Skocz do zawartości

Top Canal


jarek999
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Najlepiej byłoby gyby ,,nowy,, TOP Canal pozostał przy starych dobrych ramówkach filmowych itd. Lecz nawet gdy nastanie kiedy kolwiek reaktywacja tego kanału,a prawdopobnie bedzie nadawny w necie to nie bedzie juz ten ,,smak,,

Najlepiej gdyby szef TOP Canal postarałby sie o retransmisje poprzez satelite najlepiej FTA.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O co wam chodzi? Naprawdę wierzycie w te nierealne zapowiedzi reaktywacji TopCanal. Polecam przejrzeć filmiki na YT z "obecnego" TC - płakać się chce.

 

http://www.youtube.com/user/telewizjatopcanal

Równie dobrze mógłbym wziąć kamerę, pobiegnąć na miasto i udawać, że też robię - nie wiem - PTV Echo reaktywację. Z nagranych materiałów nic nie wynika, nie wiadomo o co chodzi...

 

Nie rozumiem też kwestii adresów witryn www. Bo mamy następujące:

http://www.topcanal.eu

http://www.topcanal.com.pl

Teoretycznie za obie odpowiada ta sama osoba, ale są one całkowicie inne. Tak jakby ktoś zapomniał hasła do domeny i nie mógł jej przekierować :lol: Jednym z "reaktywatorów" (słowo niezbyt popularne, o ile nie wymyślone) jest bloger z Salonu24... No rzeczywiście osoba bardzo doświadczona w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego - to już nie lata .90. Spójrzmy prawdzie w oczy - kanały lokalne wtedy przebiły się głównie za sprawą braku regulacji na rynku mediów, w efekcie puszczano filmy itp. bez licencji (bo w zasadzie ich nie było) i to + ogólny brak innych kanałów TV, bo telewizja prywatna dopiero raczkowała + brak dostępu do sprzętu spowodował łącznie, że nowe kanały miały na starcie zapewnione powodzenie. Teraz rynek medialny jest mocno regulowany, są licencje itp. puszczenie nowego filmu z DVD (bo VHS już nie ma :P ) bez licencji na emisję skończyłoby się tragicznie dla nadawcy. Kanałów jest od groma, zarówno ogólnych jak i tematycznych, a kamerę można sobie kupić na Allegro i taki materiał jak np.: protest pracowników Banku Millenium skręcić nie gorzej samemu (pomijając fakt, że mało kogo to interesuje, poza samymi pracownikami).

 

Zgadzam się z Karolem - naklejenie loga Top Canal jeszcze nic nie daje. Teraz jedynym sposobem przebicia się na rynku medialnym jest mieć olbrzymią kasę, więc choć nie życzę projektowi źle (niech każdy robi to, co kocha), to oceniając chłodnym okiem dla mnie to czyste science fiction ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ludzie pomocy jak u was z pamięcią

Szukam filmu sensacyjnego widziałem go na Top Canal

Jakiś facet wplątuje się w kłopoty

Bandzior potyka sie o coś wali głową w kant i umiera

Potem go ścigają

Pamiętam że się kończyłó to na torze wyścigowym dla psów

Bandzior nadział się na królika poruszającego się na specjalnej maszynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Przez trzy lata Top Canal był odbierany na częstotliwości 759.25 MHz (kanał 57) w promieniu 50 kilometrów od centrum Warszawy. Jeszcze nie było pełnych wydań całkiem fajnego programu pod nazwą "TOP INFO", który był emitowany w roku 1994, a przyjechała policja i zamknięto 2 konkurujące się ze sobą stacje nadawane naziemnie.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post. Usunięto też ostatnie zdanie w poście o treści mało czytelnej i niezrozumiałej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Logo tej stacji przypomina mi bardzo pierwsze logo późniejszego naszego polskiego CANAL+. :-) Wygląda trochę jakby podróbka tegoż właśnie logo. ;)

U mnie, na Opolszczyźnie, kanał ten nie był w ogóle dostępny. Nigdy go u siebie nie odbierałem. Nigdy go też nie widziałem "na żywo". :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...