Skocz do zawartości

Gdzie można dostać Dekoder PVR Cyfry+


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po rozmowie z konsultantem Cyfry+ i potwierdził że dekodery Peace HD PVR 500 są tylko dla osób nowo podpisujących umowę. Dla przedłużających są pozostałe dekodery oprócz tego jednego. Takie przesłali też oświadczenie do wszystkich przedstawicieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dalej ich nie "poinformowano" :

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że dekodery Pace PVR są dostępne jedynie w ofertach sprzedażowych

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

.................

 

Dział Relacji z Abonentami

 

-------------------------------------------------------------

CENTRUM TELEFONICZNE ABONENTÓW

Tel.: 801 066 066 lub 22 310 45 45

 

Ba, skorzystałem dzisiaj z chwili czasu i po wykonaniu kilku telefonów i wysłaniu @ do przedstawicieli CYFRY w szczecinie

nikt nie posiadał dla mnie dekodera - aneks do" utrzymaniówki" ( nawet PHILIPSA ) :D

Więc jak koś twierdzi że taki stan rzeczy jest ok to zostawię to bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi napisali tak:

Cytuje:

"Szanowny Panie,

 

 

odpowiadając na e-mail, dziękujemy za zainteresowanie naszymi dekoderami umożliwiającymi odbiór programów w technologii High Definition.

 

 

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na znacznie większe, niż przewidziane przez nas w tym okresie, zainteresowanie dekoderami HD i HD PVR, zwiększenie ich dostępności dla naszych Abonentów planujemy w marcu 2010 roku.

 

 

Informacje na temat wcześniejszego pojawienia się tego rodzaju sprzętu, uzyska Pan bezpośrednio w autoryzowanych punktach dystrybucyjnych CYFRY+."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi napisali tak:

Cytuje:

"Szanowny Panie,

 

 

odpowiadając na e-mail, dziękujemy za zainteresowanie naszymi dekoderami umożliwiającymi odbiór programów w technologii High Definition.

 

 

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na znacznie większe, niż przewidziane przez nas w tym okresie, zainteresowanie dekoderami HD i HD PVR, zwiększenie ich dostępności dla naszych Abonentów planujemy w marcu 2010 roku.

 

 

Informacje na temat wcześniejszego pojawienia się tego rodzaju sprzętu, uzyska Pan bezpośrednio w autoryzowanych punktach dystrybucyjnych CYFRY+."

 

Oni naprawdę zaczynają lecieć sobie w gumy

dekoderów nie mają - a przedłużają promocję zamiast dostarczyć PVR klientom którzy już podpisali lub przedłużyli umowę !!!!

Podpisując nową umowę dostałem informację że może przed Nowy Rokiem lub zaraz po otrzymam dekoder

Do dzisiaj w moim mieście w 3 punktach na oczy jeszcze nie widzieli

nowego PVR nie wspomnę o multiroomie i TV

Gdybym wiedział że tak potraktują klientów, a do tego jeszcze beszczelnie przedłużają promocję

to na pewno bym nie podpisał umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się wymienić fartem na początku stycznia na Philipsa (ale warczy).Po prostu zadzwoniłem do dystrybutora i były.

Co ciekawe dzień wcześniej napisałem do powiatowego rzecznika konsumentów i UKE skargę na działania Cyfry by takie instytucje po naciskały na cyfrę.

A tu mi dziś listonosz przynosi kopie pisma gdzie powiatowy rzecznik żąda wyjaśnień od c+ w sprawie braku dekoderów HD na rynku.

Może jak większa ilość takich powiatowych rzeczników po zawraca cyfrze głowę to wreszcie zauważy problem.

 

Bo jest to chyba jakiś nieuczciwy marketing:

Kanały HD w promocji GRATIS !!! I jeszcze darmowy wynajem !!!

a sprzęt ?

A a a kiedyś dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest to chyba jakiś nieuczciwy marketing:

Kanały HD w promocji GRATIS !!! I jeszcze darmowy wynajem !!!

a sprzęt ?

