Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na jesieni tego roku zaproponujemy abonentom dekodery z twardym dyskiem (PVR) wielkości 160 GB, produkowane przez firmę Echostar. Wprowadzimy także kilka nowych kanałów. Już teraz możemy zapowiedzieć kanały AXN Crime, AXN Sci-Fi, Eurosport, Eurosport2 i Zone Romantica. Dodatkowo negocjujemy z kilkoma innymi dostawcami o bardzo znanych brandach. Rozmawiamy także z Telewizją Polską i wszystko wskazuje na to, że się porozumiemy.

źródło: WIRTUALNEMEDIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie wyglądała nowa wersja listy programów. Przecież gdzieś te Eurosporty muszą wstawić. A może przygotują też "miejsce" pod następne kanały?

A swoją drogą to powinni zrobic tak że każda dziesiątka w numeracji odpowiada innemu typowi kanałów. W pierewszej dziesiątce kanały ogólnodostepne, potem filmowe, w trzeciej dokumentalne, potem muzyczne, dla dzieci, sportowe itp. Jak sądzicie jak teraz to zrobią? Może chociaż raz pomyślą na dłuższą metę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie wyglądała nowa wersja listy programów. Przecież gdzieś te Eurosporty muszą wstawić. A może przygotują też "miejsce" pod następne kanały?

A swoją drogą to powinni zrobic tak że każda dziesiątka w numeracji odpowiada innemu typowi kanałów. W pierewszej dziesiątce kanały ogólnodostepne, potem filmowe, w trzeciej dokumentalne, potem muzyczne, dla dzieci, sportowe itp. Jak sądzicie jak teraz to zrobią? Może chociaż raz pomyślą na dłuższą metę?

 

Nie ważne jak bo ja i tak se ustawiem po swojemu ważne żeby były ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie wyglądała nowa wersja listy programów. Przecież gdzieś te Eurosporty muszą wstawić. A może przygotują też "miejsce" pod następne kanały?

A swoją drogą to powinni zrobic tak że każda dziesiątka w numeracji odpowiada innemu typowi kanałów. W pierewszej dziesiątce kanały ogólnodostepne, potem filmowe, w trzeciej dokumentalne, potem muzyczne, dla dzieci, sportowe itp. Jak sądzicie jak teraz to zrobią? Może chociaż raz pomyślą na dłuższą metę?

 

Nie ważne jak bo ja i tak se ustawiem po swojemu ważne żeby były ciekawe

 

Ale większość nie układa po swojemu i ma tak jak im Polsat da :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem na infolinię polsatu miła pani powiedziała że do pakietu familijnego dołączy AXN i EUROSPORT, zaś do filmowego AXN CRIME i SCI-FI oraz ZONE ROMANTICA, inne kanały ale to niespodzianka(powiedziała) i nic nie mogła więcej powiedzieć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem na infolinię polsatu miła pani powiedziała że do pakietu familijnego dołączy AXN i EUROSPORT, zaś do filmowego AXN CRIME i SCI-FI oraz ZONE ROMANTICA, inne kanały ale to niespodzianka(powiedziała) i nic nie mogła więcej powiedzieć :(

 

A to niespodzianka. AXN w familijnym a Romantica w filmowym.Ha HA HA.

I to jest pewnie kanał typu premium :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 października wystartuje na liście Eurosport, Eurosport2, AXN Crime, AXN SciFi, Zone Romantica!

To dowiedziałem sie na infolini!

 

Zone Romantica pojawi siew pakiecie Film, do którego dołączą owe AXNy! Główny AXN przejdzie do Familijnego, wraz z Eurosportem! Eurosport 2 pojawi sie Pakiecie Sport!

 

Przez pierwszy miesiąc te kanały beda za Free

 

Spytałem sie tez o te nowe kanały! To pani miła (dziwne) powiedziała że chodzi o kanał dla dzieci, sportowy i cytuje "kanał filmowy z filmami z wyzeszj półki"!

 

Czy zapowiada się ciekawie!

Edycja: bogdan425 - poprawiłem błąd ortograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oferta pakietu familijnego bedzie już wypasiona.2 kanały których mi najbardziej brakuje (eurosport,axn) dołączają do oferty.

Marazy mi sie jeszcze sport klub,tvp sport,disney chanell,commedy central ale teraz nie jest źle :)

 

Comedy central na pewno nie będzie bo jest a właściwie będzie na wyłączność na n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale by było gdyby Disney trafił do Familijnego???

 

A ciekawe gdzie trafi???

 

Pakiet Film czy Pakiet Bajeczka???

Bpo lecą tam filmy i serjale, dla dzieci???

 

Kiedyś gdzieś czytałem, że kanał Disneya był traktowany jako kanał typu Premium (wymóg Disneya), ale chyba potem trochę spuścili z tonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...