Jump to content
Telewidz

Sportitalia

Recommended Posts

Czy na stałe, to nie wiadomo, ale na pewno nie jest to awaria, bo:

- kanały specjalnie włączono, od dawna nie były tu nadawane, to nie jest przerwa w kodowaniu - za dużo zachodu, żeby włączać dla zabawy

- te paczki z 12,5°W są używane jako dosył dla włoskiego DVB-T

Dzisiaj do paczki kanałów Sportitalia powrócił również kanał Sportitalia 24

ATLANTIC BIRD 12,5W 12515 H 17455

Kanał nadawał już wczoraj więc od wczoraj :wink: .

Jutro o 21.00 na Sport Italia mecz Ligi Francuskiej Olympique Lionnais - Evian.

Dokładnie to są trzy kanały i nazywają się : Sport LT Uno, Sport LT Due i Sport LT Tre i na początku listopada zastąpiły SportItalia 1, SportItalia 2 i SportItalia 24.

Nie zmieniły nazwę naprawdę to to są całkiem nowe kanały z nowym właścicielami i odmiennymi prawami telewizyjnymi .Zastąpiły owszem tylko SI w włoskim DVB-T.

Nie zmieniły nazwę naprawdę to to są całkiem nowe kanały z nowym właścicielami i odmiennymi prawami telewizyjnymi .Zastąpiły owszem tylko SI w włoskim DVB-T.

Potwierdzam.

Oferta bardzo uboga w porównaniu do paczki Sport Italia.

Jak na razie natknąłem się na tylko jedną transmisję live i to był mecz włoskich old-boyów. Widziałem na boisku m.in. Gattuso i Tommasiego.

Na LT1 leci sam futbol.

Co ciekawe znikł napis TEST przy logo owych kanałów i wciąż świecą! :brawo: Jest jakaś szansa, że jednak ich nie zakodują?

Zaobserwowałem też ciekawe zjawisko. Już dawno temu wyszukała mi się cała paczka tych kanałów i po bodajże miesiącu zmieniły one (nie wiem jak to nazwać) pozycje. LT1 dawniej świecił mi na LT1, teraz świeci mi na bodajże LT4. To samo spotkało też inne kanały sportowe. Co do reszty kanałów to pozostała biała plansza z napisem Smart.

Witam wszystkich .Da radę odebrać Sportitalię z 9e bo ponoć tam nadaje za free,czy u nas jest to niestety niemożliwe.

Ja na 100cm mam 0dB. Może to były tylko testy i tp już wyłączony, kanał pojawił się na 9E kilka dni temu wg kingofsat. Poza tym to multistream więc na zwykłym dekoderze i tak tego nie odbierzesz.

Witam panowie chcialbym ogladac kanal sportitalia na laptopie jak to wykonac?z gory dzeki.

Dzieki SatExpert mam pytanie mozesz podac stonke na ktorej moge ogladac sportklub po Polsku dzieki za info

Legalnie to nie ma takiej, a do nielegalnych streamów to nie znam takich. :)