A a a kiedyś dostaniesz.

 

Nie sądzę by kiedy układali promocję wymyślili, że zabraknie im sprzętu, po to by promocja była ale sprzęt nie.

Braki trzeba im w końcu wybaczyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się wymienić fartem na początku stycznia na Philipsa (ale warczy).Po prostu zadzwoniłem do dystrybutora i były.

Co ciekawe dzień wcześniej napisałem do powiatowego rzecznika konsumentów i UKE skargę na działania Cyfry by takie instytucje po naciskały na cyfrę.

A tu mi dziś listonosz przynosi kopie pisma gdzie powiatowy rzecznik żąda wyjaśnień od c+ w sprawie braku dekoderów HD na rynku.

Może jak większa ilość takich powiatowych rzeczników po zawraca cyfrze głowę to wreszcie zauważy problem.

 

Bo jest to chyba jakiś nieuczciwy marketing:

Kanały HD w promocji GRATIS !!! I jeszcze darmowy wynajem !!!

a sprzęt ?

A a a kiedyś dostaniesz.

Ja też napisałem do Cyfry ze jeżeli nie umożliwi wymiany do wniosę skargę do w/w urzędu i zarządzam zwrotu pieniący za kanały których nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podpisywalem zadnej umowy. Przy przedluzaniu przez telefon konsultant PRZYRZEKL wymiane na 500 do poczatku stycznia, co bylo warunkiem przedluzenia. Cyfra sama to przyznala, i teraz twierdzi ze to byl blad konsultanta. A wiec zostalem celowo oszukany.

 

Ps: w odpowiedzi na wczorajszy e-mail straszacy ich rzecznikiem konsumentow i prasa nagle zmienili zdanie w sprawie wymianyn na 500 :D

 

"odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż sprawa została

przekazana do ponownego rozpatrzenia.

W związku z tym, proszę o cierpliwość.

Odpowiedź zostanie udzielona telefonicznie lub pisemnie w terminie 30 dni."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani, odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że o dostępności dekodera HD PVR i zestawu Multiroom zostanie Pani poinformowana listownie. W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji. Z poważaniem, PXXXXXXX Dział Relacji z Abonentami

 

 

więc czekamy cierpliwie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LADIES & GELTEMANES :)

Niestety trzeba przywyknąć do braków PVR i zrozumieć dystrybutorów..

Rok w rok od października zaczynają się problemy z dostepnością dekoderów HD, głownie PVR i trwają one do lutego .. potem sytuacja się normuje.

Na koniec grudnia tj ok 28-31 większosć dystrybutorów dostała po 15-20szt PVR250GB, natomiast pozostała część dostała na poczatku stycznia kilkadziesiąt PVR500GB, które rozeszły się raz dwa (najpierw wymiany dla Abonentów, którzy podpisali /przedłużyli umowy w listopadzie i czekają za dekoderami, nastepnie grudniowi Abonenci a potem styczniowi...) Niestety kolejność jest ważna.

W wielu punktach prowadzone był zapisy i Dystrybutorzy starali się informować Abonentów.

Teoretycznie narazie ZAKAZANE są wymiany 250GB->500GB.. Narazie i teoretycznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w jakis sposob zostales wprowadzony w blad?? do 31.03.2010 maja ci wymienic i tyle. Sam podpisywałeś takie warunki.

Też zostałem zapewniony podczas telefonicznego przedłużania umowy ( a robiłem to na początku grudnia ) że dekoder otrzymam na początku stycznia , dopiero w aneksie który doszedł pocztą ,jest punkt w którym wymieniono:

 

Abonent będzie mógł wynająć TERMINAL HD PVR w ustalonym przez strony terminie , nie póżniej niż do 31 marca 2010 roku,wyłącznie pod warunkiem aktualnego dysponowania przez Operatora CYFRY + takimi Terminalami.

w przypadku braku najmu Terminalu HD PVR we wskazanym terminie ,oświadczenie dotyczące przedłużenia Umowy na Okres Minimalny pozostaje w mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...