Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pana Miklasa kojarzę głównie z "Magazynu Olimpijskiego - Echa Stadionów" i to jeszcze za emisji w Jedynce.

Tymczasem Jedynce chyba coś za dobrze się wiedzie skoro chce od 11 maja wsadzić "Audycje Komitetów Wyborczych" do ścisłego prime-time i to nawet tuż przed Konkursem Piosenki Eurowizji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Poland napisał:

Tymczasem Jedynce chyba coś za dobrze się wiedzie skoro chce od 11 maja wsadzić "Audycje Komitetów Wyborczych" do ścisłego prime-time i to nawet tuż przed Konkursem Piosenki Eurowizji. 

Tak dokładniej to w ścisłym prime-time bloki audycji pójdą właśnie w te dni, w które będzie konkurs, w pozostałych dniach emisję zaplanowano na około 22:30, to już tak trochę poza ścisłym prime-time. A przesunięcie wynika właśnie z tego, że transmisje konkursowe są dość długie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko to jest za bardzo ryzykowne - audycje wyborcze bardziej pasowałyby zamiast serialu po 15 lub 16 a nie tak późno. Osobiście przed Eurowizją widziałbym bardziej specjalny program rozgrzewkowy połączony z celebracją 25 lat Polski w tym konkursie.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popołudniowe sloty rezerwuje głównie TVP3 dla regionalnych audycji wyborczych i TVP2. A emisja wieczorna też powinna być, bo ona jest dla tych wyborców, którzy nie mogą wcześniej tego obejrzeć. Zdaję sobie sprawę z tego, że może te programy nie mają jakiejś wielkiej widowni, ale tu nie o widownię chodzi, a o możliwość zaprezentowania się kandydatów i programów tak, aby widzowie mogli z tego skorzystać.

Poza tym przepisy nakazują emisję audycji komitetów wyborczych w godzinach 17-23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 20.35 z okazji 15 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej TVP1 będzie transmitować koncert "Gramy dla Europy" . Koncert poprowadzą Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.04.2019 o 23:52, Frontowiec napisał:

TVP1 pokaże 21 maja o 21:00 benefis Agnieszki Radwańskiej.

Benefis zniknął z ramówki TVP1 mimo,że jeszcze dwa dni temu był zapowiadany w "PnŚ"

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/42620602/agnieszka-radwanska-z-mezem-dawidem-celtem?fbclid=IwAR3dL3NT7tMsynZ6XKohk1xCMTClPd7E9dkUBgSYJOBT3UolPwH9A8C-rDw

Czy coś wiadomo na temat nowej pory emisji tego wydarzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w dzisiejszej ramówce Jedynki. W związku z tym, iż jutro przypada 99 rocznica urodzin św. Jana Pawła II, zbliża się też 40 rocznica pierwszej pielgrzymki Papieża-Polaka do Polsku, o 20:35 zostanie wyemitowany dokument Andrzeja Trzos-Racławickiego "Pielgrzym".

O 22:05 fragment koncertu "Gramy dla Europy".

Blok audycji komitetów wyborczych o 22:25, po nim o 23:05 "Wiktoria".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy oglądacie ukraińską telenowele ''Zniewolona'', emitowaną od piątku do środy o 20:30 w TVP1? Pytam się, bo ta telenowela podobno zbiera bardzo dobrą widownie (3 mln widzów), nawet w zeszłą niedziele TVP1 nie wyemitowała pierwszego seta meczu polskich siatkarek właśnie przez ''Zniewoloną'', która jest ukraińską wersją popularnej w czasach PRL-u brazylijskiej telenoweli ''Niewolnica Isaura'' (oglądałem 1 odcinek ''Zniewolonej'' i na tym zaprzestałem).

 

Skoro Kurskiemu spodobała się ''Zniewolona'', to może też kupi ''Sługę Narodu'' z obecnym prezydentem Ukrainy w roli głównej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ten serial powstał pierwotnie w języku rosyjskim co przy obecnej sytuacji politycznej Ukrainy mi się BARDZO nie podoba. Podobnie Sługa narodu. Według mnie Wiktor Pinczuk, właściciel StarLightMedia, firmy, która wyprodukowała serial, robi wszystko, żeby Ukraina się zrusyfikowała, a to mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Frontowiec napisał:

(oglądałem 1 odcinek ''Zniewolonej'' i na tym zaprzestałem).

Serial  łatwy w percepcji. Typowo wakacyjna oferta. I skierowany do starszej widowni, z załozeniem iż młodsza w wakacje ma inne zainteresowania.Strzał w dziesiatkę.

A marudy niech dalej  miauczą, ze coś im się nie podoba. Faktem jest , że serial emitowany prawie codziennie utrzymuje wysokie zainteresowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...