Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co jest pewne na 150% to, że od 4 stycznia wejdzie Fox life. A książkę o tym można by było napisać pt. " Dziwne przypadki HBO na Cyfrowym Polsacie". Temat HBO na CP jak się nie mylę jest wałkowany jest już od dwóch lat i wypadało by już z tym skończyć bo to robi się strasznie nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o HBO, to wolę się nie wypowiadać na ten temat, a jeśli o petycję w sprwie Viasat-ów jak i innych kanałów to nie warto sobie robić nadzii i tracić czasu na petycję, ponieważ CP jak i C+, czy nawet Telewizja Nowej Generacji n, nie liczą się ze zdaniem swoich abonentów, tylko patrzą co im najtaniej wyniesie i jakie będą z tego zyski. Fakt, że CP ostatnio robi dużo i to w pozytywnym sensie, ale niestety nasze zdanie ma głęboko w d...., i taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do infolini sami nic tam nie wiedzą!

O FOX Life wiadomo od miesiąca, o RMF wiadomo tez jakiś czas!

Ja dzwoniena infolinie i pani mi mówi że nic o FOX Life niewie i sa to jakies plotki!

Pozatem powiedziała że RM nadal bedzie za 19,90zł a o RMF nic niewie...

Wie tylko ze podniesiona zostanie opłata za Film, Sport i Cinemax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat z 1.2 mln abonentów

 

Największa w Polsce satelitarna platforma cyfrowa - Cyfrowy Polsat zakończy 2006 r. doskonałymi wynikami sprzedaży. Jak wynika z raportów z systemu rejestracji umów CP liczba abonentów na koniec roku wyniosła 1 200 000. Oznacza to, iż tylko w samym miesiącu grudniu na zakup usług platformy zdecydowało się prawie 200 tys. nowych klientów. Według naszych informacji liczba podpisanych umów byłaby znacznie większa, jednak uniemożliwiły to braki w zaopatrzeniu anten satelitarnych, które dostarczane są przez firmę Corab z Bartoszyc.

 

 

Według raportów sprzedaży liczba abonentów Cyfrowego Polsatu na koniec 2005 r. wyniosła 580 tys. W listopadzie 2006 r. Cyfrowy Polsat oficjalnie ogłosił przekroczenie liczby miliona aktywnych abonentów.

 

Przypomnijmy, iż przedstawiciele platformy Cyfra+, podczas konferencji, która odbyła się 15 grudnia 2006 r. w Warszawie przekazali informacje, iż z usług tej platformy korzysta 900 tys. aktywnych abonentów.

 

Tak dobre wyniki sprzedaży platform cyfrowych w Polsce zaskoczyły wielu analityków, którzy prognozowali, iż liczba abonentów wszystkich trzech graczy na polskim rynku, na koniec 2006 r. wyniesie 2 mln.

 

Żródło: skysunsat

 

Ale pewnie i tak cyfra ma nadal większy zysk.

Mimo wszystko gratulacje i oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuu!!!! Dzwoniłem do Polsatu,wasze informacje się potwierdziły.Cyfra straci wyłączność już za 2 dni. Od 10 ma być w Cyfrowym Polsacie. Kobieta była bardzo niemiła i mówiła,że w ciagu ostatniej godziny miała wiele telefonów w tej sprawie.

 

 

PS. Przed chwilą wysłałem e-maila do Cyfry+. Może odpowiedzą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podobnie bylo nt. podwyzki pakietu Film i Sport oraz o utworzeniu Relax Mix Film i wylaczeniu Cinemax'ow z pakietu Relax Mix o czym mowil jeden z forumowiczow i nikt w to nie wierzyl a po paru dniach wszyscy pzyznawali racje bo pojawilo sie oficjalne info. Ja uwazam ze jezeli wiekszosc osob uzyskala informacje od CP ze HBO bedzie od 10 stycznia to warto uwazac ja za prawdziwa ale ja zawsze mowie poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cinemax na 22 jest brany juz z transpondera cyfry 11.488 H i jest zakodownay dla tych co maja familijny pakiet a z transpondera polsatu jest odkodowany.Nie wiem jak wam ale mi to pachnie fuzją.Polsat podniół ceny żeby w miare zrównać ceny z cyfrą i zeby jego aboneci oswoili się z nowymi cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...