Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to wysłali listem poleconym nadanym 23 stycznia 2006 roku. A umowę mam na okres niezonaczony od dwóch lat :). Chciałem ją rozwiązać, ale już napewno wiem, ze pozostaję przy moim Sagemie jeszcze przez rok, a później - znowu przejdę na umowę nieoznaczoną, a we wrześniu następnego roku zakupię sobie tuner z dyskiem od Polsatu. Czekałem na możliwośc wykupu dekodera na takich warunkach, jak mi teraz oferują. Nawet się nie zastanawiam - już podpisałem, wystarczy wysłac.

 

Chciałem uzyskac jeszcze informacje na infolini, ale oczywiście oni nic nie wiedzą na ten temat. Facet mnie przełączył na "czekanie" i chyba mnie niechcący rozłączył. Darowałem sobie - jutro zadzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie zastanawiałem to znaczy mama i podpisała od razu :D W tym miesiącu był opłacony ostatni rachunek w tej promocji (tzn. Familijny + RM w cenie Familijnego) i muszę powiedzieć że zadowolony jestem, naprawdę o klienta walczą :wink: Ale myślałem że to wysłali wszytskim w jednym czasie bo to by nawet logiczne bylo, wtedy jeszcze nie wystartowała N-ka i pomyślałem że tak na zapas chcą klientów zatrzymać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sierpniu oczywiście to dostałem, ale nie skorzysałem, bo nie odpowiadało mi, że ja, jako osoba, która zapłaciła 100 złotych kaucji musiała podpisać umowę na RM + Familijny. Teraz dostałem drugi raz tę "ofertę spacjaną", która ma nieco inne warunki - lepsze jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie liczyć tego że CP uraczy nas Superstacją to nic :!: -marzenia,marzenia,marzenia :wink:

no chyba że to iż TV Polsat podał katastroficzna wiadomość że kaczorek złamał skrzydełko :wink: czy cóś :lol: płetwa mu się ślizgła i przywitał się z matką ziemią tuż przed progiem najważniejszego kurnika :!::!::!::shock::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Marcelka.

 

Co Ci zaproponowali, bo ja też mam umowę na czas nieokreślony od dwóch lat i nic nie dostałem. Czy dostałeś jakąś dobrą ofertę dopiero wtedy gdy chciałeś z CP rozwiązać umowę? Czyli gdybym teraz chciał zrezygnować z CP to mogą mi zaproponować coś w promocji? Dekoder mam na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superstacja moze byc kanałem informacyjno rozrywkowym a ja takie informacje na wesolo uwielbiam:) zawsze cos smiesznego zreszta sejm itd to cyrk jest:) wiec niewiele musza poprawiac:) :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kanał ma potencjalnie bardzo dużą widownie, bo polacy wg badań UPC najbardziej lubią "newsy" a podane w takim rozrywkowym sosie jeszcze bardziej przyczyni się do popularności "faktostacji" - Fakt ma sprzedaż na poziomie wyborczej, może Superstacja będzie miała oglądalność na poziomie tvn24:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Marcelka.

 

Co Ci zaproponowali, bo ja też mam umowę na czas nieokreślony od dwóch lat i nic nie dostałem. Czy dostałeś jakąś dobrą ofertę dopiero wtedy gdy chciałeś z CP rozwiązać umowę? Czyli gdybym teraz chciał zrezygnować z CP to mogą mi zaproponować coś w promocji? Dekoder mam na własność.

 

 

Nie, zaproponowali o tak sobie, umowy nie chciałem rozwiązać. Widzę, z narazie tylko ja dostałem kolejną "ofertę specjalną". Nawet nie zabiegałem o tę ofertę specjalną - sami wyszli z inicjatywą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...