Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakies informacje na temat zmiany ramowki na wakacyjna? Bo jakos nie moge nigdzie znalezc informacji o tym, artykulu. Probuje ja rozgryzc ;)

 

Przysypałeś, czy co? Jakiś tydzień temu przeczytałem o tym, że się zaczyna sezon wakacyjny w TVP i będą powtórki i pisało jakie.

 

A może w ogóle nie będzie Teleexpressu? Pamiętam, że kiedyś była podobna sytuacja i Teleexpress był tylko na TVP Polonia, a na TVP1 w tym czasie była inna transmisja na żywo.

 

Zawsze, jak była jakaś transmisja, to Teleexpres leciał w przerwie. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek było inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było podczas ME w koszykówce które odbywały się w Polsce.

 

Studio przed meczem niby 10 - 15 minut a tu tylko: (imię i nazwisko) zapraszamy na mecz ........... konta ...........

 

I kolejne 5 minut reklam. Taka jest już strategia TVP.

 

Albo ojciec mateusz i blondynka - niby zaczynają się o 20.20 a na TVP HD kiedyś się zdradzili że puszczają na TVP HD, a w rzeczywistości film puszczany 20.26 - 20.27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies informacje na temat zmiany ramowki na wakacyjna? Bo jakos nie moge nigdzie znalezc informacji o tym, artykulu. Probuje ja rozgryzc ;)

 

Przysypałeś, czy co? Jakiś tydzień temu przeczytałem o tym, że się zaczyna sezon wakacyjny w TVP i będą powtórki i pisało jakie.

Zdaje mi sie wlasnie ze tez gdzies widzialem jakis artykul, nawet ktos chyba linka podawal ale za chiny ludowe nie moge go znalezc. Byl bys tak mily i podeslal linka? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby zaczynają się o 20.20 [...] a w rzeczywistości film puszczany 20.26 - 20.27

Inna sprawa, że w TVP wg programu telewizyjnego 40-minutowy serial zajmuje godzinę, czyli dokładnie tyle samo, co 40-minutowy serial np. w Polsacie, z tą różnicą, że w Polsacie w czasie tego serialu mamy 2 przerwy reklamowe, a w TVP taka sama ilość reklam puszczana jest przed i po :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz nie pierwszy raz kiedy TVP dostaje inny sygnał niż hiszpanie czy inne kraje. Polscy sponsorzy muszą sporo płacić, żeby wymóc to na Sportfive aby organizowała osobną transmisje z kamerami skierowanymi na polskie reklamy.

Przez moment obraz z boiska był pokazywany z kamer po przeciwległej stronie, bo tam rozgrywała się akcja - pomyślałem sobie: "o nie, jak tak będą skakać kamerą, to ludzie pogubią się po której stronie mamy bramkę". :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies informacje na temat zmiany ramowki na wakacyjna? Bo jakos nie moge nigdzie znalezc informacji o tym, artykulu. Probuje ja rozgryzc ;)

 

Przysypałeś, czy co? Jakiś tydzień temu przeczytałem o tym, że się zaczyna sezon wakacyjny w TVP i będą powtórki i pisało jakie.

Zdaje mi sie wlasnie ze tez gdzies widzialem jakis artykul, nawet ktos chyba linka podawal ale za chiny ludowe nie moge go znalezc. Byl bys tak mily i podeslal linka? ;)

 

Ja teraz też go nie mogę znaleźć :( . Pamiętam jednak, że pisało tam to, że będą powtórki itd. i godziny oraz jakiś opis. Do tego wystarczy program tv. Ewentualnie poszukaj na media2.pl lub dvbnews.pl gdzieś w archiwum tego newsa, ale ja nie mogłem znaleźć dziś. Często po jakimś czasie trudno znaleźć artykuły sprzed kilkunastu dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TVP1 zawala sprawę z puszczaniem filmów i seriali w 16:9.

Np. takie Ranczo, zamiast opuścić logo niżej na obraz serialu, to umieszczane jest na pograniczu obrazu filmu i czarnych pasków, a przecież serial jest nagrywany w 16:9. Tak samo jest z niektórymi filmami, lub umieszcza się banery (np. o wieczorze wyborczym) w takim miejscu, że też to uniemożliwia pokazanie programu w 16:9. (Mówię o odbieraniu przez DVB-T)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...