Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jeżeli Fox Life będzie z ich TP to z jednej strony dobrze, bo nie powinno być problemów z dekoderami ale znając parametry dotychczasowych kanałów z transporderów Cyfrowego Polsatu, to nowy kanał otrzymamy w okrojonej rozdzielczości, oraz z ubogą przepustowością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tyle to by nigdy nie dali bo może to i zależeć od strony nadawcy fox:) przypomne przykład mtv:) to u nich jmusz taka rozdziałka leci:)wiec to od polsatu moze niezalezeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do BOK CP w sprawie testów FOX LIFE i odpisali mi:

 

Szanowny Panie,

 

Uprzejmie informuje, iż nadawanie wersji tekstowej zależy od nadawcy programu. Na tą chwile nie mamy informacji, że w ramach programu w FOX Life nie będzie dostępna wersja tekstowa.

___________________________

 

Małgorzata Zakrzewska

Sekcja Obsługi Klienta, Dział Obsługi Klienta

fax +48 (22) 3566677

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa

reklamacje@cyfrowypolsat.pl

http://www.cyfrowypolsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do BOK CP w sprawie testów FOX LIFE i odpisali mi:

 

Szanowny Panie,

 

Uprzejmie informuje, iż nadawanie wersji tekstowej zależy od nadawcy programu. Na tą chwile nie mamy informacji, że w ramach programu w FOX Life nie będzie dostępna wersja tekstowa.

 

Człowieku idź sie leczyć :lol: Żeby wysyłać maila z zapytaniem o testy :lol: Ty chyba masz za dużo wolnego czasu :lol: ale sie uśmiałem :lol:

 

To jest tak absurdalne, że w CP wzieli to za literówke (testowa-tekstowa) i odpisali tak, jakbyć pytał czy bedą napisy w języku polskim na kanale Fox Life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to CP jest niczym!!!!!! Bez sensu on jest, i ma stare oraz słabe usługi co najgorsze - kiepska i śmieszna oferta! Wyraziłem tylko swoją opinie! Cyfra+ górą!!!!!!!! Oni idą stopniowo do przodu i CP nie ma co się porównywać do C+!!

też mi nowości

Pozdrawiam :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to CP jest niczym!!!!!! Bez sensu on jest, i ma stare oraz słabe usługi co najgorsze - kiepska i śmieszna oferta! Wyraziłem tylko swoją opinie! Cyfra+ górą!!!!!!!! Oni idą stopniowo do przodu i CP nie ma co się porównywać do C+!!

też mi nowości

8)

 

Nie wiesz co piszesz...CP ma bogatą ofertę jak na polską kieszeń i w dodatku dodają nowe kanały o czym wkrótce się przekonasz :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmon to zwyczajny prowokator. Posty tego typu powodują tylko zbędne kłótnie i zamieszanie na forum. Takie zachowania powinny być tępione. Każdy wybiera taką platformę na jaką go stać i której oferta bardziej do niego przemawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...