Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorszą opcją byłaby ta z TCM, chyba najgorszy obecnie kanał filmowy i żadna to rekompensata dla klientów za stratę Cinemax-ów z pakietu film. Ponadto podwyższka abonamentu za ten kanał to jakaś paranoja no chyba, że w niedalekiej przyszłości jest wprowadzenie znowu jakiejś nowości do pakietu Film. Bo jak dla mnie i dla każdego z was TCM to nie żadna nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o TCM, to jak będzie juz 24h, to wtedy raczej i tak zostanie w Pakiecie Familijnym. Nowym kanałem filmowym w Pakiecie film moim zdaniem może być Nonstop Kino SD, poniewaz jak dobrze pamiętam to start tego kanału jest zapowiadany na przełomie luty - marzec, a Nonstop Kino HD to jak mi się kojarzy to jakoś maj - czerwiec. Jeśli chodzi o MGM SD, to mam jak narazie do tego watpliwości, ale nie jest powiedziane nie, w końcu tez może być Zone Horror, ale myślę, że ten kanał w Pakiecie Film w marcu to nie jedyny w tym roku, w każdym razie mam taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie było mowy o tym, że w marcu dołączy kanał HD. Owszem ma być 5 kanałów HD ale zostaną one systematycznie wprowadzone do oferty dopiero od maja do końca 2007 roku. Narazie jest mowa o tym, że w ciagu miesiąca ma pojawić się kanał rozrywkowy a na początku marca zagadkowy kanał filmowy :wink: jak ktoś nie czytał oto link do "Wywiadu z Dominikiem Libickim"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam.

Ale naprawdę na początku marca zostaną rozdzielone? A co będzie na Cartoon Network jeśli on trwa tylko do 21.00 to po rozdzieleniu co będzie? Komunikat - start o 3.00 czy co? Pozdrawiam

Nie no tak to pewnie nie będzie :shock: Jeśli już będzie całodobowe CN to może zamierzają wprowadzić tak jak w amerykańskiej wersji pasmo Adult Swim, które nadaje od 22 do rana i lecą tam trochę "starsze" kreskówki takie jak Futurama czy Family Guy i trochę anime...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...