Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co byście powiedzieli gdyby na początku marca zapowiadany kanał filmowy nosił nazwę FoxMovieChannel.

Jest spora szansa, że to właśnie o tym kanale tajemniczo wypowiadał się prezes CP.

Jest to przez cały czas grupa FOX z która rozpoczął wspólprace CP, jest to typowy kanał fimowy i w dodatku z Hollywood, no ale centrum prasowe FOX podaje, że w pierwszej kolejności wejda kolejne kanały z serialami to jest FX i CRIME no chyba, że CP zrozumiało, że jeszcze nie czas na dublowanie AXN-ów oraz pomnażanie kanałów z serialami i idołączy FoXMovieChannel.

To by był AS ze strony CP.

Cały czas wchodzą też w grę 2 inne hollywoodzkie kanały tj. MGM SD i HollywoodMovieChannel lecz ten ostatni ma najmniejsze szanse gdyż jest on nadawany tylko w Azji.

...

Czy ja wiem czy to taki as... :? Spójrz na ramówkę, w większośći stare filmy, to trochę taki TCM...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co jest do wzięcia to najlepszy możliwy wybór jesli chodzi o kino hollywoodzkie. Lepszy taki kanał niz kolejny z serialami typu FOX FX czy CRIME.

A tak wogóle to jestem ciekawy czy będzie jakaś konferencja prasowa czy jakiś portla o tej tem,atyce poda wkońcu szczególy tych nowości bo to kwestia dni na pierwsze nowości typu E! czy Superstacja a także juz ponad miesiąc do wejścia tego kanału filmowego. No chyba, że zrobią tak jak N zrobił ze Sportklubem, że dziś konferencja lub info a jutro start, ale to tropchę nie w stylu CP zawsze lubiał informować swoich abonentółw o nowosciach przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...lub nie informować wogóle...ale to stare dzieje :wink:

A co do FMC to oczywiście mogliby go dać ale zaraz znowu pojawiły by się teksty w stylu np "po co zapychać transponder starymi filmami". Już co niektórzy nie wyobrażają sobie TCM 24h a co dopiero by było gdyby dali drugi kanał o podobnym profilu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dyskusja jest jak najbardziej na temat duskutujemy przeciez o nowości jaka jest niewątpliwie hollywoodzki kanał filmowy.

a zakładania nowego tematu nie proponuje bo taki juz załozyłem żeby odciążyć ten ale obywatel niejaki pitter który jest moderatorem zamknął go nazywajac to jednym słowem bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i super:) hehe zostaną same gnioty dla Polsatu jak to się potwierdzi N-ka zgarnie wszystko co ma jakąkolwiek wartość edukacyjna czy kulturową ehh nieno było by naprawde miłe Polsat Viasaty niech doda:P bo i to zabiora ci z N :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"FilmBox i NonStop Kino HD wkrótce w Posce

 

adam2000

 

Wybacz że powtórzyłem Twój post, ale coś głupieje mi przeglądarka i ostatnia strona wyświetlała się z nr 211 :!: sam byłem zdziwiony że tu się wczoraj nikt nie odezwał :shock:

Oto dowód

Nowości Cyfrowego Polsatu

[ Idź do stronyIdź do strony: 1 ... 209, 210, 211 ]

teraz już jest wszystko OK. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wspólnego dużo z nowościami CP, ponieważ każdy się zastanawiał, czy na CP będzie Nonstop Kino, a teraz wychodzi, że mało prawdopodobne, że będzie na CP, poza tym, wyraźnie napisałem, że najprawdopodobniej CP straci szanse na kolejne kanały filmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*fezuj: proponuję czytanie chociaż kilku wcześniejszych postów. Link, który podałeś jest dosłownie dwa posty wcześniej (11min. wcześniej się pojawił, więc powinieneś go zauważyć). A co do nowości na polskim rynku - raczej bym na te kanały na CP nie liczył :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy czeka na nowe kanały na Cyfrowym Polsacie. Ja najbardziej czekam na kanały tematyczne TVP, czyli TVP Sport i TVP Historia. Filmów mi wystarcza na dotychczasowych. Jedyne co zainteresowałoby mnie to kanał typu Wojna i Pokój, który jest w N-ce. Najbardziej brakuje mi kanału muzycznego z tylko polską muzyką. Myślę, że POLSAT nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest fakt co nie znaczy, że sa również osoby zadowolone z CP ale jakby się bardziej przyjrzeć aktualnej ofercie CP to jest najsłabsza z pośród 2 pozostałych jest to wynikiem zbyt pasywnej polityki wzbogacania oferty w latach 2003-2005 oraz nieudolnym doborem tematyki kanałów.

Gdyby nie cena ta platforma nie miałaby racji bytu przez dłuższy czas służyła za alternatywe cenową dla Cyfry jednak różnice od samego poczatku było widać gołym okiem.

Dziś sytuacja się odmieniła dzięki 3-[beep] graczowi, a gdzie jest CP po liczbie abonentów można twierdzić, że jest na miejscu nr 1, ale to tylko chwilowe i chyba nie dokońca prawdziwe miejsce, dajmy trochę czasu i wyjdzie szydło z worka, bo CP tego czasu miał bardzo dużo. Wszystko w rękach osoby odpowiedzialnej w CP za negocjacje z nadawcami i na zwócenie uwagi co jest potrzebne nam abonentą a nie który nadawca zaproponuje mniejsza kwotę.

Od samego początku platformy powstawały dla ludzi i tak tez jest teraz tylko czy do końca tak jest...raczej nie, gdyż głos abonenta w CP jest mało ważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widze że co poniektórzy robią tragedie z niedołączenia sportklubów gdzie oprócz bundesligi nic ciekawego nie ma a zresztą według mnie polska liga siatkówki ma większy poziom niż niemiecka liga i nie mówcie że polsat ma słaby sport jeśli chodzi o oferte kanałów w cp mogliby wzbogacić o dobry kanał filmowy i jeszcze jedno względem nki tam trzeba płacić za kanały fta i to jest chore a w polsacie gdy mamy dekoder własny to po końcu umowy mamy dostęp do niekodowanych stacji w tym kilko polskich także to jest moje zdanie nie jest tak żle oby gorzej nie było

 

Edycja Burli: Poprawiłem ortografię. Nie pisz dużymi literami ponieważ tu nikt na nikogo nie krzyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...