Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybać każdy może

troche lepiej lub troche gorzej,

ale nie o to chodzi

jak gdybanie wychodzi.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Jedno jest pewne-

jutro jest NOWY ROK :!::!::!:

a w Nowym Roku wszystko jest możliwe :lol::lol::lol:

 

Kochani w tym dniu składam Wszystkim najserdeczniejsze życzenia Noworoczne aby w 2007 roku wszystkie nasze "gdybania" się spełniły za sprawą CP

i będziemy musieli zacząć "gdybać" na zupełnie inne tematy

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "gdybajmy" moze o BBC Prime i Hallmarku! Bo jest szansa na bynajmniej ten drógi kanał!

Bo z tego co sie orientuje i mysle że, umowa z C+ została zawarta a dokładniej przejęta po Wizji w tym samym okresie co z HBO i kończy sie zapewnie tez tego samego dnia!

 

Wiec co powiecie za niespodzianke 10 stycznia w postaci

HBO, HBO2 i Hallmark??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej niczym takim niezaowocuje bo CP stawia na cene a Cyfra na jakosc i w tym te dwie platformy sie roznia i maja inne oferty. Co do HBO jest wielkie prawdopodobienstwo bo w koncu kanaly z ich paczki sa i na CP i na N

Czy ja wiem czy Cyfra tak stawia na jakość?

Zauważ jaka jest jakość obrazu i dźwięku na kanałach premium...

Wogóle C+ prawie dorównuje CP w konkurencji kto wepchnie więcej kanałów na jednym TP.

Cyfra może ma trochę lepszą zawartość programową ale to głównie przez kanały Canal+ oraz HBO, które choćby chciał CP nie mógł jak narazie ich udostępnić z powodu wyłaczności w Cyfrze pochodzącej z dawnych czasów.

Zauważ że w ostatnim czasie CP włączył o wiele więcej kanałów niż Cyfra i to nie wszystkie o nędznej zawartości programowej. Jeszcze niedawno przed wprowadzeniem nowych AXN'ów mogła tylko pochwalić się jakimiś KBS'ami...

CP postawiła też na cene aby się odpowiednio rozwinąć i sciągnać klientów m.in od konkurencji, bo innego wyjścia nie mieli, właśnie z powodu wyłączności HBO w Cyfrze+.

A jak widać po N samą technologią w polsce dużo się nie zwojuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie jestem jedynym facetem który ogląda Zone Club :). Ja oglądam obowiązkowo każdy odcinek 'How Not To Decorate' a po niby naszemu 'Zmień swój styl'. Czasami niezłe jaja się dzieją w tych mieszkaniach. Teraz się już chyba seria skończyła... ciekawe czy puszczą nastepną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio to disney był wczesniej o wiele te4stowany a foxa nadal brak:):D

 

CP nie testował Disney'a, gdyż jest on na obcym trasponderze. Co do foxa, to ma być 4-go, i wtedy już wszystko musi być zapięte na ostatni guzik.

Pozdrawiam :D

 

Edycja Burli: Poprawiłem błąd ortograficzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...