Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co czytałem na innym forum (c e n z u r a) jest to prawdziwa informacja i sprawdzona przez kilku użyttkowników tamtego forum. Podobno były te kanały na Eurobird, ale już ich nie ma, więc, może coś będą tam testować, żeby nie zakłucić nam odbioru.

Edycja:bogdan425

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tu zadajemy sobie pytanie -> gdzie będzie FOX LIFE ???

 

Mi się wydaje,że będzie on dostępny na kanale nr.9 zamiast dubla Disney Channel z 12.188 V, a te kanały polsatu na Eurobirdzie to z pewnością pomyłka serwisu King of Sat

FoxLife raczej nie będzie na 9 bo kanał ten zapewne znajdzie się w pobliżu innych kanałów filmowych\serialowych. Są przecież wolne kanały 24 i 28...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorowe pasy z 11.159V SR=27500 FEC=3/4 są od kilku dni niekodowane 

 

11.159 V ?

 

na stronie http://pl.kingofsat.net/freqs.php?pos=13.0E

jest tylko 11158.00 V

 

Czy to chodzi o ten sam TP ?

Mozna wszystkie parametry prosić tego kanału ? Nie mam mozliwości wyszukania, musze je wszystkie wprowadzić ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie ma albo juz nie dowidze

Polsat

polsat2

tv4

polsat sport

polsat sport extra

zdrowie i uroda

tv puls

 

są na swoim miejscu

 

No to jak są na miejscu to podaj łaskawie z łaski swojej SID do tych testów.

 

 

@Nowy

Jak to co kombinują ? Dzielą sie TP, koszty niższe no i muszą "N" wykończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest bardzo dziwne że nie ma uwzględnionego testu w Polsacie Cyfrowym. Kiedyś przeglądałem wykazy satelitarne i taki test widniał na transponderze Polsatu, 11.158V. Może już został wyłączony? Dzisiaj z rana o siódmej godzinie był jeszcze nadawany.

Na razie nie mogę podejść do telewizora, ale gdy uda mi się, to spiszę wszystkie dokładne parametry dla tego przekazu i umieszczę w tym właśnie poście, chyba że ktoś będzie szybszy i za mnie to zrobi, za co będę wdzięczny.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID do tego testu to chyba jak dobrzę pamiętam, to: 13108, ale nie jestem pewien, ale też nie mogę sprawdzić. U mnie od początku istnienia tego testu Sagem wyszukuje bez nazwy i cały czas mam go dostępnego i oprócz pasków kontrolnych (piszczących :wink: ) nic innego tam nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak znaleźć ten test na echostarze 606? chodzi mi o ten z 11158V Smile

Na tym teście nic ciekawego nie leci, tylko same kolorowe pasy. Zapewne jak Polsat Cyfrowy zacznie nadawać na nim jakiś kanał to podejmą odpowiednie kroki aby nie było żadnych problemów z wyszukaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności pełne parametry techniczne testu z 11.159V

 

PID V=369

PID A=370

PID PCR=369

SID=13108

PMT=40

ECM=378

EMM=129

 

Mimo obecności wartości CaID (1801 = Nagravision 2), ECM i EMM przekaz jest niekodowany i teraz (5:00) są kolorowe pasy - takie najzwyklejsze bez napisów. Rozdzielczość 720x576, audio 256 Kb/s, czyli nie jest źle jak na CP ;)

 

Co do sprawy CP na EuroBirdzie 10 na 10°E - co jak co, ale aż tyle niefartu mieć nie mogę - dłubałem cały dzień i nic tam nie ma. Na King of Sat widziałem, że się wycofali, ale później wycafali się z wycofania i twierdzą, że to leci, a ja nadal twierdzę, że nie leci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dzwoniłem na infolinie CP i powiedział mi jeden pan (chyba był pod wpływem jakiegoś środka) bo powiedział że od 10 stycznia na CP bedzie HBO i HBO2.Póżniej zadzwoniłem do konsultanta z HBO a on powiedział że nie może tego potwierdzić bo nic o tym niewie. Może ktoś na forum ma więcej informacji na ten temat? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...