Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się ramówka TVP1 na 1 listopada br., w której będzie m.in. coroczny koncert ''Pejzaż bez ciebie'' z Torunia, który w tym roku będzie poświęcony Zbigniewowi Wodeckiemu, cykl ''Felietony z Monte Cassino'' prowadzony najprawdopodobniej przez duet Anna Popek-Jan Pospieszalski oraz filmy ''Znachor'' i ''Trędowata''.

 

Dzień wcześniej pojawi się po ''Wiadomościach'' tradycyjne Orędzie na Dzień Wszystkich Świętych, które wygłosi Metropolita Poznański/Przewodniczący Komisji Episkopatu Polski ks. abp. Stanisław Gądecki.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jutro po godzinie 17:30 zostanie pokazany koncert z okazji XVIII Dnia Papieskiego - Promieniowanie ojcostwa. Z kolei we wtorek, 16.10 w 40. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Papieża, o 21:00 zostanie pokazany koncert "Ojcze Święty - dziękujemy!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po raz pierwszy od dawien dawna (po za fortepianem chopinowskim), muzyka klasyczna zagości na głównej antenie TVP. O 21:00 Jedynka, wspólnie z radiową Dwójką transmitować będzie wielki i uroczysty koncert z okazji stulecia niepodległości. Coś niesamowitego jak na obecne realia, gdzie kulturę wysoką możemy spotkać na specjalnych kanałach tematycznych, a na kanałach otwartych - nigdy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłeś na niego uwagi może dlatego, że Rogalski prowadzi ''Alarm!'' w weekendy, a w dni powszednie (z wyjątkiem piątku) Jacek Łęski.

 

Za to muszę pochwalić TVP1 za dzisiejszy koncert ''Pejzaż bez ciebie'' z Torunia, poświęcony pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Koncert prowadziła Maria Szabłowska, gdzie oprócz artystów muzycznych były także wykorzystane nagrania archiwalne TVP z udziałem Wodeckiego oraz nieznane jego piosenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No właśnie zauważyłem, że z reklam Polsatu zniknął dopisek "Tylko w Polsacie".

Warto zauważyć,że TVP1 wyemituje o 23.40  "Koncert dla Pokoju" Filharmonicy Wiedeńscy w Paryżu - koncert w setną rocznicę zakończenia I Wojny Światowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze ogląda sport po wiadomościach? Ja osobiście nie mam cierpliwości (z przykrością,  kiedyś to był bardzo dobry sewris) i jestem ciekaw czy są jakieś wyniki oglądalności po przenosinach sportu na po reklamach, pogodzie i alarmie?

Edytowane przez jacekmalina30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...