Jump to content

Recommended Posts

W zeszłym tygodniu serwis sportowy miał 2,30 mln widzów i było to w niedzielę. Niestety na tygodniu nie wiem jak to wygląda.

Bo akurat niedziela jest obecnie wyjątkiem, gdy serwis sportowy jest po prognozie pogody, nie ma tego dnia "Alarmu".

Nie oglądam "sportu". Dobrze,że jest "Sportowy wieczór". Myślę,że ten fakt też przyczynił się do marginalizacji tego serwisu. 

• Upvote 1

Odwołane zostały najbliższe zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt. Można się więc spodziewać zmian w weekendowym programie. 

Jacek Cholewiński dołączył kilka dni temu do grona prowadzących ''Agrobiznesu''.

W wiosennej ramówce TVP1 pojawi się najprawdopodobniej trzeci sezon serialu "Wojenne Dziewczyny". 

@wislok to jest pewne na 100%, że się pojawi, w wakacje były kręcone zdjęcia do nowego sezonu.

A od 5 stycznia nowy sezon Komisarza Alexa, co ciekawe nowy sezon będzie liczyć tylko 8 odcinków.

W Nowy Rok będzie o 22:05 ''Szopka Noworoczna 2019'' pod nazwą ''Szopka w przedszkolu''.

Wrócili po rozum do głowy :) Dzięki :) Mam nadzieję,że będzie fajna  jak po inne lata. 

Mam nadzieję,że i z obecnej władzy będą żarty,bo jeśli tylko z opozycji to mogą sobie darować te "Szopki"..

W dniu 6.12.2018 o 17:18, Frontowiec napisał:

W Nowy Rok będzie o 22:05 ''Szopka Noworoczna 2019'' pod nazwą ''Szopka w przedszkolu''.

Zgadza się. Można to sprawdzić w programie dla prasy i otrzymałem potwierdzenie terminu od Pani Barbary Pieli. Według wcześniejszych informacji, w szopce wezmą udział plastusie Basi Pieli (znane z Minęła 20 TVP Info). Pani Barbara zapowiadała to jakiś czas temu na profilu Facebook. Ostatnia szopka była w 2016 r., kiedy to wyemitowano program "Szopka w muzeum". 

Tegoroczna 'Szopka Noworoczna'' będzie nosić nazwę ''Przedszkole Plus''. Tak wygląda opis ''Szopki''.

Inspiracją do powstania szopki noworocznej 2019 roku jest piosenka Jacka Kaczmarskiego "W naszym przedszkolu nie jest źle". Polska scena polityczna zostanie przestawiona jako przedszkole, a urzędnicy państwowi jako dzieci i wychowawcy. Każdy człowiek nosi w sobie bowiem cząstkę dziecka. Reżyserii widowiska podjął się Marcin Kołaczkowski. Po raz pierwszy w szopce występuje rekordowa ilość aktorów - aż 22. Wśród nich są m.in.: Mariusz Czajka w roli Pawła Kukiza, Jacek Lenartowicz wcielający się w Donalda Trumpa oraz Rafał Sadowski jako Donald Tusk.

Zauważyłem, że obecnie logotyp kanału TVP 1 HD ma swego rodzaju "złocisty" kolor:

TVP-1-HD-logo.png

To już tak na stałe, czy tylko dzisiaj, z okazji Nowego Roku? Przypuszczam, że to logo będzie takie tylko dzisiaj. :roll:

Dla porównania, logotyp np. kanału TVP 2 HD pozostał bez zmian i jest normalnie biały.

@Barti złoty logotyp, jest tylko podczas serialu Korona Królów. Zresztą gdy serial leci na TVP HD, TVP Seriale i TVP Polonia to tam też logotyp jest złoty. :) 

Edited by Patjyk

Aaa, chyba, że tak. :D  Bo faktycznie, w tej chwili na kanale TVP 1 HD leci właśnie serial "Korona Królów". ;)

Jak oceniacie tegoroczną ''Szopkę Noworoczną''? Moim zdaniem była dobrze zrobiona, gdzie nawet mi się podobały ''Plastusie'' Barbary Pieli (zwłaszcza sparodiowani Michał Rachoń i Danuta Holecka).

W związku ze śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza nie będzie dzisiaj na TVP1 ''Jakiej To Melodii?'' oraz spektaklu Teatru Telewizji ''Zaręczyny''. W zamian będą o 17:25 ''Historia Chopina. Opowiada Ian Gillan - wokalista Deep Purple'' oraz o 21:00 spektakl Teatru Telewizji ''Brat naszego Boga''.

Od poniedziałku, 25 lutego, ''Sport'' będzie emitowany o 19:25, przed ''Wiadomościami''.

Pojawi się również nowy program ''To był rok!'', który będzie emitowany od piątku, 1 marca o 21:30.