Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, jeśli chodzi o HBO, ja osobiście nie dzwoniłem, ale na innych forach też są informację, że niby HBO i HBO2 ma się pojawić na CP od 10 stycznia, jak to ja mówię i inni forumowicze, pożyjemy zobaczymy, jedno wiadomo, nie ma co odrazu się napalać. Jeśli chodzi o fuzję, to wątpię, w końcu tak samo C+ jak i CP dobrze sobie radzą, a dzięki nowej platformie jeszcze lepiej, a tak wogle, żeby miała być fuzja, to ciekawe, kto by kogo przejął,a nazwa nowej platformy, to moze bedzie "Polsat+". Słuchajcie, jak narazie nie mamy co się martwić jakąś fuzją, bo jak narazie nie ma takiej potrzeby, a dla nas abonentów, taka fuzja nic by dobrego nie przyniosła i taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuzja napewno przynioslaby fanom sportu wrescie normalnosc bo tak jak ktos oglada wylacznie kanaly sportowe to musi miec 3 platformy i do tego rozejrzec sie za jakas siecia kablowa aby miec SportKlub tak wrescie wszystko byloby w jednym miejscu. Co innego cena niewiadomo ileby zazadali :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jeśli chodzi o HBO, ja osobiście nie dzwoniłem, ale na innych forach też są informację, że niby HBO i HBO2 ma się pojawić na CP od 10 stycznia, jak to ja mówię i inni forumowicze, pożyjemy zobaczymy, jedno wiadomo, nie ma co odrazu się napalać. Jeśli chodzi o fuzję, to wątpię, w końcu tak samo C+ jak i CP dobrze sobie radzą, a dzięki nowej platformie jeszcze lepiej, a tak wogle, żeby miała być fuzja, to ciekawe, kto by kogo przejął,a nazwa nowej platformy, to moze bedzie "Polsat+". Słuchajcie, jak narazie nie mamy co się martwić jakąś fuzją, bo jak narazie nie ma takiej potrzeby, a dla nas abonentów, taka fuzja nic by dobrego nie przyniosła i taka jest prawda.

 

Zgadzam się z tobą w 100%. Fuzja to obecnie jedyny powód, dla którego mógłbym zrezygnować z CP, chodzi tu głównie o ceny pakietów, które zapewne dyktowała by Cyfra+.

Pozdrawiam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mija prawie miesiac od wprowadzenia modułu na rynek,i do dzisiaj nic niezrobili zeby zadziałał kanał Boomerang,bo niedziała do dzis :cry: ,ta głupia tabelka jak wyskakiwała tak wyskakuje z wymiana oprogramowania,to niech poprawia,a wam sie mazy HBO :P ,NA infolini jak zwykle na kogo sie trafi,albo wiedza ze jestt problem albo nic im nie wiadomo ze niedziała,a nikt nie ma na module tego programu :evil: ,co oni za ludzi zatrudniaja,tak samo z HBO,jeden tak mowi drugi inaczej,a BOK moze sobie podac reke z tymi z TP,takie same [beep]y co jeden gada inaczej az człowieka ponosi,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mija prawie miesiac od wprowadzenia modułu na rynek,i do dzisiaj nic niezrobili zeby zadziałał kanał Boomerang,bo niedziała do dzis :cry: ,ta głupia tabelka jak wyskakiwała tak wyskakuje z wymiana oprogramowania,to niech poprawia,a wam sie mazy HBO :P ,NA infolini jak zwykle na kogo sie trafi,albo wiedza ze jestt problem albo nic im nie wiadomo ze niedziała,a nikt nie ma na module tego programu :evil: ,co oni za ludzi zatrudniaja,tak samo z HBO,jeden tak mowi drugi inaczej,a BOK moze sobie podac reke z tymi z TP,takie same [beep]y co jeden gada inaczej az człowieka ponosi,,,,

 

To chyba nie jest temat o module dla CP :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest temat o nowościach cyfrowego polsatu, więc moduł jako nowość pasuje tutaj.

 

Co do HBO - na pewno nie będzie. My dystrybutorzy nic o tym nie wiemy a w subdziale na stronie cyfrowego polsatu dla dystrybutorów poświęconemu nowościom nie ma o tym żadnej informacji. nawet informacji o zmianie cen minipakietów nie ma tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dystrybutorzy są tak "dobrze" poinformowani i brak jest u nich informacji o zmianie cen minipakietów to wcale się nie dziwie też nie ma tam informacji o HBO. Fakt pracują tam barany ale dlaczego mieliby mówić, że HBO będzie od 10 stycznia? Na odczepnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Moje zdanie jest takie że całe to zamieszanie z HBO to wielka ściema. Według mnie 10 stycznia nic nowego się nie pojawi a wy natomiast będziecie snuli kolejne marzenia o innej stacji Tv.Jak narazie to wszystkim zycze szczęśliwego 2007 roku a co w nim będzie to z czasem sami zobaczymy.POZDRAWIAM 8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś z serwisu Media2.pl wygadał się, że wyłączność na HBO kończy się z dniem 31 grudnia 2006 roku. Nie wiem czy to prawda czy nie. Wiem tylko, że ignorowanie prze HBO platformy z ponad milionem abonentów jest po prostu głupotą. Mówienie, że nikt kto ma Cyfrowy Polsat nie kupi HBO też jest śmieszne. Nie chce mi się wierzyć, że HBO CE podpisałoby następną umowę na wyłączność z C+. Bo niby dlaczego mieliby się pakować w taką sytuację. W żadnym innym kraju europejskim nie ma HBO na wyłączność. Tylko Lew R. sobie ją załatwił. HBO to firma prywatna. Liczy się tylko zysk a nie bycie w elitarnym klubie. Kablówki rzadko kiedy są elitarne a jakoś HBO nimi nie gardzi.

Poczekamy zobaczymy. Ja jestem zdania, ze Canal+ wprowadzając HD stworzył sytuację gdzie HBO przegrywa walkę o klienta. 2 kanały filmowe HBO w dość kiepskiej jakości obrazu i dźwięku. 4 filmowo-sportowe Canal+ z czego 2 są w formacie 16/9 a jeden dodatkowo w HD. Wybór pozostawiam wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście liczy się zysk -to, tak w kontekście HBO- ale może być on tak samo duży przy podpisywaniu umowy na wyłączność, gdzie przecież płaci się za to nie małe kwoty...

Ale mniejsza o to...

Poczekajmy na jakieś kolejne informacje w tej powracającej niczym bumerang sprawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami zastanawiam się po co jest takie BOK skoro tam nigdy nic nie wiedzą.Przekonacie się że 10 stycznia nic nie będzie.Na waszym miejscu wolałbym skupić się na kanałach tematycznych TVP. Poza Fox Life na przyszły rok zaplanowano dołączenie do oferty programowej dwóch kanałów telewizyjnych - filmowego i rozrywkowego. Na razie nie podano szczegółów co do nowych kanałów. Wiadomo jedynie, że nowy kanał filmowy nie będzie stacją premium i pojawi się w pakiecie Film. Co do kanału rozrywkowego - być może będzie to E!Entertainment (niewykluczone, że pojawi się on także w wersji HD).

Trwają także negocjacje z Telewizją Polską. Jeśli negocjacje zakończą się powodzeniem, to wkrótce nowe kanały tematyczne TVP także zasilą ofertę programową Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...