Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A oto przyczyna usterek AXN-ów:

"Szanowni Widzowie! Informujemy, że trwa proces zmian w systemie nadawania kanału AXN. Naszym celem jest dbanie o wysoką jakość przekazu w atrakcyjnej i nowoczesnej formie. Staramy się jak najszybciej zakończyć ten proces i usunąć pojawiające się usterki. Dziękujemy za zrozumienie."

 

Źródło: http://www.axn.pl/NewsPress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą sprawdziłem ustawienie tego Test_S na CP i jest trochę dziwne zaraz po kanale dziecięcym Boomerang:

38. Cartoon Network/TCM

39. Disney Channel

40. Jetix

41. Jetix Play

42. Boomerang

43. Test_S

45. TVN24

46. TVN Meteo

 

Zastanawia mnie dlaczego na 43, a nie na 44, czyżby na 44 miał być kanał informacyjno-biznesowy Polsatu, a może TVP3. Co Wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno co przychodzi mi na myśl to to że więcej kanałów dla "brzdąców" nie będzie- i bardzo dobrze, a faktycznie układ wygląda jak by na pozycji 44 było miejsce na kanał informacyjny bo tak po prawdzie to Superstacja była by idealnym przejściem od kanałów "bajkowych" (bajek tam sporo wciskają) i informacji też co nie co rzucą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno zaznaczam podobno. Byłoby fajnie lecz z artykułu wynika, że byłby to kanał premium a to już by nie było takie fajne bo podwyżce pakietu film to tam powinni go wrzucić a nie kazać jeszcze dodatkowo płacić.

Jedno z czego się cieszę choć to też narazie nieoficjalne info że w CP pojawią się pozostałe kanały Viasat-u History i Explorer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kanały Viasat-u nie stowrzą odrebnego płatnego pakietu jak już to będzie jako premium Tv 1000 tak wynika zresztą z treści artykułu.

A jeśli chodzi o TV 1000 to taki kanał z takim repertuarem powinien kosztować nie wiecej jak 10 zł choć tak jak napisałem we wcześniejszym poście będzie to nienajlepsze rozwiązanie, gdyż jakiś sens podwyżki pakietu film był i dawanie czegoś premium w tym momencie odbije sie niekorzystnie na jego sprzedaży wśród abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...