Skocz do zawartości

Odbiornik AzBox Premium HD Plus


rysiuhelix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Post off-top :oops: takie tam moje spostrzeżenia.

Zaletą Dr.HD jest to, że softem do tego tunera zajmują się Rosjanie. Porozrzucane na wielu satelitach programy zarówno w paśmie C jak i Ku dają niewątpliwie dużą przewagę w tworzeniu nowych wersji oprogramowania w porównaniu do stagnującej Europy, zajmującej się głównie pirackim łamaniem zabezpieczeń.

Azbox z formatem 4:2:2 to na pewno duży atut a sprzętowy Blind Scan w nowej serii uczyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Niestety udoskonalanie tych użytecznych acz legalnych funkcji rozwijane jest niechętnie niejako tylko przy okazji, główny nacisk kładąc na instalacje jedno dwu satelitarne, sharing oraz inne jeszcze mniej legalne dogodności. :cry:

Wiele wersji softów Dr.HD wydanych jest tylko w języku rosyjskim, daje to nam istotną przewagę w zrozumieniu tego, co widzimy na ekranie, ponieważ język ten w Unii jest tym samym czym dla nas chiński.

Natomiast tanią alternatywą dla Azboxa już niedługo będzie trzy razy tańsza wschodząca gwiazda od Showbox’a model Vitamin 5000 HD który posiada na pokładzie odtwarzacz multimedialny i akceptuje .mkv 1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Składamy teraz SAT Kuriera 3/2010 i nie bardzo mam czas sprawdzać. Jeśli trafi mi się okazja, to spróbuję to zbadać w tym tygodniu, ale obawiam się, że dopiero w poniedziałek w przyszłym tygodniu będę mógł nad tym przysiąść...

 

Ale sprawdzę tak szybko, jak tylko będzie to możliwe i dam znać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najnowszym oprogramowaniu udało się wreszcie zejść poniżej 1000 Ms/s - radia z Astry wyszukało i ponieważ AzBox obsługuje AAC, to był też dźwięk :) Ale SR 44100 z 27,5W jak nie było, tak nie ma (w tym samym czasie na Prof 7301 sygnał mam, więc parametry się raczej nie zmieniły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Mam pytanko co do odbiornika Azbox Peomium HD Plus. Żeby oglądać program 3D i mieć efekt 3D to musi być specjalny odbiornik dekoder satelitarny?? Czy telewizor. Azbox Premium Hd+ posiada wyjście hdmi inne viedo. Nadaję się ten sprzet do odbioru programów nadawanych w systemie 3d??. Wczoraj właśnie wystartował nowy kanał nShow 3d i nie wiem jak jest z tymi dekoderami czy coś muszą specjalnego posiadać. Telewizor to wiem, że na bank musi być dostosowany do 3d, ale odbiornik to nie wiem np Azbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...