Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TVP1 pokaże też o godz. 22:00 wydanie specjalne dot. relacji polsko-izraelskich i nowelizacji ustawy o IPN - gościem będzie Premier RP Mateusz Morawiecki.


''Program specjalny'' w TVP1 i TVP Info prowadzi Krzysztof Ziemiec.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do programu specjalnego, to on nosił nazwę ''Wieczór w TVP'' - był realizowany w studiu ''Studio Polska'' i bez oprawy graficznej TVP Info. Tak swoją drogą TVP1 powinna stworzyć program specjalny w bardzo ważnych wydarzeniach - coś a'la ''Brennpunkt'' czy ''Speziale TG1''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widocznie TVP1 puści ''Wołyń'' w wersji ocenzurowanej, bo faktycznie ten film ma brutalne sceny (zwłaszcza w scenie z lipca 1943 roku).

I jak tam, ktoś oglądał dziś i wcześniej i była cenzura? Po tych scenach co widziałem zdaje się, że nie ocenzurowali filmu bo pokazali bardzo brutalne sceny choć pewności nie mam bo nie oglądałem filmu w Canal+. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie oglądałem filmu.

Tylko mnie najdrożej złości te pasy czarne dole i górze. Film był ciekawy. Tylko początek i koniec bez celu. Ponieważ początek wesele nie głównej bohaterki i koniec też dziwny. Mogli coś bardziej zakręcić film koniec lub dodać dla ludzi którzy zginieni. Czy coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może istnieć Debata, w której wszyscy się ze sobą zgadzają. I znów propaganda na całego, wniosek z Debaty jest taki, że Ukraińcy są źli, a Polacy dobrzy, bo zabili mniej Ukraińców w 1943r. A wniosek powinien być taki, że zarówno jedni i drudzy dopuścili się zła i pomysły, żeby to zło nigdy się nie powtórzyło.

Edytowane przez gregor111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj "Wołyń" - bardzo dobry film. W dodatku wyłączyli w trakcie filmu logo Mundialu 2018 obok logo TVP1 (niektóre osoby skarżyły się na FB, że jest logo Mundialu 2018 w trakcie filmu).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież takie sceny w TVP są nawet o 9:00 rano. :P

Na jakim ty świecie żyjesz?  :wink:

Oglądałem fragment filmu. Niektóre sceny ocenzurowane, niektóre ucięto, np. krótką scenę z Zakonnicami w Kościele podczas krwawej niedzieli, przez co montaż filmu stał się bardziej chaotyczny.

To jednak poucinali, a scenę gdy

tam wydzierano mięso ludzkie z pleców zostawili?

 

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co wnosi twój komentarz? Ludzie czy dzieci oswojeni są z różnymi widokami z filmów akcji z gier komputerowych itd. i naprawdę jak zobaczy paloną wioskę czy ,że wbija się siekierę w brzuch(a to pikuś przy tym co tam tak naprawdę się działo) to nie stanie się im nic strasznego. Pokazywanie filmu gdzie wszelkie sceny pokazujące brutalność tych co mordowali są wycięte mija się z celem. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...