Jump to content

Recommended Posts

Mieszają z transmisjami bo za wszelką cenę chcą mieć choć trochę wyższą oglądalność. Kombinują na wszystkie sposoby.

24.10 mecz FC Barcelona vs Inter Mediolan w TVP1

Poinformował o tym przed chwilą Jacek Kurowski.

Pojawiła się ramówka TVP1 na 1 listopada br., w której będzie m.in. coroczny koncert ''Pejzaż bez ciebie'' z Torunia, który w tym roku będzie poświęcony Zbigniewowi Wodeckiemu, cykl ''Felietony z Monte Cassino'' prowadzony najprawdopodobniej przez duet Anna Popek-Jan Pospieszalski oraz filmy ''Znachor'' i ''Trędowata''.

Dzień wcześniej pojawi się po ''Wiadomościach'' tradycyjne Orędzie na Dzień Wszystkich Świętych, które wygłosi Metropolita Poznański/Przewodniczący Komisji Episkopatu Polski ks. abp. Stanisław Gądecki.

Edited by Frontowiec

Czyli oba listopadowe klasyki TVP w jednym dniu.

Oczywiście nie będzie Jakiej to melodii i innych pozycji popołudniowych.

Edited by Alek1234

TVP1 właśnie emituje koncert "100#Wolność" z Gdańska, który jest poświęcony 100-leciu odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 60-lecia TVP3 Gdańsk.

Jutro po godzinie 17:30 zostanie pokazany koncert z okazji XVIII Dnia Papieskiego - Promieniowanie ojcostwa. Z kolei we wtorek, 16.10 w 40. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Papieża, o 21:00 zostanie pokazany koncert "Ojcze Święty - dziękujemy!".

Dzisiejszy odcinek serialu  Drogi wolności zacznie się o 19:45.

Edited by Patjyk

15.11 o 17:45 mecz Polska - Czechy.

Od 16.11 czyli od kwalifikacji do konkursu w Wiśle Jedynka startuje z transmisjami PŚ w skokach.

20.11 o 20:30 mecz Portugalia - Polska.

28.11 o 20:55 mecz Ligi Mistrzów: Liverpool - PSG.

Dzisiaj na koniec ''Agrobiznesu'' wspomniano zmarłego wczoraj Bogdana Sawickiego.

Dzisiaj zauważyłem, że TVP1 w trakcie serialu ''Drogi Wolności'' daje obok logo napis ''Niepodległa'' na czerwonym tle.

Po raz pierwszy od dawien dawna (po za fortepianem chopinowskim), muzyka klasyczna zagości na głównej antenie TVP. O 21:00 Jedynka, wspólnie z radiową Dwójką transmitować będzie wielki i uroczysty koncert z okazji stulecia niepodległości. Coś niesamowitego jak na obecne realia, gdzie kulturę wysoką możemy spotkać na specjalnych kanałach tematycznych, a na kanałach otwartych - nigdy.

• Confused 1
  • Upvote 1

2 miesiące temu w prime-timie TVP 1 emitowała kulturę wyższą. W załączniku "świetny" wynik konkursu :).

• Sad 2

Nie dziwi mnie wynik oglądalności konkursu, wszak o tej porze leciały ''M jak Miłość'', ''Milionerzy'' oraz ''MegaHit'', które mają najwięcej widzów.

Dzisiaj sytuacja jest podobna, tylko że w Polsacie leci "Ślad", z którym Jedynka może powalczyć, albo rezultat będzie podobny do tego, który zaistniał dwa miesiące temu.

Szkoda że ten koncert wcale nie był na żywo tylko był puszczony metodą live to tape. A napis pod logiem sugerował że był na żywo.

• Upvote 1

Dziwne, bo jakoś do tej pory nie zwróciłem na niego uwagi.

Edited by Peterownys

Nie zwróciłeś na niego uwagi może dlatego, że Rogalski prowadzi ''Alarm!'' w weekendy, a w dni powszednie (z wyjątkiem piątku) Jacek Łęski.

Za to muszę pochwalić TVP1 za dzisiejszy koncert ''Pejzaż bez ciebie'' z Torunia, poświęcony pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Koncert prowadziła Maria Szabłowska, gdzie oprócz artystów muzycznych były także wykorzystane nagrania archiwalne TVP z udziałem Wodeckiego oraz nieznane jego piosenki.

Nie tylko Polsat, ale również TVP1 pokaże w najbliższy poniedziałek o 20:30 film ''Niepodległość''.

No właśnie zauważyłem, że z reklam Polsatu zniknął dopisek "Tylko w Polsacie".

Warto zauważyć,że TVP1 wyemituje o 23.40  "Koncert dla Pokoju" Filharmonicy Wiedeńscy w Paryżu - koncert w setną rocznicę zakończenia I Wojny Światowej.

Czy ktoś jeszcze ogląda sport po wiadomościach? Ja osobiście nie mam cierpliwości (z przykrością,  kiedyś to był bardzo dobry sewris) i jestem ciekaw czy są jakieś wyniki oglądalności po przenosinach sportu na po reklamach, pogodzie i alarmie?

Edited by jacekmalina30