Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, żeby tylko CP nie kazał nam za długo czekać. Czekamy już ile czasu na TVP3, sporo czasu czekamy też na TVP Sport i co dalej CP to olewa. Bo taka kest prawda, Polsat cały czas walczy z TVP, a my abonenci CP_ na tym cierpimy. Fakt, że Polsat jest odzielną stacją kierowaną przez inne osoby niż Cyfrowy POlsat, tylko szef ten sam, ale TVP jak ma się odegrać, najprościej jak może, czyli utrudnić CP dostęp do ich kanałów. Dla C+ tak prawdę mówiąc nie zależy, aż tak mocno na TVP Sport, bo i tak ma sport na najwyższym poziomie i Ci co im zależy na dobrym sporcie, to biorą sobie Pakiet Tematyczny + Canal+ i są Happy i też im nie zależy, aż tak mocno na TVP Sport skoro mają Canal+ Sport. Bo myślę, że jakby C+ chciała TVP Sport na swojej platformie, to by juz dawno miała ten kanał, a ofertę sportową mają naprawdę dobrą: Eurosport, Eurosport2, Canal+ Sport, Canal+ Sport2, ESPN Classic oraz Extreme Sports i mając full kasy, to można sie cieszyć sportem oraz filmem na wysokim poziomie. Poczekamy, zobaczymy, czy CP w końcu zauważy, że traci pozycję i weźmie się ostro do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem juz po rozmowie z moja kobietą i przekoanłem ja do tego, że jeżeli CP nic ciekawego nie włączy w przeciągu miesiaca i nie mam tu na myśli E! czy Superstacji czy też TVP Sport to bierzemy N z pakietem Hity filmowe i Sport i Motoryzacja a reszte uzupełni nam CP i potem to już sobie moga dalej lecieć w kulki juz mnie to nic nie będzie obchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek nie o to chodzi, że konkurencja dołancza nowe kanały, w końcu CP też dołancza, ale niestety w większej ilości kanały nie są godne uwagi, a wiesz platforma (moim zdaniem żadna) nie powinna się kojarzyć z samymi serialami i mało interesującym sportem, gdzie wiekszość ramówki na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra zapełniają powtórki i to bardzo często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie mają żadnego asa w rękawie bo zaskoczyć kanałami E!, Superstacja czy TVP Sport a nawet Hollywoodzki kanał filmowy domniemywam MGM SD nas nie mogą.,

No ale pożyjemy zobaczymy jak to napisałeś jest jeszcze w zanadrzu Nonstop Kino SD tylko o tym kanale w siedzibie CP jest cicho a to zapewne byłby AS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dodadzą TVP 3(TVP Info)? To także by był maiła niespodzianka dla abonentów.A do N-ki to na razie nie ma co przechodzić,przynajmniej Ci co ich sport kompletnie nie interesuje to raczej nie zrezygnują z CP,poza tym mają ,,ograniczony tuner,który nie ma takich możliwości jak dekodery cP,no ale to tylko moje skromne zdanie.

 

A kanały Viasatu i paczka MTV-to dopiero by było.To też byłby as.To już by byla na prawse dobra odpowiedż na nowości w N-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Stevie sa jeszcze Viasaty i faktycznie można je nazwać asami, ale w pierszej kolejności muszą naprawić ofertę filmową zreszta nie wiem jak oni to sobie wyobrażają podniesli cene za pakiet Film i zabieraja z niego Cinemaxy a na pocieszenie dodadza nam w pierwszych dniach marca hollywoodzki kanał filmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jesteśmy w trakcie negocjacji z czterema największymi operatorami kablowymi. Rozmawiamy z UPC, Multimediami, Vectrą i Aster. W styczniu zakończą się rozmowy z Cyfrowym Polsatem. Obecnie mamy podpisanych ok. 60 umów z operatorami kablowymi. Od lutego chcemy rozpocząć kodowanie sygnału - zapowiada dla "Rz" Aleksander Sawicki, odpowiedzialny za dystrybucję Superstacji. więcej>>

źr.wirtualnemedia_pl

Czyli kanałem rozrywkowym będzie Superstacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze polsat osiadl na laurach po tym jak uderzylo im 1mln 200tys abonentow(w tym moi rodzice) i teraz wszystko [beep]ol* bo mu niezalezy i tak ma jakies 500tys klientow ktorzy musza placic swoje 18miesieczne umowy. Ja na razie nie narzekam... jest OK brakuje mi Discovery Travel&Living, reszte da sie przezyc,a nawet gdybym mogl przejsc gdzie indziej (do N) to moj mlodszy brat by mnie zabil bo w N-ce nie ma i na razie nie bedzie Disney Channel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP musi ostro wziąść się do roboty zacząć rozwijać ofertę wedłu naszych kryteriów. Niestety na polepszenie ofert sportowej nie ma co liczyć, poniważ n-ka dobr kanały sportowe już sprzątneła z pod nosa (Sportklub i Sportklub+), jeszcze jest duża nadzieja na TVP Sport, ale zagorzałych kibiców ta stacja nie zaspokoju w pełni. Może jeszcze wzbogacić swoją ofertę dokumentalną, jak narazie przynajmniej 3 kanałami: Discovery Travel & Living, Viasat History i Viasat Explorer. Jeśli chodzi o kanał rozrywkowy, to moim zdaniem typowo takim jest właśnie E!, a SuperStacja, dla mnie osobiście bardziej się kojarzy z kanałem informacyjnym. Jeśli chodzi o kanały filmowe, to nie ma zbytniego pola do popisu, ponieważ typowo filmowych na polskim rynku jest mało kanałów więcej z serialami, ale już prawie wszystkie ma. Możliwe, że dojdzie MGM SD i Nonstop Kino SD, ale niestety nie moim zdaniem prawie 16 zł za Pakiet Film nawet z tymi kanałami jest drogi, chyba, że jeszcze by wtedy coś dodali FOX Crime, FX i ewentualnie jeszcze jeden kanał typowo filmowy, np.: Film Box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz też tak myślałem, ale my przynajmniej widzimy różnice między filmem a serialem i teraz można przewidywać, że ten kanał hollywoodzki również będzie prezentował seriale.

Tak na poważnie to byłaby już załamka no lae najgorsze jest to, że wszystko jest mozliwe kiedy nie zna się szcegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...