Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Taka myśl mi przyszła do głowy. Gdy kilka lat temu, Facebook miał solidną awarię, to na różnych stronach internetowych, można było przeczytać, że co niektóre osoby, chciały popełnić samobójstwa, w związku z zamknięciem ich ukochanego Facebooka.

Ciekawe co będzie się działo dzisiaj, gdy zagorzali oglądacze Wiadomości zobaczą nową ekipę, która poprowadzi ten program (mam nadzieję, że będzie nowa ekipa).

Czy oddziały ratunkowe pogotowia wytrzymają te zgłoszenia o zawałach i innych chorobach powiązanych?

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o tę awarię, która zaszła gdzieś tak w okolicach października/listopada 2021 w godzinach 18:00-0:00? Bo kojarzę, że było coś takiego. I nie tylko Facebook, ale też Instagrama to dotknęło. Myślałem, że tylko ja tak miałem, a potem się okazało, że to na całym świecie

 

A żeby nie offtopować, to czekam na pauzę również o godzinie 19:30. Chyba pierwszy raz obejrzę takie wydanie "Wiadomości" i przy okazji zatańczę do bombelkującej muzyczki

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem zamiast "Teleexpressu" jest ponownie ta pauza! Ale mi to TVP1 dziś imponuje. Ciekawe, czy o 19:30 też będzie pauza, ale raczej tak

 

Swoją drogą warto też uświadomić, że to jest pauza po przywróceniu legendarnego loga i dopiero dziś pierwszy raz cała Polska ma okazję obejrzeć tę pauzę z tym ponadczasowym logiem. Wprawdzie pauza jest bożonarodzeniowa, ale jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ipo napisał(a):

Ta pauza jest dziś hitem dnia. O 12 przez 10 minut, potem o 15, teraz przez 15 minut o 17, a za chwilę 30 minut o 19:30. Na Tik Toku żartują, że powinni to wysłać na Eurowizję, w sensie tę muzyczkę.

 

O 19:30 nie było pauzy. Było oświadczenie Czyża, potem reklamy, normalne (o dziwo) wiadomości sportowe, a teraz od 10 minut leci Ojciec Mateusz.
Na Polonii i na Wilnie też był Czyż, potem Sport był na Polonii (ale nie na Wilnie), a teraz Polonia puściła jakiś film.

Za to było jeszcze 20 minut pauzy na Dwójce o 18:00 zamiast Panoramy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...