Jump to content
Jacor

Wszystko o TVP

Recommended Posts

Od niedawna między programami można trafić na blok autopromocyjny "Do zobaczenia w TVP", prezentowane są tam propozycje Jedynki, Dwójki oraz kanałów tematycznych, taki blok emitowano na przykład wczoraj przed 14:00 w Dwójce.

Dokładnie to od kwietnia jest ten blok autopromocyjny. Nawet w nim są kulisy programów telewizyjnych, seriali czy spektakli Teatru Telewizji, przypomina mi nieco nieistniejący już program ''Antena'' z początku lat 90-tych, w którym też mówili o propozycjach programowych TVP.

Edited by Frontowiec

W dniu 26.11.2018 o 19:06, Frontowiec napisał:

Dokładnie to od kwietnia jest ten blok autopromocyjny. Nawet w nim są kulisy programów telewizyjnych, seriali czy spektakli Teatru Telewizji, przypomina mi nieco nieistniejący już program ''Antena'' z początku lat 90-tych, w którym też mówili o propozycjach programowych TVP.

Ja ten blok autopromocyjny widziałem w zeszłym roku. W okolicach listopada/grudnia.

Ciąg dalszy uroczystych obchodów 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Koncert „Wielkopolanie śpiewają Niepodległej. W chwilach próby zwycięstwo" odbędzie się dzisiaj na poznańskim Starym Rynku. Początek zaplanowano na godz. 17:30, kiedy to przewidziano rozśpiewanie, czyli przedsmak części głównej, która rozpocznie się o godz. 18:00. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Koncert poprowadzi dziennikarz TVP2, Tomasz Wolny (znany z "Panoramy" i koncertu "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki"). W planach jest również wspólne śpiewanie pieśni z widownią. Podczas koncertu wystąpią: – Poznański Chór Chłopięcy, pod kierunkiem Jacka Sykulskiego – Grzegorz Wilk – Natalia Sikora – Rafał Brzozowski – Kasia Moś – Jacek Kowalski – Grzegorz Kupczyk – Kasia Cerekwicka – Mariusz Szaban – Luxtorpeda – Ray Wilson – Mateusz Ziółko – Orkiestra, pod kierunkiem Grzegorza Urbana.

Retransmisje:
28 grudnia –  TVP 2, godz. 20.45;
29 grudnia – TVP3, godz. 18:50;
30 grudnia – TVP3, godz. 10:10

Informacje:
https://poznan.tvp.pl/40602566/wielkopolanie-spiewaja-niepodleglej 
http://www.wmn.poznan.pl/zaspiewajmy-niepodleglej-koncert-na-starym-rynku/

Edited by PLQba

W dniu 11.12.2018 o 17:05, Patjyk napisał:

W styczniu na antenie TVP (nie wiadomo czy TVP1, czy TVP2) wystartuje nowy serial Echo Serca. Zagrają m.in: Kamila Baar-Kochańska,  Przemysław Sadowski,  Antoni Pawlicki, czy Julia Pogrebińska.

Więcej o serialu tu:

https://centruminformacji.tvp.pl/40376249/od-stycznia-nowy-serial-w-tvp

Widziałem dzisiaj zapowiedź, wynika z niej, że serial trafi do Jedynki.

Kultowa Telegazeta TVP.  Pamiętam weekendy, kiedy wchodziłem na TG żeby sprawdzać wyniki na żywo. Była dobrze i w miare szybko odświeżana, do tego informacje w miarę dostępne,  aktualizowane, przejrzyste.

Też pamiętam Telegazetę TVP.

Są już emitowane kolejne zapowiedzi "Echa serca", serial ma być emitowany w TVP1 we wtorki, pierwszy odcinek 15 stycznia, według programu dla prasy emisja o 21:40 (w zapowiedziach się jeszcze godziny nie podaje).

Ano, racja, coś mi się zmieszało z podobnym tytułem z pewnej innej stacji ;)

Zdaje się,że współpraca Sławomira z TVP zakończy się. Tak można wywnioskować z wywiadu , którego J. Kurski udzielił tygodnikowi "Sieci".

• Like 1

W sumie Bohatkiewicz już od zeszłego roku robił w TVP relacje z Wielkiej Brytanii, np. sprawę śp. Alfiego Evansa czy wizytę prezydenta USA Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii.

Wczoraj wiceprezes TVP Maciej Stanecki zapowiedział utworzenie nowego kanału TVP o nazwie TVP Wilno, który byłby dedykowany Polakom mieszkającym na Litwie.

• Confused 2

Wolałbym już ośrodek regionalny w Koszalinie dla uzupełnienia sieci z lokalnymi rozgłośniami publicznymi. Pan Stanecki niech najpierw ogarnie Poland In, a potem bierze się za kolejne cuda wianki.

W dniu 10.01.2019 o 12:06, Kirk napisał:

Nieoficjalnie mówi się o otworzeniu stałej placówki korespondencyjnej TVP w Londynie, korespondentem ma być Dariusz Bohatkiewicz: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dariusz-bohatkiewicz-korespondentem-tvp-w-londynie

To by stawiało program "997" pod znakiem zapytania, jeżeli faktycznie on tym korespondentem zostanie.