Jump to content
ząbek

Tylko TUNERY GLOBO OPTICUM HD 9600 PVR 2xCI2xCX

Recommended Posts

Witam

Aktualizowałem automatycznie listę programów i mój OPTICUM HD TS 9600 zawiesił się :cry: Obecnie wyświetla się komunikat WIZ, no i na tym kończy się działanie mojego globo :( , mam legalne oprogramowanie. Czy można na to jakoś poradzić ?

Wgraj poprzednie oprogramowanie po RS , opis powinień być w tym temacie ....

Dziękuje bigcyc123, teraz jeszcze muszę znaleźć jakąś przejściówkę do rs 232 bo w moim komputerze brak tego wejścia i może będzie ok

No niestety próbowałem do rs 232 no i sygnału brak :| Globo wylądował w serwisie. Wczoraj wrócił z serwisu i... teraz już nic nie działa :brawo: , nawet Wiz już sie nie zaświeca. Jestem pod wrażeniem firmy Globo

Witam

posiadam tuner opticum 9600 orton. niedawno zakupiłem dysk twardy 2,5" transcand 500G. współpraca obu urządzeń jest niezawodna.

nie mniej jednak mam problem z odtwarzaniem nagranych wcześniej materiałów w komputerze. poniżej przesyłam link do screena zawierającego obraz zawartości dysku po nagraniu 1 filmu.

http://img199.imageshack.us/img199/451/screendyh.jpg

który z widniejących plików jest "filmem"?.gdy odtwarzam ostatni plik (ikonka z płytą, rozszerzenie pliku trp)player widzi tylko ok 50 min filmu gdy normalny czas wynosi ok 1,5h. dodam ze na tunerze film odczytywany jest poprawnie.

pozostałych plików nie da się odtworzyć (przynajmniej nie mam wiedzy w jaki sposóB).

proszę o pomoc.

Witam

W dniu dzisiejszym pojawił się problem z poprawnym działaniem kanałów TVN, TVN7 - skokowy obraz i dźwięk .

Konfiguracja :

W czytniku: karta TNK

Moduł: C+ od Cyfry+ / Multipakiet

Oprogramowanie : ver. 3.36

Pomimo edycji powyższych kanałów i ustawienia tylko systemu CAS na Conax

Tuner w dalszym ciągu wyświetla CAS: Nagr/Vics/Seca/Cnax i problem z przerywaniem obrazu i dźwięku dalej występuje....

Wysunięcie modułu C+ powoduje poprawne wyświetlanie kanałów TVN, TVN7.