Jump to content
Telewidz

Sportitalia

Recommended Posts

witam od czwartku mam dostęp do kanałów Sport Italia i Sport Italia 2 (Atlantic Bird 1)

czy może ktoś napisać jakimi oni prawami transmisyjnymi dysponują ???

Samemu zaobserwowałem ze mają :

Liga Holenderska (PN)

Liga Argentyńska (PN)

Liga Brazylijska (PN)

Liga europejska (PN)

Euro Cup (KOSZ)

Liga Mistrzów (SIATKA)

czy coś mają jeszcze ?

Na tym kanale leci jeszcze liga portugalska, 2 liga angielska i Euroliga koszykarzy.

Guest Anonymous

Być może słabo szukam ale nie mogę znaleźć w sieci planu transmisji tych stacji. Wiem, że EPG na Hot Bird działa ale niestety na Atlantic Bird już go nie ma. Ma ktoś program tych kanałów?

Guest Anonymous

Dzięki swiety. Pozdrawiam

robson United xD Kanay Sportitalia z Hot Bird są kodowane a co za tym idzie niedostępne w CP. Są one dostępne FTA z Atlantic Bird.

Ma ktoś program tych kanałów?

nie zawsze jest program na sportitalia aktywny czesto bywa ze jest program na SI2 albo nie ma wcale na tej stronie dlatego można wtedy sprawdzac program ale tylko 1 kanału na tej stronie(ale to tylko w wypadku gdy na stronie sportitalia nie ma programu)

http://www.24.tv/guida/

Guest Anonymous

Czy obecnie Sportitalia ma prawa do pokazywania na żywo meczów Serie B?

wydaje mi sie że nie bo mam te kanały już z pół roku i nigdy nie widziałem transmisji na żywo z serie B tylko jakis ponad godzinny magazyn odnośnie tej ligii.

Sport Italia nie ma praw do pokazywania meczów Serie B bowiem te prawa ma Sky Italia.

Kwestia tunera. Zależy jaki masz tuner. Np. Strong SRT 6860 poradzi sobie bezproblemowo z przeszukaniem satelity Atlantic Bird. Pace PVR HD 500GB już ściąga gotową listę z nieba.

To nie tylko kwestia tunera, to też kwsetia ustawienia anteny. Mając antenę ustawioną na Hotbirda (polskie platformy), konieczne jest obrócenie talerza o 25° na zachód.

Mnie się wydaje, że Sport Italia w tym sezonie nie ma praw do pokazywania ligi holenderskiej, bo nie ma w planie transmitowania pierwszych kolejek.

niestety wsszystko na to wskazuje ze stracili prawa do ligii holenderskiej szkoda bo była to jedyna liga pokazywana w godzinach południowych-popołudniowych, w drugiej kolejce tez nie ma prezewidzianej transmisji z tejże ligii.

Fakt ze jest lique1 szkoda tylko ze 1 mecz pokazują z kolejki.

Jedyną wadą jest ze wszystkie ligi którymi dysponują grają swoje mecze w podobnych godzinach czyli liga francuska,portugalska,brazylijska,argentyńska jedynie npower angielska swoje mecze gra w innych godzinach

Tak Sport Italia ma jeszcze prawa do pokazywania ligi portugalskiej i w niedzielę od 21.15 pokaże mecz Benfica Lizbona - Academica.

w sumie to dobrze ze jest ligue1 Bedzie można zobaczyc wiecej polskich piłkarzy w akcji