Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj włanczam dekoder wsio działa ale na wszystkich kanałach pisze "Usuga niedostpna" wszystko inne działa no oprócz epg, przez to mamy cały czas pasek z informacja o kanale dekoder echostar tez tak macie?

 

Proponuję wyjąć karte z dekodera na pare sekund, potem ją włorzyć, a następnie wyjąć wtyczke z sieci i z powrotem włączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jest już jakaś ramówka, bo jak narazie to wiem, że startuję o 21:00 i będzie to serial "Gotowe na wszystko", a osobiście fakt, że nie siedzę przed telwizorem i nie oglądam promo non stop, ale nie widziałem, żadnych godzin emisji.

Teraz z innej beczki, nowy kanał w Polsce - Animax, info: http://media2.pl/media/18541-kanal-z-an ... olsce.html oraz https://satkurier.pl/?polskie_kanaly ... 0&id=35314

Może trafi do CP jak już wystartuję, może być dobry dla fanów anime, tym bardziej, że wprowadza go Sony Pictures, a już współpracuję CP z tym dystrybutorem, zreszto tak jak reszta Platform, bo wszystkie mają AXN-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Animax to błgam niech CP nawet nie myśli o rozmowach nad tym kanałem. Po co kolejny kanał z kreskówkami. Lepszym News-em jest zapewne to, że do naszych południowych sąsiadów wchodzi kanał Voom i odpowiedzialne za jego rozprowadzeanie jest grupa ZoneMedia więc jest cień nadziei, że ów kanał zagości też w Polsce i na CP ale nie prędzej jak w połowie tego roku. Bo wątpie w to, że w pierwszej dekadzie gdyż już by było jakieś info na ten temat. I jeszcze raz błagam tylko niech nie włączają tego Animaxa z japońskimi kreskówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą rozmowy, bo jak już powiedziałem w Polsce jest wiele fanów Manga i Anime. Zresztą poprzez Cyfrowy Polsat jest dostępnych ponad 50 kanałów. Nikt Ci nie karze nawet go na swojej liście ustawiać. Ja do tej pory nie ustawiłem Cinemaxu2, gdyż na nim są powtórki z Cinemaxu1 z poprzedniego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Voom HD, to narazie mnie nie interesuję tak jak większość abonentów, bo niestać nas na wymianę dekoderów na te odbierające kanały HDTV, a jeśli chodzi o Animax, to bardziej kanał dla młodzieży i starszych, a nie dzieci, bo jak sama nazwa mówi, to są filmy Anime, a jak nie wiesz, to wśród dziewczyn nawet znajdziesz fanki tego gatunku animacji i to wśród dziewczyn w wieku ponad 20 lat, bo sam nawet takie znam i sam osobiście też lubię czasami pooglądać Anime, bo to jest inny gatunek animacji, z humorem i z akcją itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animax cieszył by się moim zdaniem dużym zainteresowaniem w Polsce ze względu na dużą liczbę fanów anime więc CP było by głupie gdyby nie zainteresowało się tym kanałem bo mógłby na nim dużo zarobić. Zresztą nie jest to kanał z kreskówkami jak np. Cartoon Network czy Jetix. Anime to nie tylko Pokemony czy DragonBall. Większość seriali skierowana jest do zdecydowanie starszych widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz, że bardziej powinni przysiąść się do stołu jakimś nadawcą kanału filmowego, gdyż tego już brakuje a bedzie jeszcze bardziej brakować gdy Cinemaxy przejdą do pakietu RelaxMix Film niż wprowadzać kolejny kanał z kreskówkami dla 2 bajek.

Bo jak narazie to dogadzają tylko maniaka kreskówek i seriali całkowicie zapomnieli o tematyce sportowej jaki wcześniej wspomnianej filmowej.

A swoją dr4ogą dziwi mnie brak coś w rodzaju ankiety na stronie CP z wypowiedziami klientów na temat tego jaki kanał by chcieli w swojej ofercie. No ale jak ktoś wcześniej wspomniał CP nie dba o to na jaki kanał jest zapotrzebowanie ( ma w d... abonenta ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie przydalaby se ankieta, a co do tego kanalu Animax to skad ta pewnosc ze bylo by tylu chetnych na ten kanal, ja tak jak Manio wolalbym zamast kilku kiepskich tanich kanalow porzadny kanal filmowy lub porzadna lige w pakiecie sport.Zaznaczam ze jest to moje zdanie kazdy moze lubic co innego:D ale CP kupuje duzo za mala kase nie patrzac na jakosc tych kupowanych kanalow czy tez praw do transmisji lig zagranicznych w sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz, że bardziej powinni przysiąść się do stołu jakimś nadawcą kanału filmowego, gdyż tego już brakuje a bedzie jeszcze bardziej brakować gdy Cinemaxy przejdą do pakietu RelaxMix Film niż wprowadzać kolejny kanał z kreskówkami dla 2 bajek.

