Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Transmisja beatyfikacji prymasa Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej ze Świątyni Opatrzności Bożej jutro o 12:00 na TVP 1 i TVP Info.

2 godziny wcześniej - o 10:05, w programie I-szym, zostanie wyemitowany dokument Wyszyński - dobry kontakt w Niebie.

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2021 o 20:37, Poland napisał:

Tego nie wiadomo ale spekuluje się że może to być wprowadzone razem z nową grafiką TVP3 w dniu 2 października. Sam proces rebrandungu w TVP jest rozciągnięty do końca roku. 

Liczę na to, że nowe logo Jedynki pojawi się na ekranie (nie w oprawie, bo tam już jest) w październiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2021 o 10:36, Michał99 napisał:

Wiadomo coś kiedy nowe logo Jedynki i Dwójki pojawi się na ekranie?

Co Wy z tym niedoczekaniem się na nowe logo? Dla mnie może takie zostać bo to po małych zmianach w ostatnich latach jest klasykiem odkąd logo na TVP 1 zagościło na ekranie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Poland napisał:

Moim zdaniem nowe logo powinno pojawić się na ekranie

Logo Jedynki się zestarzało jak mam być szczery (bardziej niż logo Polsatu z lat 2006-2021). Staremu logotypowi (2003-2021) bliżej jest graficznie do logo z lat 1992-2003 niż do obecnego (od 2021). To samo tyczy się loga Dwójki (2003-2021). Jest to tak naprawdę lifting loga z lat 2000-2003, gdzie cyferkę wyprostowano i dołożono do loga napis TVP.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości. Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy macie jakąś wiedzę, że niebawem na platformach internetowych takich molochów jak Polsat czy Canal+ pojawi się TVP1/2? Mieszkam w miejscu, gdzie antena satelitarna zimą działa sobie jak chce, więc pomyślałem, że super byłoby, gdybym miał te dwa kanały drogą internetową (legalnie). Obecnie mam Cyfrowy Polsat (czy jak to tam się teraz nazywa) i niestety na ich platformie nie ma TVP1. Mam kolegę z Canalem, są różne cuda, ale TVP1 brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, miramar napisał:

Obecnie mam Cyfrowy Polsat (czy jak to tam się teraz nazywa) i niestety na ich platformie nie ma TVP1. Mam kolegę z Canalem, są różne cuda, ale TVP1 brak.

A co Cię powstrzymuje przed zamontowaniem anteny do DVB-T, gdzie miałbyś dostęp nieograniczony do tych kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał:

A co Cię powstrzymuje przed zamontowaniem anteny do DVB-T, gdzie miałbyś dostęp nieograniczony do tych kanałów?

Słaba jakość sygnału. Był nawet jakiś magik, biegał z ustrojstwem do mierzenia sygnału po dachu i nic. Satelita też działa do momentu jak spadnie śnieg na drzewa - wtedy zaczyna się masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Bzdura😂Przeszkadza śnieg na drzewach a w lecie liście już nie😂Ustaw dobrze antene lub kup większą z odpowiednim zapasem sygnału.

Ja tego nie zainstaluję, muszę brać fachmana. To raz. Dwa: śnieg, deszcz, jakieś tam wichury, niezależenie od pory roku i mam brak sygnału na dekoderze. Poza tym zmieniasz temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2021 o 19:44, miramar napisał:

Czy macie jakąś wiedzę, że niebawem na platformach internetowych takich molochów jak Polsat czy Canal+ pojawi się TVP1/2? Mieszkam w miejscu, gdzie antena satelitarna zimą działa sobie jak chce, więc pomyślałem, że super byłoby, gdybym miał te dwa kanały drogą internetową (legalnie). Obecnie mam Cyfrowy Polsat (czy jak to tam się teraz nazywa) i niestety na ich platformie nie ma TVP1. Mam kolegę z Canalem, są różne cuda, ale TVP1 brak.

Play Now TV,  CDA Premium ( ci drudzy  mają nawet umowę z TVP- legalny dostęp )

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2021 o 19:44, miramar napisał:

Czy macie jakąś wiedzę, że niebawem na platformach internetowych takich molochów jak Polsat czy Canal+ pojawi się TVP1/2? Mieszkam w miejscu, gdzie antena satelitarna zimą działa sobie jak chce, więc pomyślałem, że super byłoby, gdybym miał te dwa kanały drogą internetową (legalnie). Obecnie mam Cyfrowy Polsat (czy jak to tam się teraz nazywa) i niestety na ich platformie nie ma TVP1. Mam kolegę z Canalem, są różne cuda, ale TVP1 brak.

TV Smart GO (Vectra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...