Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To samo jest przecież ze Sprawą dla reportera. Ostatnio w lipcu była nawet na 1 w zestawieniu tygodniowym w ogólnej, a w komercyjnej gdzieś na samym końcu. Widownia TVP jest po prostu dużo starsza i nie przyciąga zbyt wielu młodych widzów. Tak jest od lat zresztą.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,91 do 0,6 to nie przepaść . Inna sprawa,że zgadzam się z Kurskim,że on jako 50 -latek ma znacznie większą siłę nabywczą niż 16 -latek, więc nie wiem czy ten próg grupy komercyjnej jest dobrze ustawiony. Zresztą idąc tą logiką to 50-latkowie i więcej według TV powinni już nie żyć bo są nieistotni ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wislok, widełki grupy komercyjnej 16-49 były ustalane 30 lat temu. Wszyscy wiemy jak bardzo w ciągu 30 lat społeczeństwo się zestarzało, dziś to jest o kant tyłka potłuc! Ale nic się nie zmieni bo nie ma kto tego zmienić, nie widać chęci na rynku do zmiany i to mnie wnerwia. Bo mój widz 50+ jest traktowany przez rynek jak powietrze.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ale czy dla TVP ma to aż takie znaczenie? Nie ma, kasa i tak płynie ze skarbu państwa więc to ile wpłynie z reklam ma mniejsze znaczenie.

 

W takich okolicznościach ma znaczenie, po prostu TVP zabiera ogólną widownię innym kanałom :-) i o to im chodzi...

A ten target to faktycznie źle ustawiony. Przecież kupę lekarstw i suplementów diety przyjmują ludzie powyżej 49 lat, więc grupa docelowa mafii aptekarsko-farmaceutycznej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy to o tyle mnie dziwi,że głównie widzę reklamy medykamentów. Jednak teraz 60-latek jest dużo bardziej aktywny, mobilny,  a co za tym idzie konsumentem niż miało to miejsce 20-30 lat temu. Mam wrażenie,że rynek TV nie nadążył za zmianami społecznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy odcinek ''Zniewolonej'' obejrzało 3,18 mln widzów,  telenowela pokonała pierwszy dzień ''Top of the Top Sopot Festival'' na TVN-ie.

 

 

Nieoficjalnie mówi się, że aktorzy ''Zniewolonej'' pojawią się na konferencji ramówkowej TVP 22 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest oficjalna wiadomość - aktorzy telenoweli ''Zniewolona'' przyjadą jutro do Polski, i wezmą udział w konferencji ramówkowej TVP w najbliższy czwartek.

 

http://centruminformacji.tvp.pl/44002495/gwiazdy-serialu-zniewolona-z-wizyta-w-warszawie

 

Również w programie ''Alarm!'' było o ''Zniewolonej'', m.in. rozmawiano z aktorami oraz pokazywano plan zdjęciowy telenoweli, natomiast w najnowszym numerze tygodnika ''Do Rzeczy'' jest artykuł o ''Zniewolonej'' i jej fenomenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...