Bo jak narazie to dogadzają tylko maniaka kreskówek i seriali całkowicie zapomnieli o tematyce sportowej jaki wcześniej wspomnianej filmowej.

A swoją dr4ogą dziwi mnie brak coś w rodzaju ankiety na stronie CP z wypowiedziami klientów na temat tego jaki kanał by chcieli w swojej ofercie. No ale jak ktoś wcześniej wspomniał CP nie dba o to na jaki kanał jest zapotrzebowanie ( ma w d... abonenta ).

Chyba o czymś zapomniałeś? Jeśli oferta Ci nie odpowiada, to możesz przejść do konkurencji. Kanał filmowy z "wyższej półki" zawsze będzie brany za dodatkową opłatą. Nic nie ma za darmo. Możliwe, że do pakietu filmowego jeszcze dojdzie TCM po rozdzieleniu z Cartoon Network. A więc jeśli Ci oferta nie odpowiada, to co robisz w Cyfrowym Polsacie. W Cyfrze+ masz sport na najwyższym poziomie i filmy z wysokiej półki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem swoje zdanie i mam do tego prawo a co kanału filmowego to uwierz mi, że mogę zapłacić więcej za taki kanał ale najpierw spojrze na jakość. A tutaj u nas jakość kiepska i jeszcze podnieśli ceny. A co do konkurencji to nie skorzystam bo jestem do nich uprzedzony z powodów osobistych (chodzi o Cyfre ) a N jak narazie jest zbyt słaba, dlatego wybrałem CP.

Nierozumiem was z tego co czytam to mało jest fanów programów filmowych a dużo więcej tych którzy kochają bajki te dla dzieci jak i dla dorosłych, których zreszta nie brakuje a kina TAK!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobili by nowy pakiet HBO lub dorzuciliby HBO do relaxmix film i podwyzszyliby cene:D ale wtedy mogloby wyjsc wecej niz w C+ w takim przypadku jest to nieoplacalne dla CP. a co do tego kanalu TCM to bez komentarza, nie byloby to po pierwsze zadna nowoscia a po drugie ten kanal jest tagiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tragiczny, tylko trzeba lubić klasykę kina. Poza tym TCM ma nadawać 24 h na dobę. Nie zdziwię się jeśli powędruje do pakietu Film. Manio nie mówię, że nie masz prawa do własnego zdania, ale twoje wymagania akurat pasują do oferty, którą posiada Cyfra+, a w "n" masz przecież VOD za stały abonament, więc też filmowe nowości. Trzeba patrzeć na swoje zainteresowania, a nie wybierać platformę w ciemno.

HBO w Cyfrowym Polsacie jak narazie nie będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wygląda właśnie cała plejada Pakietu Film W CP tak jak TCM. Zobaczymy FoxLife no ale ten kanał podobnie jak AXN-y ciężko mi zakwalifikować do Filmu raczej do Serialu a takiego W CP nie ma za to nasza kochana platforma szczyci sie, że pakiet film jest coraz bogatszy i nawet podnosi cenę i powiedzcie mi a raczej napiszcie jak tu sie nie wkurzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie jest zaden argument, bo można mieć samą naziemną albo kablówkę, a tak to masz Cyfrowy Polsat po to by na ekranie telewizora było dużo kanałów, ale twój wybór, to Ty tracisz pieniądze bez potrzeby. Skończmy już ten temat i wróćmy do nowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tu sie zgodze ze jest bezsensu miec CP jesli komus nie odpowieda ich oferta, ja mam od roku prawie roku CP i sa to ostatnie 3 miesiace(mam nadzieje , bo z rezygnacja sa wielkie probblemy nie to co z podpisaniem) z ta platforma bo poprostu dla mnie jest juz za slaba i nie zanosi sie na to zeby byla lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę Ci opowiadał co stało się Cyfra bo wkroczylibyśmy w sfere życia prywatnego. Kablówki też nie mam bo mieszkam w domku jednorodzinnym a jeśli chodzi o antene naziemną to łapie 3 kanały i jescze jedno wybrałem CP dla innych kanałów Discovery, PS, TVN-y, Reality, Cinemax i nie wydaje mi się żebym wyrzucał pieniądze w błoto bo to robią Ci z Cyfry napisałem poprostu, że do grona tych kanałów potrzeba mi tylko kanału filmowego a nie kolejnego Anime a ty zrobiłeś z tego wielkie Halo Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...