Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Póki paczka HBO bedzie na wylacznosc w C+, to chyba nie ma co liczyc na porzadny kanal premium z filmami...

 

Taki MGM, kanal filmowy i coz takiego ciekawego tam leci, za co warto dodatkowo placic i uwazac go za kanal premium ?

 

NonStopKino czy FilmBox nowe kanaly z filmami, ale czy ich oferta bedzie wystarczajaca ?

 

Jak narazie prawa do wszystkiego co lepsze i nowe sa w C+ i HBO. Ja osobiscie wstrzymam sie z pisaniem, ze taki czy taki kanal mogli by dolaczyc i poczekam coz nam CP zaserwuje.

 

Napewno nie ma sie co spodziewac kanalu z wielkimi hitami, no chyba ze z przed kilku - kilkunastu lat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście śmieszni. Płaczecie nad SPORTKLUBami a tam jedyna godna uwagi jest Bundesliga bo reszta to lipa. Liga Brazylijska to śmiech! Włoska siatkówka interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Najlepszą sportową oferte ma POLSAT SPORT ich oferta jest bardzo zróżnicowana i każdy znajdzie coś dla siebie czego nie można powiedzieć o innych kanałach sportowych (jedyny godny polecenia jest jeszcze EUROSPORT) a wy wiecznie marudzicie! Gdyby dać wam dziennie po jednym nowym kanale to byście płakali, że nie daja co godzine! A jak chcecie zobaczyć sobie BUNDESLIGE to dziś na ARD i DUBAI SPORT leci mecz Borussia D. v Bayern M. kto zainteresowany może bez problemu oglądać i na co wam SPORTKLUB? A co sie tyczy NASN w "n" to futbol amerykański mnie wogóle interesuje tu jest Europa!Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek z całym szacunkiem dla Ciebie ale można się wkurzyć na to co się dzieje z CP. Nie można pisać, że jest OK bo nie jest oczywiście druga strona medalu wygląda tak, że jakby dołączyli wszystkie naj kanały na polskim rynku to i tak by napisał ktoś, że coś mu się nie podoba no ale na obecną żenadę ze strony CP trudno opisać dobrze choć podkreślam, że są też tacy którym aktualna oferta poszerzana o super nowości się super podoba i to ta druga skrajność ja jestem po środku szanując obydwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprzejmie informujemy, że od dnia 30 stycznia 2007r. sygnał Superstacji dostępny będzie na satelicie Eutelsat, Hot Bird 6:

 

Ogólne warunki techniczne:

Nazwa satelity EUTELSAT, Hot Bird 6

Położenie satelity na orbicie 13˚ E

Numer transpondera 132

Częstotliwość odbiorcza 11 158 MHz

Maksymalna moc transpondera 53 dBW

Polaryzacja pionowa ( V )

System nadawania MPEG2

Symbol Rate: 27500

FEC: 3/4

SID: 13108

PMT: 40

PCR: 369

VIDEO: 369

AUDIO: 370

ECM-d2: 277

ecm-D3: 378

 

Sygnał Superstacji z satelity Astra 19,2 E będzie dostępny tylko do 31 stycznia 2007r do godziny 24:00.

 

Cytat z http://forum.[beep] dział:Nowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie ma takiego info o Superstacji więc prawdopodobnie jest to tylko spekulacja o dużym prawdopodobieństwie.

Jeżeli byłoby te info gdzieś w sieci CP odrazu podałby najbliższe plany a nie tylko to co stanie się 1 lutego bo jeszcze racjonalnie myslac to nie wiadomo czy 1 luty to data startu jakieś kanału w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz kiedys napisalem ,jezeli wydaje sie Wam ze zeby dolaczyc jakis nowy kanal to wystarczy tylko chcec to jestescie w bledzie.Tez uwazam ze niektorzy juz przesadzaja z tym narzekaniem.Gdyby CP dolaczyl nowy kanal filmowy to pewnie narzekalibyscie na jego cene.Na nowym kanale sportowym widzielibyscie same powtorki.Nigdy nikt nie bylby zadowolony.A juz szlagt was trafia kiedy nowe kanaly pojawiaja sie w innej niz CP platformie!

Jak male dzieci ktore zobacza u kolegi nowa zabawke.

Sadze ze Polsat prowadzi calkiem niezla platforme,za w miare uczciwe pieniadze.Czy myslicie ze pojawianie sie nowych kanalow nie wiaze sie z zadnym kosztem dla operatora?Przeciez za jego udostepnienie trzeba placic! Takie kanaly jak Sportklub,Nonstop Kino,najpierw pojawiaja sie na nieco dalszych pozycjach satelitarnych -Amos,Telestar.Koszt wynajmu transpondera jest tam duzo tanszy niz na Hot Birdzie czy Astrze.Jezeli juz pojawiaja sie na 13 st. to po to zeby zaistniec w ktores platformie-pieniadze zainwestowane w przeniesienie sie na tego satelite musza sie zwrocic!

Uwazam ze trudno dolaczac dobre kanaly filmowe czy sportowe bez podwyzszania abo.Wystarczy ze wspomne o kosztach praw do transmisji sportowych .Gdyby Polsat zrobil to o czym tak wytrwale piszecie nie szczedzac narzekan pod jego adresem pewnie wzrosl by abonament .A wtedy dopiero byscie narzekali...

