Skocz do zawartości

Neostrada+Pakiet Podstawowy


CHRYSTIANO0o
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

1. Na 100 % gdyż łatwe menu konfiguracyjne. Ogórnie firma TP-Link jest dobra do połączeń z PPoPe daje możliwość wzglądu szumów , tłumienia , VPI. Tamte to firmy które powiem ci szczerze są cienkie. Nie pamiętam czy to akurat TP-Link dawał możliwość kupienia większej anteny do routera aby zwiększyć zasięg Wi-Fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam... diabli wzięli ruter "LIVEBOX" czy jakiś inny nie związany z Neostradą. Ja osobiście polecam PENTAGRAM - sam posiadam i chodzi doskonale zasięg na WiFi ma duuuuuuuuuuży około 50 - 60 m - biegałem z laptopem po podwórku :D)

Jeśli ci padł LIVEBOX pozostaje tylko wymienić/kupić tego LIVEBOXA aby móc podłączyć dekoder od TP.SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calym szacunkiem TomPL@ ale malo chyba wiesz zeby odbierac sygnal tv sat TP musi caly zestaw byc podlaczony do internetu wiec i ruter(livebox)

pozdrawiam

z szacunkiem @swiety, ale ja już swoje wiem, a jak widzisz z powyższego postu Wanderera wynika, że on wcale nie odbiera tv sat tp :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

@Per Pan, NIE WYSTARCZY zwykły router do telewizji kablowej.

Żeby odbierać telewizję kablową IPTV musisz mieć:

- podpisaną umowę na tą usługę,

- router livebox skonfigurowany do telewizji IPTV,

- specjalny dekoder wraz z kartą dostępu od TP, który musi być cały czas podpięty do liveboxa przez kabel ethernet bądź liveplug.

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam!

Posiadam neostradę TP 6mb bez telewizji. Teraz chciałbym sobie jeszcze wziąć telewizje(w wersji satelitarnej)i mam do Was kilka pytań:

-w jaki sposób mogę to zrobić?

-czy po wzięciu telewizji czas trwania umowy zaczyna się od początku czy trwa tyle ile jeszcze mi zostało umowy na internet?

-nesotradę mam niecałe 3 miesiące, czy już mogę zamówić telewizje?

-nie mam Liveboxa, tylko własny router czy telewizja będzie działać oraz czy jest wymagane połączenie z internetem(po co)?

-ile trzeba czekać na aktywowanie telewizji oraz sprzęt(wysyłkę)?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolfman, ale tak zniechęcasz bez żadnych argumentów?

 

-w jaki sposób mogę to zrobić?

telefonicznie/przez internet/w salonie tp

-czy po wzięciu telewizji czas trwania umowy zaczyna się od początku czy trwa tyle ile jeszcze mi zostało umowy na internet?

od początku, to jest nowa umowa na net+sat

-nesotradę mam niecałe 3 miesiące, czy już mogę zamówić telewizje?

możesz, to nie ma znaczenia

-nie mam Liveboxa, tylko własny router czy telewizja będzie działać oraz czy jest wymagane połączenie z internetem(po co)?

router wystarczy, ale liveboxa chyba i tak dostaniesz (za 29zł), internet potrzebny do aktualizacji dekodera

poza tym dekoder wymaga przy każdym uruchamianiu połączenia z siecią, choc moze to być pseudo-połączenie (szczegółów poszukaj sobie na forum)

-ile trzeba czekać na aktywowanie telewizji oraz sprzęt(wysyłkę)?

aktywacja po 3 dniach albo po 3 tygodniach od podpisania umowy - wielka niewiadoma...

sprzęt - wraz z podpisaniem umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...