Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze w tym roku TV Polsat planuje ruszyć z emisją kanału erotycznego. Stacja otrzymała już koncesję od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Nowy kanał pojawi się w ofercie Cyfrowego Polsatu i w wybranych sieciach kablowych.

 

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami stacja będzie mogła nadawać od 23.00 do 05.00 rano. W tym roku ma wystartować też kanał informacyjny Polsatu. Rozważne są trzy warianty:

 

1. Kanał powstaje na bazie TV Biznes

2. Nowa stacja zastępuje TV 4

3. Powstaje samodzielny kanał

Źródło http://tvpolsat.info/news.php?readmore=151

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to CP jest niczym!!!!!! Bez sensu on jest, i ma stare oraz słabe usługi co najgorsze - kiepska i śmieszna oferta! Wyraziłem tylko swoją opinie! Cyfra+ górą!!!!!!!! Oni idą stopniowo do przodu i CP nie ma co się porównywać do C+!!

też mi nowości

Pozdrawiam :wink:8)

 

Skoro uważasz, że oferta CP jest śmieszna, to powiedz, dlaczego więkrzosć kanałów CP jest również w cyfrze. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ze wikszasc kanalow CP jest w cyfrze? wazne jest to ze w C+ jest sport na najwyzszym poziomie i film na najwyzszym poziomie i dodatkowe kanaly chciaz sa goorsze jakosciowo nie zaszkodza, a CP kupuje np. duzo slabych lig w PN i dodaje jakies slabe kanaly filmowe:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ nie ma filmów na najwyzszym poziomie, bo na najwyższym poziomie to nie liczy się rok produkcji (chociaż to jest główny atut), ale też jakość, a niestety narazie to u nas tego brakuje, a poza tym nikt nie każe komuś brać CP, każdy może mieć co chce i za ile chce, w końcu mamy wybór, a obrażając CP, że to dno itp., to może wyglądać jakbyście obrażali tych którzy wybrali CP abonentów, których jest pewnie już ponad 1 200 000 i jest w miarę zadowolona, w tym jestem ja, bo za przystępną cenę 35 zł mies. mam wszystkie kanały naziemne (oprócz TVP3), Disney, Cartoon Net., Jetix, Discovery x3, Animal, Polsat Sport, AXN, Eurosport, to powiedz ile trzeba zapłacić, żeby za tak niską cenę mieć tyle dobrych w miarę kanałów? Bo w C+ za niektóre kanały trzeba dużo zapłacić. Fakt brakuję kilku dobrych kanałów, ale nic nie wiadomo co będziemy mieli jeszcze w tym roku, a CP naprawdę się rozwija co świadczy też liczba abonentów (aktywnych). Jeszcze mając dodatkowe Pakiety to też masz sporo dobrych kanałów. Kto wie, może CP będzie miał i kanały HBO, może w końcu kanały Sportklub, w końcu podwyższa abonament za Pakiet Sport, może inne jeszcze nowości, które pojawią się na polskim rynku, więc nie mów hop, bo naprawdę CP zaczyna podbijać rynek i mam nadzieję, że w końcu będzie jeszczcze wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejku.PiotrekJaw i wszyscy,którzy są niezadowoleni z ofery CP i wychwalają tak bardzo cyfre:Jak się nie podoba to zrezygnujcie i przestańcie marudzić:.Chyba Cię nikt nie zmuszał do podpisania umowy z CP?? Widziały gały co brały,jak się mówi.

Dla mnie CP ma spoko ofertę,która z roku na rok jest coraz lepsza,czy sie to komuś podoba czy nie i mi ona w zupełności wystarcza. 8)

 

Nie każdego stać na cyfrę.Na pewno jest wielu abo,którzy chcieliby mieć C+,ale ich po prostu nie stać,a porównując ofertę pakietu Startowego i familijnego z cP juz wiadomo co jest lepsze,oczywiście,że oferta CP-Familijnego.

Jednak jak widzisz są ludzie,którzy są zadowoleni z CP i się wcale tego nie wstydzą.

 

A cyfry z takimi cenami w życiu bym nie wziął i wogóle nie chcę jej mieć. :D:twisted:

 

Bo na sporcie i prawach jakie posiada Canal + Sport mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zrezygnuje ale jak wiesz nie mozna sobie z dnia na dzien tego zrobic:| i masz racje widzialy galy cpo braly, ale LM i Bundesliga znikly z oferty wiec wiesz.A pozatym po roku z CP przekonalem sie ze dla mnie nie ma tam nic ciekawego , adam2000 C+ ma w polsce najlepsza oferte filmowa i sportowa, i ja nikogo nie obrazam nie moge wyrazic swojej opini przeciez napisalem MOIM ZDANIEM,pozatym CP przez ten rok oprocz LM i Bundesligi czyli swoich najlepszych pozycji w pakiecie sport biezre teraz cinemaxy:/ narobil sobie klientow i teraz chce ich wykiwac tyle mam w tym temacie do powiedzenie i mowie jescze raz wyrazalem swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ci co mają C+ uważają się za nadludzi, chodzą dumni jak pawie bo wszystko mają naj.... gardzą tych co maja CP (lub im zazdroszczą :wink: ), a samo posiadanie antenki z logo C+ napawa ich radością bo pewnie inni im zazdroszczą :wink: szkoda , że nie na temat ale takie mam wrażenie czytając niektóre posty osób posiadających C+ i nie twierdze, że wszyscy użytkownicy C+ tacy są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax z tp cyfry to juz nie nowosc bo nadaje od czwartku

 

Nowości Cyfrowego Polsatu strona 145 3-ci post od gory

Cyfra + & Cyfrowy Polsat: Cinemax East Europe jest teraz szyfrowany w Mediaguard 2 & Nagravision 2 (11487.77MHz, pol.H SR:27500 FEC:3/4 SID:5111 PID:170/120 Polish).Ciekawe co oni kombinują

źródło: KingOfSat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...