Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Mateusz2006 napisał(a):

Czyli to jest wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej.

 

Bardzo możliwe. Choć ja bym bardziej obejrzał inne homilie świętego Jana Pawła II, lub dokumenty które pokazały wczoraj TVP Historia i TVP Dokument.

13 godzin temu, Mateusz2006 napisał(a):

Ponieważ może czekają na skargę.

Skargi już wpływają. Na razie jest ich kilkanaście, będzie dużo więcej.

Edytowane przez Kiler
Usunięto nie merytoryczną część postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że albo będą codziennie emitować do pewnego momentu, kiedy będzie spokój przejściowy bądź też gdy zaprzestaną "ataki Lewicy i ateistycznego Neoliberalizmu na JPII" (ja tylko cytuję) albo do dnia rocznicy śmierci Papieża Polaka. Tak to skomentowałem tylko dlatego że żadne serwisy o tematyce medialnej o tym (przynajmniej na razie) nie informowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, PawelTSW napisał(a):

Tvp powinna być apolityczna i świecka 


Napisałeś tylko kawałek prawdy. Każda telewizja powinna być apolityczna... albo neutralna. A tak to jest jak jest. Lepiej mieć równowagę w polityce TVP vs TVN... jak słuchać tylko bełkotu jednej ze stron i nie ważne czy to będzie lewa czy prawa strona.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cinemaniac4K napisał(a):

 Lepiej mieć równowagę w polityce TVP vs TVN... jak słuchać tylko bełkotu jednej ze stron i nie ważne czy to będzie lewa czy prawa strona.

Jaka równowaga przecież podstawa mediów jak czwartej władzy jest patrzenie na ręce władzy państwowej. W dyktaturach są stacje TV wychwalające rządy i krytykujące opozycje o ile taka jest. Jeśli TV chce mówić o historii bo tym są rządy PO -PSL niech się nazwie TVP Historia Info. Gdyby w PRL komuniści mieli TVP Info rządzili było dziś wyciągnęli jak PiS czyli nowi komuniści teczki Wałęsy i po Solidarności. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mateusz2006 napisał(a):

Co ci msze przeszkadzają?

 

A to nie jest tak, że msze są głównie kierowane dla osób starszych, schorowanych, które z różnych powodów nie mogą pójść do kościoła. Mają więc takie osoby  możliwość kontaktu z wiarą w ogólnodostępnym kanale.

Zresztą mamy ze  200 innych programów. Zawsze można przełączyć na bardziej interesujące treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lacroix Słyszałeś aby kiedyś stacje opozycji... choć raz pochwaliły "za cokolwiek" obecną władzę?Ja osobiście słucham dwóch stron. W życiu nie dopuszczę do sytuacji aby nie analizować tylko jedną ze stron. Chcę wiedzieć o wadach i zaletach każdej ze stron... i bardzo się cieszę że mam taką możliwość w TVP i TVN.

Aleeeeeee jeśli jedna TV np TVN tylko i wyłącznie neguje wszystko co poczyna władza... to jak władza ma się bronić? No wyjaśnisz mi to jakoś obrazowo? 
 

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...