Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chcą widzów zainteresować "Leśniczówką" widać. Oby bez skutku. TVN ma nowe odcinki "Na Wspólnej" na szczęście. "Pensjonat nad rozlewiskiem" w końcu w niedzielę o 20:00. Lepiej późno niż wcale. Zmarnowali fajny sezon dając go we wtorki o różnych godzinach.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ''Leśniczówki'' to faktycznie chcą pozyskać nowych widzów, dając ten serial na godz. 20:00 - i to jeszcze od poniedziałku do czwartku. Z tego co pamiętam, to jak serialowi ''Wszystko przed nami'' spadała oglądalność (leciał o godz. 18:30), to też dali ten serial na godz. 20:00 - jednak oglądalność dalej spadała i z powrotem dali ''Wszystko przed nami'' na godz. 18:30.


Podobnie też było w przypadku ''Rezydencji'' - najpierw dali ten serial na godz. 21:00, a później na godz. 18:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główne Wiadomości dali na tradycyjną porę z tej 19:20 już kilka dni temu.

 

A przesunięcie Sportu na 19:20 faktycznie nieco dziwne. Raz, że ludzie się dawno przyzwyczaili do tego, iż serwis sportowy nadaje się po Wiadomościach, od wielu lat przecież posługiwano się określeniem "Sport po Wiadomościach". A dwa, że to jest moim zdaniem kolejny zabieg na ratowanie oglądalności głównego dziennika, coś na zasadzie "jak ktoś włączy na Sport to zostanie także na dalsze programy". Wydaje mi się jednak, że tutaj to może zadziałać nieco inaczej, że będzie grupa widzów, która obejrzy informacje ze sportu, ale nie zostanie na Wiadomości, bo ich ten punkt programu nie interesuje. Do tego jeszcze dochodzi fakt, iż i tak serwis nie trwa 10 minut, między nim a Wiadomościami będzie kilka minut reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A przesunięcie Sportu na 19:20 faktycznie nieco dziwne. Raz, że ludzie się dawno przyzwyczaili do tego, iż serwis sportowy nadaje się po Wiadomościach, od wielu lat przecież posługiwano się określeniem "Sport po Wiadomościach". A dwa, że to jest moim zdaniem kolejny zabieg na ratowanie oglądalności głównego dziennika, coś na zasadzie "jak ktoś włączy na Sport to zostanie także na dalsze programy". Wydaje mi się jednak, że tutaj to może zadziałać nieco inaczej, że będzie grupa widzów, która obejrzy informacje ze sportu, ale nie zostanie na Wiadomości, bo ich ten punkt programu nie interesuje.

Właśnie dokładnie tak zamierzam robić! Sport we wiadomościach zawsze był w tvp najlepszy, najbardziej rozbudowany, ale musiałem zrezygnować z tego pasma po 19:30. Teraz dają mi szansę a ja im ;)

Edytowane przez Mr. Orbita
Polityka na forum - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...