Skocz do zawartości

Gdzie można dostać Dekoder PVR Cyfry+


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy z braku możliwości wymiany tunera zastępczego SD na HD z powodu zaniedbań przez Cyfrę+ i mamienia klienta technologią HD (mimo delklaracji w umowie że najpóżniej do 31 marca klient taką wymianę musi dokonać, a tymczasem klient chce, ale niema na co bo tunerów brak) i sporych strat moralnych i rodzinnych spowodowanych brakiem możliwości oglądania olimpiady w HD można zerwać umowę? Tu powinien wypowiedzieć się rzecznik konsumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila w sprawie listu do cyfry+. Napisali mi, że list dostanę do 31 marca.Załamać się można.

 

Mi dokładnie to samo napisali. Wydaje mi się, że po prostu nie ma sensu do nich pisać bo to nic nie da. A znając życie to będziemy czekać na list do końca marca. Nasza "cyferka" mogła by się postarać, żeby wysłać ten list chociaż w lutym jeszcze. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa crazy33 - mi tez w punkcie powiedział dystrybutor, że mogę odebrać jeśli dostałem list. Umowę podpisywałem na początku grudnia i nie ma nadziei że dostanę dekoder w lutym. Szczerze tez powiedział, że nie ma pojęcia wg jakiego klucza kolejności Cyfra wysyła te listy, bo na pewno nie jest to uwarunkowane kolejnością podpisywanych umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Umowę przedłużałem telefonicznie 11 stycznia.Punkty odbioru obdzwonione kilka razy na terenie Trójmiasta oczywiście nigdzie nie było i czeski film.

Dziś odebrałem telefon z nr zastrzeżonego i gostek z Cyfry pyta:czy jestem dalej zainteresowany tym dekoderem ?Mówię :gdybym nie był to po jakiego *** przedłużałbym umowę w opcji HD ,teraz płacę 160,90 (w tym 10 zł za najem starego dekodera)mam już naliczaną opłatę za kanały HD których nie mam na czym oglądać.Wspomniał że dostanę list na podstawie którego będę mógł odebrać we wskazanym punkcie.Natomiast nie wiedział czy list jest wysłany czy dopiero będzie ani na jakiej podstawie jest dobierany punkt w którym dekoder można odebrać,aa i termin odbioru ulega wydłużeniu do końca kwietnia.Oczywiście o LG na który też czekam już mowy nie było;za dużo pewnie wymagam.Pozdrawiam wszystkich cierpliwych,ach czasy komuny się przypominają kolejki czekanie załatwianie....Szkoda że nie wiedziałem przed przedłużeniem umowy że będą takie problemy;dawno już oglądałbym N już nawet nie dlatego że jest lepsza gorsza czy tańsza ale dla zasady.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bez listu da.... Siedziała jakaś babka, chyba umowę podpisywała, a obok przy nodze miała walichę z Sagemem za grosza...

Być może i ma tylko dla tych, którym POZWOLONO go mieć, he, he

Ale mi numer... Ta cała zabawa w te dekodery, oprogramowanie, sztuczną nagonkę na niby super fajne PACE, zaczyna mnie dosłownie bawić...

ale to chyba , tylko i wyłącznie z jednego powodu: wczoraj oddałem im ten złom! Ferdek śmiga w HD jak ta lala, Euro Sport wczoraj wieczorkiem był jak kryształ...

Nawet raz się nie zaciął... Koszt najmu u Mnie w umowie był 20zł miesięcznie... Po przeliczeniu na 24m wychodzi 480zł , a za Ferdka dałem równe 430! Sensu posiadania tego złomu dla samego VOD nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napiszcie jak wygląda sprawa z obecnie użytkowanymi przez Was dekoderami, tj. czy macie Philipsa PVR czy też SD i oczekujecie na wymianę na Pace'a?

 

Ja mam thomsona SD i też czekam na Pace'a. Mam nadzieję, że już niedługo. Kupił bym ferdka jakiegoś ale wynajem PVR'a mam za free(przez całą umowę) więc nie opłaca mi sie kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z 19.11, napisałem do Cyfry maila, że wiele osób, które znam a podpisywały umowę dostało już list i wymieniło dekoder, a kiedy przyjdzie list do mnie. Dostałem odpowiedź, że list dla mnie został wysłany 11.02 a faktycznie nadali go w dzień kiedy wysłałem maila czyli 15.02. Więc polecam jednak molestować ich mailami - raczej dotyczy to nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza odpowiedż na mój mail w sprawie odbioru dekodera oraz listu ,dzięki któremu mogę go odebrać dosłownie mnie rozwaliła :

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że listy które są podstawą do odebrania dekodera HD PVR wysyłane są do nowych Abonentów CYFRY+. Dla dotychczasowych Abonentów zwiększona dostawa sprzętu planowana jest na kwiecień 2010 roku. Proszę o cierpliwość w tej kwestii.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

....................

