Skocz do zawartości

Neostrada+Pakiet Podstawowy


CHRYSTIANO0o
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ps.Telewizja w wersji satelitarnej potrzebuje połączenia z internetem przy starcie dekodera za każdym razem?

Nie "Telewizja" tylko jak pisałem wyżej: dekoder wymaga przy każdym uruchamianiu połączenia z siecią, choć może to być pseudo-połączenie - chodzi tylko o przydzielenie (DHCP) adresu IP sieci lokalnej, chociaż router (livebox czy jakiś inny) nawet nie musi być w sieci rozległej (wtedy oczywiście nie wykona się ew. aktualizacja oprogramowania dekodera).

Najpoważniejsze wady tp-sat to właśnie:

1. to co wyżej opisałem

2. brak możliwości ręcznej konfiguracji kanałów dostępnych w dekoderze - tylko aktualizacja oprogramowania może to zrobić, czyli tylko fachowcy z tp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - ich badziew dekoder

po drugie-stała umowa-brak wypowiedzenia w przypadku usuniecia jakiegokolwiek kanału

po trzecie - musisz mieć u nich net i linie tel. tp

po czwarte - ograniczaja korzystanie z innych( dekoderów-kombinacja z dł. ecm

po piąte nie chce mi sie już dalej wymieniać

Wybór należy do ciebie.

Jak bardzo chcesz to umowę na rok zawieraj. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę skromny. wziąłem od nich cały pakiet po raz drugi, pierwszym razem bo chciałem zobaczyć co to to w ogóle jest ale po roku wywaliłem z wielkim hukiem. teraz wziąłem po raz drugi ze względu na LIVEBOXA 2.0. Jeśli chodzi o dekoder - wylądował na półce i kartę wrzuciłem do swego gdzie jednocześnie mam kartę z C+ i TP. Livobox śmiga nieźle do 50m - chodzi i Wi Fi

LIVEBOX-a i dekoder dostajesz gratis - nic nie płacisz za dzierżawę (jedyny plus). na dekoderze możesz odbierać kanały NTC ale jest tak beznadziejny układ kanałów, że ze swej strony z niego nie korzystam (dekodera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpliwa sprawę z wymianą dekodera na inny, powinni bardziej się skupić na oprogramowaniu dzięki któremu kanały nie będą rozstrzelone w cały świat, tylko np jak ktoś ma pakiet podstawowy kanały powinny być na początku w pierwszej 20-tce i analogicznie tyczy się pakietów wyższych, lub powinni dać możliwość tworzenia własnych list kanałów.

A tak nawiasem mówiąc czy jak podłącze drugą sat. ASTRĘ 19,2 E czy dekoder wyszuka jej kanały?? w menu dopatrzyłem się diseków 4/1 i 2/1, z tym 4/1 lekka przesada bo nie wiadomo jakie satelity nam udostępnią, lecz te 2/1 to właśnie jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpliwa sprawę z wymianą dekodera na inny, powinni bardziej się skupić na oprogramowaniu dzięki któremu kanały nie będą rozstrzelone w cały świat, tylko np jak ktoś ma pakiet podstawowy kanały powinny być na początku w pierwszej 20-tce i analogicznie tyczy się pakietów wyższych, lub powinni dać możliwość tworzenia własnych list kanałów.

A tak nawiasem mówiąc czy jak podłącze drugą sat. ASTRĘ 19,2 E czy dekoder wyszuka jej kanały?? w menu dopatrzyłem się diseków 4/1 i 2/1, z tym 4/1 lekka przesada bo nie wiadomo jakie satelity nam udostępnią, lecz te 2/1 to właśnie jestem ciekaw.

 

Ten dekoder to tragedia włącza się długi czas, przełączanie kanałów trwa długo, no i te nieszczęsne kanały na pakiecie podstawowym rozsiane od 1 do 552 ;D

Gdyby chociaż to rostawienie poprawili, a najlepiej wprowadziliby ustawienie ulubione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...