Skocz do zawartości

Ferguson Ariva TT


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
Pozdrawiam kolegów w Polsce, mówię o niedoskonałościach językowych

Jestem z Czech, a mój kolega jest posiadaczem odbiornika Ferguson ariva TT PVR HD 500GB, kilkakrotnie go naprawiałem w Republice Czeskiej i nadal nagrywałem programy na dysku twardym (Solid State Disk 500 GB), ulegają awarii (przecinają, skaczą). Kondensatory w urządzeniu były wszystko wymieniane.

Czy ktoś może mi doradzić, co z tym zrobić.Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Na moich 2 egzemplarzach Ariva TT tunery nie widzą jednocześnie włożonych do slotów CI: modułu CI+ CP oraz modułu CI tivusat. W takim przypadku widzi jedynie moduł CP CI+. Nie ma znaczenia kolejność slotów. Po wyciągnięciu modułu CP CI+ moduł tivusat jest widziany. W starszym modelu HF8900 działa jak należy. Czy to może kwestia elektroniki, czy software?  Oba moduły Nagravison. Może to ma znaczenie? Dodatkowo jeden z TT zresetował się i musiałem z palca listę układać. Najciekawsze w tym wszystkim jest fakt, że w przypadku zastosowania modułu CI CP, nie CI+, wraz z modułem tivusat,  oba moduły są widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ponownie dopadł mnie problem 11158. Przycina między innymi na 11158 i 12015. 5 lat temu było rozwiązanie ale nie działa teraz:
 

Cytat

Otóż działa 11158V 27500 DVB-S2!!!! Miałem następującą konfigurację anten: kabel SAT był podłączony do głowicy A, a głowica B była podłączona z głowicą A poprzez wyjście LOOP dla głowicy A i wtedy ustawienie PĘTLA (głowice połączone). Wszelkie ustawienia z głowicą A : PĘTLA, ANTENA 1 PODWÓJNY KONWERTER oraz ANTENA 2 GŁOWICA A powodują skoki non stop. Przy podłączeniu do głowicy B i ustawieniu ANTENA 2 GŁOWICA B pasek ani drgnie. Ba! Idzie oglądać..

Serwis wymienił:
 

Cytat

Wymieniono: CR906, CR107, CR111, CR909, CR108, CR903, CR14

Wymienię co trzeba i zobaczymy.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...