS, sam obejrzyj zamiast wierzyć to co piszą ci w Internecie, po drugie te kabarety bardzo często jechały po politykach. Nawet za czasów ekipy sprzed roku 2016 były skecze z posiedzenia rządu gdzie Robert Górski odgrywał Tuska i się z niego śmiał. Kompletnie nikomu, a szczególnie PO i władzy to nie przeszkadzało. Przestań więc płakać i rozdmuchiwać afery. To po prostu widać jak poprzednia władza nie ma do siebie dystansu bo tylko dorwali się do rządzenia zaraz pozbyto się kabaretów. No żal.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...