Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mr. Music napisał(a):

Dlaczego dla Ciebie wszystko, co niewygodne jest "interpetacją"?

A co jest niewygodne? Pokazano pewne zdjęcia i co z tego? Jaki dowód jest na to że było to z podziwem ? To już jest indywidualna ocena. Serio takie podstawy muszę tłumaczyć?

Każdego dnia w tamtym okresie przed czołówką pokazywano inne zdjęcia. I co w związku z tym? Przecież tam nie ma słowa komentarza :)

Widziałeś linkowane Wiadomości z tamtego okresu przed wyborami? Nie widzisz różnicy w stylu dziennikarstwa wtedy a dziś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dzisiaj  był program "Jak oni kłamią"?

Kiedy włączyłem TVP to leciały najpierw  wywiad z prezesem PIS , a potem  przemówienie premiera podsumowujące kampanię..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem twoj ból, też bym sie wkurzyl. 😡 telegazeta i programy powinny byc aktualne, a tu taka wpadka. chyba ktos spal na posterunku w tvp. no i ten metlik z godzinami! wydawalo by sie, ze markowi rudzinskiemu sie pomyliło, ale jednak nie. jak mozna tak ludzi wprowadzac w blad? ogladanie na zywo to jednak inna bajka niż odtworzenie. totalnie nie czaje tej decyzji tvp, po co kupuja prawa, jak ich nie wykorzystuja jak trzeba? zmienienie ramowki, zwlaszcza o takiej porze, chyba nie powinno byc problemem. 😕 mam nadzieje, ze nastepnym razem bedzie lepiej! serio, to takie frustrujace. jak mozna nie docenic pasji kibicow do skokow? wydaje mi się, że nie tylko ty sie dzisiaj nabiles. tvp powinno sie postarac bardziej, by nie zawodzic swoich widzow w przyszlosci. 😒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.10.2010 o 16:12, pavl6 napisał(a):

Wrócili do normalności. Dla mnie to optymalna pora.

W obecnych czasach oglądasz TV na żywo? Od tego jest stream, VOD, serwisy TVP, Polsatu i TVN-u. No chyba, że masz dużo czasu i oglądasz serial z zegarkiem w ręku :) Dla mnie na żywo ważne są informacje z kraju i ze świata, panele, konferencje, koncerty etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już w tą niedzielę na Tvp1 premiera filmu "Złoto Zofii Konopockiej"  w niedzielę 10.12 o 20.20, dziwię się tylko że ten film potrwa niecałą godzinę bo o 21.30 wpisany Rolnik szuka żony? ale ja zamierzam ten film obejrzeć z ciekawością.

Edytowane przez TomeQ38
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, TomeQ38 napisał(a):

A już w tą niedzielę na Tvp1 premiera filmu "Złoto Zofii Konopockiej"  w niedzielę 10.12 o 20.20, dziwię się tylko że ten film potrwa niecałą godzinę bo o 21.30 wpisany Rolnik szuka żony? ale ja zamierzam ten film obejrzeć z ciekawością.

Te filmy trwają godzinę, to taka seria, podobnie było przy "Marusarzu" ten film reżyseruje ta sama osoba

19 minut temu, Pihał102 napisał(a):

Film trwa godzinę, tak jak film o Marusarzu. Oba filmy łączy też postać reżysera Marka Bukowskiego.

Film o szachistach chyba też. Zresztą po premierze filmu o Marusarzu mówił w wywiadzie dla "Sieci" że ma być to cała seria filmów o sportowcach "wojennych", tylko że pewnie te 2 filmy trochę się przeciągnęły w produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bartek2lp2 napisał(a):

Zresztą po premierze filmu o Marusarzu mówił w wywiadzie dla "Sieci" że ma być to cała seria filmów o sportowcach "wojennych", tylko że pewnie te 2 filmy trochę się przeciągnęły w produkcji

Na podobnej zasadzie TVN miał cykl fabularny "Prawdziwe historie". Film o zabójstwie Krzysztofa Olewnika czy film o Przemysławie Salecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...