Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koledze @Lotaryngia chodzi chyba o to: http://images35.fotosik.pl/103/2fae47456f82dc13med.jpg

 

Właśnie o to dokładnie mi chodziło. Niestety, nie miałem okazji w tamtym momencie zrobić screena. Ale nie tylko Ranczo tak jest pokazywane. A w TVP2 wszystko, co jest w 16:9 jest puszczane w prawdziwym 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś transmisja z 2. etapu Tour de Pologne rozpoczęła się z ponad 40-minutowym opóźnieniem. Podobno było to spowodowane pożarem w wozie transmisyjnym. Wtopa poważna na całą Europę ale trudno... zdarza się. Zemściła się ogromna liczba najróżniejszych reklam, promosów, identów i sponsorów. Relacja zaczęła się studiem, później reklamy i dopiero pokazywano trasę. O dziwo przerwano w połowie by nadać 5 sekund planszy TVP i oczywiście identy sponsorskie. Można tak robić? Z tego co pamiętam to TVP może przerywać relacje sportowe tylko w miejscach do tego wyznaczonych, np. przerwy w meczach. W kolarstwie przerw nie ma więc relacja nie może być przerywana. Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu. Na końcu jak kolarze przecięli linię mety to od razu ją przerwali. Sposób realizacji też pozostawia wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP z transmisjami sportowymi z roku na rok jest gorzej. A czyja to wina? A kto nie płaci abonamentu RTV......? Nie mówię, że wy nie płacicie akurat, ale większość społeczeństwa zamiast narzekać niech płaci abonament. Bo realnie rzecz ujmując to z czego oni maja się utrzymywać teraz jak nie z reklam? Społeczeństwo same jest sobie winne....Ale jak same cwaniaki dookoła w kraju (Po co płacić, jak i tak będę te kanały miał, a po za tym Kowalski to [beep], niech on płaci) to tak jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie produkowała?

 

Dziś oglądałem feed TVP na Eutelsacie W3A, to samo szło z kilkusekundowym opóźnieniem na kanale TVP HD i chyba TVP1(akurat nie sprawdziłem).

Bitrate chwilami ponad 20Mbit/s! ID kanału: POL-012. Jak jutro też będzie, to podam parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jesiennej ramówce zamierzają upchnąć tyle reklam, że "Plebania" została przesunięta na 16:25. Od jesieni według dvbnews.pl popołudniowa ramówka będzie wyglądać następująco:

 

16:25 Plebania

17:00 Teleexpress

17:20 Pogoda

17:30 Celownik

17:45 Klan

18:25 Jaka to melodia

19:00 Wieczorynka

 

Rozciągają miejsca na reklamy do granic możliwości. Jest to też sprytne posunięcie bo teraz wierni widzowie "Plebanii" i "Klanu" zasiądą przed telewizorami już o 16:25 i zostaną do 19:00 oglądając też nieśmiertelną "Jaką to melodię".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko inne godziny emisji bloków reklamowych. Ostatecznie cały zabieg nic nie zmieni. Nadal nie mogą emitować "więcej" reklam. Trzeba pamiętać też o wejściach studia TVP1 i czasem innych cyklicznych, krótkich programach (relacje, itp.), które pojawiają się między popołudniowymi audycjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku sierpnia ruszyły zdjęcia do nowej 5 seri serialowego hitu Ranczo.Obsada reżyser i autorzy scenariusza bez zmian.Widzowie zobaczą go na ekranach swoich telewizorów dopiero wiosną 2011 roku.Akcja będzie przesunięta o 2 lata do przodu od ostatnich wydarzeń.Ciekawe jakby TVP zrobiła kampanię w stylu : pomóż w biciu rekordu oglądaj nowe odcinki Rancza czy byłoby np 17mln widzów premierowego odcinka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że pierwszy odcinek 5. serii może bez problemu przekroczyć 10 mln. Aktualnie TVP1 powtarza początkowe odcinki z 2. serii, więc można się domyślać, że emisja powtórek zakończy się na krótko przed premierową serią, czyli np. w lutym 2011. To też nakręci trochę oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród jesiennych zmian i nowości w TVP1 m.in.:

- od wtorku do soboty po 5.00 powtórki "Mody na sukces"

- "Kawa czy herbata?" między 6 a 8

- program publicystyczny "Polityka przy kawie" - emisja od poniedziałku do piątku o 8.05 i 15.15

- przeniesienie programu "Zacisze gwiazd" z TVP2

- niedzielny program "Siara w kuluarach" - emisja o 13.10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy to bedzie odp działa ale na HB 10892 nadaje kanał 119 test 1.E (dla CYFRY +)na którym emitowany jest obecnie TVP 1 i dostepny dla posiadaczy TNK z aktywną kartą (przynajmniej na pakiet bez opłat) - równolegle na tej samej częstotliwości nadaje normalnie tvp1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Misja Specjalna" i "Bronisław Wildstein Przedstawia" znikną z TVP1. Ostatni odcinek "Misji Specjalnej" będzie wyemitowany w ten wtorek, a "Bronisław Wildstein Przedstawia" - 24 października. Powodem zdjęcia ich z anteny jest niska oglądalność.

 

Źródło: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/mi ... ja-z-tvp-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...