Skocz do zawartości

Gdzie można dostać Dekoder PVR Cyfry+


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam nastepujacy problem. jestem wlasnie tym oczekujacym abonentem, ale na poczatku lutego wyjezdzam za granice. nie wiem czy zdaze wrocic do 31.03. a ten termin mam wpisany jako ostateczny na wymiane sprzetu, inaczej zostane na bezplatnym uzytkowaniu obecnego Pace SD.

czy ktos ma jakies informacje KIEDY pojawia sie te dekodery?????? a tak w ogole to skad wiadomo ze na wiosne tez nie bedzie problemow z ich wymiana, skoro caly czas do cyfry naplywa tylu nowych abonentow????

zaczynam zalowac ze wzialem cyfre, a nie N. tam przynajmniej mialbym normalny dekoder PVR a nie "wirtualny" ktorego pewnie nigdy na oczy nie zobacze. poza tym uwazam ze jesli do konca marca cyfra nie zapewni tych dekoderow PVR to bedzie to oznaczalo nie wywiazanie sie przez nich z umowy i wiazalo sie z mozliwoscia odstapienia od umowy przed koncem okresu minimalnego

czy ktos dobrze poinformowany moglby powiedziec czy cyfra zamowila duza partie dekoderow i kiedy planowana jest dostawa? dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Abonent będzie mógł wynająć TERMINAL HD PVR w ustalonym przez strony terminie , nie póżniej niż do 31 marca 2010 roku,wyłącznie pod warunkiem aktualnego dysponowania[.

 

w mojej umowie (nowy abonent) nie ma wspomnienia o tym ze mozna wymienic wylacznie pod warunkiem aktualnego dysponowania przez operatora cyfry takim terminalami. jest po prostu zapis o wymianie do 31.03 i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś info, gdzie można dostać dekoder, Mieszkam w okolicach Radomia jako że chcę aktywować Pakiet 5xHD interesuje mnie wyłącznie dekoder HD Philips PVR, bądź Philips DSR

 

Z góry dziękuje za wszelkie Info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Abonent będzie mógł wynająć TERMINAL HD PVR w ustalonym przez strony terminie , nie póżniej niż do 31 marca 2010 roku,wyłącznie pod warunkiem aktualnego dysponowania[.

 

w mojej umowie (nowy abonent) nie ma wspomnienia o tym ze mozna wymienic wylacznie pod warunkiem aktualnego dysponowania przez operatora cyfry takim terminalami. jest po prostu zapis o wymianie do 31.03 i tyle

 

Widocznie przy nowej umowie takiego zapisu nie ma ( nie widziałem , więc tylko przypuszczam ) ja w ramach "przedłużenia cyrografu" taki zapis mam.

Po "en-tym" e-mailu do cyfry dostałem informację że o terminie i miejscu odbioru PVR zostanę powiadomiony listownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zostałem poinformowany w punkcie C+, że od 8 lutego abonenci, którzy podpisali nowe umowy w promocji świątecznej (z opcją PVR) będą informowani listownie o możliwości wymiany tymczasowego dekodera na PVR HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli koniec zabawy w partyzanta i dzwonienia po przedstawicielach, żeby usłyszeć to samo: "nie mamy, proszę zadzwonić za tydzień..." :evil:

Można by zapytać, dlaczego dopiero teraz?

Rozumiem, że nie będzie takiej sytuacji, że po otrzymaniu listu jadę parę km do punktu wymiany i na miejscu dowiaduję się, że dekodera nie ma :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do cyfry maila z pytaniem, czy faktycznie będę informować wszystkich listownie, u którego dystrybutora należy wymienić dekoder.

Dostałem odpowiedź, że tak.

 

Zapytałem więc, czy wymiana będzie tylko na dekodery PACE PVR 500GB i czy nie będę "zmuszony" do wymiany na PHILIPSA 250GB.

Dostałem odpowiedź, że wymiana będzie na takie dekodery, jakie w danej chwili będą dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przedwczoraj dostałem odpowiedź na infolinii że trzeba czekać za listem z informacją o wymianie, jednak nie dałem za wygraną i kazałem mi pokazać w którym miejscu w umowie jest mowa o takim liście. Pani z infolinii zaczęła przeglądać umowe i nie znalazła tam żadnego wątku w tej sprawie, jednak ( na pewno mają z góry tak powiedziane bo na 100% nigdzie nie jest napisane) i tak się upierała że trzeba czekać. Jak wspomniałem wcześniej miało to miejsce przedwczoraj tj. we wtorek a wczoraj udałem się do punktu Vobis i wymienili mi na PVR HD bez żadnego ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwa jest tylko wymiana dekodera 250 na 500 jeżeli 250 jest zepsuty a na stanie są tylko 500.

 

A jakie są wytyczne jeśli ktoś chce wymienić Philipsa HD (bez dysku) na dekoder PVR? :?:

 

 

Narazie tylko wymiany dla klientow ktorzy maja "oczekiwanie na PVR". Pozatym jeżeli jest jakis wolny dekoder w punkcie to jak najbardziej moga ci wymienic. Kara finansowa byla wtedy kiedy jakis dystrybutor wymienic 250 na 500. Taka sytuacja ma trwać tylko w lutym, od marca będzie można dokonywać wszelkich wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś , czy w jakimś punkcie pod Warszawą , ewentualnie w Radomiu można dostać tuner Pace PVR HD 500 GB ? Pytam co jakiś czas w Grójcu i Jankach i ciągle nic . W Grójcu były miesiąc temu tylko 250 , a wczoraj byłem to już nic nie mają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwoniłem na infolinie i podobno list został wysłany 4 lutego. Umowę przedłużałem przez telefon w ostatnich dniach stycznia, więc jeśli list (i dekoder) odbiorę w najbliższych dniach, to będę zadowolony. Czytając wątek o PVR HD 500GB zdaję sobie sprawę, że zadowolenie może szybko minąć, ale po tylu latach z niezawodnym Mediasatem SD czas poczuć ten świeży powiew "TECHNOLOGII + EMOCJI" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne piszesz o liście z aneksem i warunkami na jakich przedłużyłeś umowę, a nie piśmie z informacją gdzie można odebrać nowego PVR'a.

 

Można by tak skojarzyć, jednak nie sądzę by konsultant się aż tak bardzo pomylił. Dlaczego? List z aneksem został wysłany 2 lutego i już do mnie dotarł, więc co w systemie miała by robić data 4 lutego?

 

Ja dzwoniłem na infolinie w określonym celu: wskazania dystrybutora, u którego chciałbym odebrać sprzęt i po poprosiłem o wysłanie do mnie listu, który mi to umożliwi. Konsultant wysłuchał mojej prośby, potwierdził że takie listy są teraz wysyłane i po sprawdzeniu numeru abonenta powiedział, że taki list został wysłany do mnie 4 lutego. W tym liście ma być wskazany punk Cyfry+, gdzie będę mógł wymienić SD na PVR HD (mam taką nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie sprawa wyglada tak:Wysłałem mailowo zapytanie o list w sprawie dekodera pvr hd,a tu odpowiedź Cyfry cytuję:,,odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że podczas przedłużenia Umowy, otrzymał Pan możliwość wynajmu w rabacie terminalu Philips HD bez twardego dysku".A jestem w 100% pewien że z konsultatem była mowa wyłącznie o PVR HD.Więc mam pytanie czy ktoś z forumowiczów miał podobny przypadek.Dodam że sprawę oddałem do reklamacji,a to niestety potrwa.Na dekoder czekam już od końca grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...