Dział Relacji z Abonentami

-------------------------------------------------------------

CENTRUM TELEFONICZNE ABONENTÓW

 

To jest już normalnie kpina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak szlak trafiał z tym telewizorem... w Infolinii mówi że za miesiąc, po miesiącu, nowy gostek mówi że za tydzień, po tygodniu że za 2 tygodnie, no i się zrobiło 2 miesiące (miało być 3tygodnie) fuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo masakra! Jak mam ten dekoder dostać w kwietniu to dzięki wielkie...To jest niezgodne z regulaminem, który przyszedł do mnie wczoraj, a w nim dają czas do 31 marca. 2 dni temu dostałem odpowiedź na maila, że mam cierpliwie czekać na list, a potem udać się do dystrybutora w nim wskazanego. Nie znają choć przewidywanego czasu wysłania listu. Popieram kolegę mac_latawiec

"To jest normalnie kpina".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że w zależności kto z Cyfry odpowiada na maila lub tel. podaje rozbieżne informacje.To co przeczytałem powyżej-jest zgodne z regulaminem gdyż termin odbioru jest przedłużony do końca kwietnia.Kolejny temat nie jestem nowym abonentem a sami do mnie zadzwonili z informacją że list z wyszczególnionym punktem odbioru PRV otrzymam.Na logikę aby system zadziałał-nie ma znaczenia czy jesteś nowym czy starym czy przedłużałeś telefonicznie czy w punkcie.Przypisując konkretną liczbę dekoderów do konkretnego punktu są w stanie zapewnić odpowiednią ilość.Inaczej np w Błotach Małych zalegałoby 200 dekoderów podczas gdy dajmy na to w Wałbrzychu kolejka oczekujących 150 osób.Sami chyba w końcu wpadli że inaczej tego nie ogarną.Co ja bym zrobił-dał możliwość wykupu starych za 1 pln a nowe wysłał kurierem.Niestety obecna metoda jest bardzo u[beep]liwa i niejednej osobie już ciśnienie skoczyło.Tak czy inaczej kupię jeszcze prywatnie porządny dekoder HD ale tego biorę skoro mam za darmo opcję najmu a za starego sztrucla płacę 10 pln miesięcznie.Przy okazji jak na spokojnie analizowałem to nie było sensu rzucać się na ten monitoro-tv bo przy abonamencie za 150,90pln trzeba było brać N za 100 a za te 50 zł to przez 24 miesiące(1200PLN) tak samo można kupić TV na raty.Jednym słowem nic darmo;a umowa jest tak napisana przez fachowców ,że nam przysługuje jedynie kląć i płacić niemałe rachunki,albo zerwać umowę też za to płacąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza odpowiedż na mój mail w sprawie odbioru dekodera oraz listu ,dzięki któremu mogę go odebrać dosłownie mnie rozwaliła :

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że listy które są podstawą do odebrania dekodera HD PVR wysyłane są do nowych Abonentów CYFRY+. Dla dotychczasowych Abonentów zwiększona dostawa sprzętu planowana jest na kwiecień 2010 roku. Proszę o cierpliwość w tej kwestii.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

....................

Dział Relacji z Abonentami

-------------------------------------------------------------

CENTRUM TELEFONICZNE ABONENTÓW

 

 

To jest już normalnie kpina .

 

Mam pytanie czy Ty podpisywałeś umowę jako nowy abonent czy po prostu przedłużałeś umowę jako stary abonent? Ja podpisywałem umowę 4 stycznia 2010 jako nowy abonent i do dnia dzisiejszego nie dostałem żadnego listu. Jak byłem wczoraj w Centrum Cyfra+ i kobieta mi powiedziała że jedyną możliwością odbioru dekodera HD PVR jest posiadanie tegoż listu. czekam cierpliwie do końca marca jak się okaże że do tego czasu nie dostanę listu dzwonię do Cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałem umowę.

Telefonicznie byłem zapewniony że dekoder będzie do odbioru w styczniu ( przedłużałem na początku grudnia ) , pozostaje mi kupić ferdka na jakiejś aukcji i zacząć korzystać z pakietów HD , bo już powoli przestałem liczyć na wywiązanie się z umowy w sprawie PVR HD, zwłaszcza że mam cudowny zapis w aneksie że odbiorę w/w terminal HD PVR jedynie pod warunkiem dysponowania takiego terminala przez przedstawiciela cyfry.

Widzę że w zależności kto z Cyfry odpowiada na maila lub tel. podaje rozbieżne informacje.To co przeczytałem powyżej-jest zgodne z regulaminem gdyż termin odbioru jest przedłużony do końca kwietnia .

Zgodnie z aneksem do umowy mam jasno napisane odbiór do 31 marca 2010 ,nikt mnie nie powiadomił ( w jakikolwiek sposób , nawet mailowo ) o przedłużeniu terminu odbioru do końca kwietnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w mojej umowie nie mam takiego zapisu

odbiorę w/w terminal HD PVR jedynie pod warunkiem dysponowania takiego terminala przez przedstawiciela cyfry
na szczęście ale czytając forum gdzieś mi się przewinął post że osoby które podpisywały w styczniu umowę z Cyfrą już otrzymują te listy do domu. ja podpisywałem umowę 4 stycznia i jak dotychczas nie otrzymałem go a jestem nowym abonentem cyfry. Kupiłem sobie już dawno swój dekoder HD Opticum 9600 i oglądam kanały HD których nie doczekałbym się oczekując na ich HD PVR... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że w zależności kto z Cyfry odpowiada na maila lub tel. podaje rozbieżne informacje.To co przeczytałem powyżej-jest zgodne z regulaminem gdyż termin odbioru jest przedłużony do końca kwietnia .

Zgodnie z aneksem do umowy mam jasno napisane odbiór do 31 marca 2010 ,nikt mnie nie powiadomił ( w jakikolwiek sposób , nawet mailowo ) o przedłużeniu terminu odbioru do końca kwietnia .

Zgadza się też mam ten aneks,natomiast termin ''do końca kwietnia'' podał gostek z Cyfry który do mnie dzwonił.Z tego co obserwuję na tym forum wygląda,że tylko do mnie dzwonili??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...