Jezeli platforma N dolaczyla Sportkluby to musiala niezle za to zabulic.O tym pewnie nie napisza.Ale ta platforma dopiero sie rozwija i jej polityka jest nieco inna niz Polsatu.To rodzaj agresywnej konkurenci-jeszcze duzo wody uplynie zanim N-ka przyniesie dochod.Tak jak kazda platforma przez pierwsze kilka lat jedzie na minusie.

Poczekamy i zobaczymy.Ja jestem optymista.Fajnie ze w CP pojawia sie nowe kanaly-moze to bedzie Superstacja,moze E! a moze jeszcze cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chcą jakiś ekstra kanał premium o zqwartości programowej HBO lub CANAL+. prawda jest taka, że te kanały kosztują około 30 PLN miesiesięcznie i wiekszośc abonentów CP i tak by za nie niepłaciło. Więc nie narzekajcie na seriale. Bundesliga także na zawsze nie bedzie w posiadaniu SPORTKLUBÓW. Na superstację to jednak szkoda transpondera. Zamiast ciągle dokładac kolejne kanały, może warto kilka podmienic np. Zone club czy Discovery Civilasation. Nikt by za nimi raczej nie płakał, bo ja nie. Podmienic np na wymarzony pzez niektórych forumowiczów Viasat History lub beznadziejny TVP Sport z dublowanymi imprezami z Eurosportów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz kiedys napisalem ,jezeli wydaje sie Wam ze zeby dolaczyc jakis nowy kanal to wystarczy tylko chcec to jestescie w bledzie.Tez uwazam ze niektorzy juz przesadzaja z tym narzekaniem.Gdyby CP dolaczyl nowy kanal filmowy to pewnie narzekalibyscie na jego cene.Na nowym kanale sportowym widzielibyscie same powtorki.Nigdy nikt nie bylby zadowolony.A juz szlagt was trafia kiedy nowe kanaly pojawiaja sie w innej niz CP platformie!

Jak male dzieci ktore zobacza u kolegi nowa zabawke.

Sadze ze Polsat prowadzi calkiem niezla platforme,za w miare uczciwe pieniadze.Czy myslicie ze pojawianie sie nowych kanalow nie wiaze sie z zadnym kosztem dla operatora?Przeciez za jego udostepnienie trzeba placic! Takie kanaly jak Sportklub,Nonstop Kino,najpierw pojawiaja sie na nieco dalszych pozycjach satelitarnych -Amos,Telestar.Koszt wynajmu transpondera jest tam duzo tanszy niz na Hot Birdzie czy Astrze.Jezeli juz pojawiaja sie na 13 st. to po to zeby zaistniec w ktores platformie-pieniadze zainwestowane w przeniesienie sie na tego satelite musza sie zwrocic!

Uwazam ze trudno dolaczac dobre kanaly filmowe czy sportowe bez podwyzszania abo.Wystarczy ze wspomne o kosztach praw do transmisji sportowych .Gdyby Polsat zrobil to o czym tak wytrwale piszecie nie szczedzac narzekan pod jego adresem pewnie wzrosl by abonament .A wtedy dopiero byscie narzekali...

Jezeli platforma N dolaczyla Sportkluby to musiala niezle za to zabulic.O tym pewnie nie napisza.Ale ta platforma dopiero sie rozwija i jej polityka jest nieco inna niz Polsatu.To rodzaj agresywnej konkurenci-jeszcze duzo wody uplynie zanim N-ka przyniesie dochod.Tak jak kazda platforma przez pierwsze kilka lat jedzie na minusie.

Poczekamy i zobaczymy.Ja jestem optymista.Fajnie ze w CP pojawia sie nowe kanaly-moze to bedzie Superstacja,moze E! a moze jeszcze cos innego.

 

Masz racje adrian tylko zanim innym to wytłumaczysz to dużo czasu upłynie. Możesz rzucać grochem w ściane i wy[beep]iesz dziure wielkości dziury ozonowej a oni dalej bedą niezadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli CP faktycznie dołączy superstacje to praktycznie nic ciekawego. Po co wykładać pieniądze na kanał który będzie miał małą oglądalność. Jak to ma być ten kanał rozrywkowy to lepiej niech nie wydają pieniędzy. Może się myle ale jak ten kanał się nie rozwinie to prawie nikt go nie będzie oglądał. Możliwe także że kanałem filmowym może być TCM , ponieważ jak zacznie nadawać 24h to CP jeżeli go będzie chciał to musi za niego zapłacić. Ja osobiście nie narzekam na CP ponieważ każdy może znaleźć coś dla siebie. Sport też nie mają zły. Jest przecież z lig piłkarskich: holenderska,włoska,szkocka,grecka,portugalska,IIanglia i dużo pucharów, jedynie to brakuje Ligi mistrzów . A najgorsze kanały to ESPN i Extreme po co CP je dodał to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą oceną danej platformy jest liczba jej abonentów. :D Cyfrowy Polsat wyszedł na pierwsze miejsce mając ich 1 200 000, a podejrzewam, że teraz i więcej. :D Myślę, że do końca roku liczba ta sięgnie 1 500 000. :!:

Po co dyskutować, która platforma lepsza, która gorsza. :?: Przecież ludzie już dokonali wyboru. :!::D:D:D

Cyfrowy Polsat będzie miał, a może już ma więcej abonentów niż inne platformy razem wzięte. :lol:

Ludzie wybrali w większości Słoneczną Platformę. To chyba coś znaczy. :!:

 

Jakie będą nowości, to pewnie już niedługo zobaczymy. I jeszcze jedno. Kiedy oglądać te wszystkie kanały, których jest ponad pięćdziesiąt (polskich). Przecież to jest nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...