Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie z tym co napisze sporo osob sie niezgodzi ale powiem szczerze ze nie mozna oczekiwac od Cyfrowego polsatu by co dziennie dodawal do swej oferty nowy kanal ,przed chwila dodali :zone romantice ,axn-y,i Eurosport powinnismy sie cieszyc z tych kanalow za chwile bedzie disney chanel ,zamiast wygladac nowych kanalow cieszmy sie z tych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z tym co napisze sporo osob sie niezgodzi ale powiem szczerze ze nie mozna oczekiwac od Cyfrowego polsatu by co dziennie dodawal do swej oferty nowy kanal ,przed chwila dodali :zone romantice ,axn-y,i Eurosport powinnismy sie cieszyc z tych kanalow za chwile bedzie disney chanel ,zamiast wygladac nowych kanalow cieszmy sie z tych .

 

Niby prawda to co mówisz! Ale trzeba pamietac że konkurencja nieśpi i dodaje nowe kanały! Jesli Polsat niechce zostac znowu w tyle to powinien dołączać kanały z każdej nadarzającej sie okazji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikuu napisał: j

tomx napisał:

oby nie wlaczyli go do pakietu sport !

 

 

na 50% tak będzie...

 

 

Nie będą mogli dać go do pakietu sport gdyż jest to kanał TV publicznej i nie jest to kanał komercyjny

 

 

 

 

w "N" bedzie w pakiecie sportowym, jak TVP Sport bedzie tani to włąnczą do pakietu familijnego. Zobaczymy jak bedzie za kilka tykodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomx dobrze to ująłeś co to za kanał ten TVP Kultura, kto na to patrzy :?: czy nasza kultura jest aż tak beznadziejna czy na siłę chcą wypromować paru żałosnych "artystów" :wink::wink:

 

 

No z tym sie zgodzic nie moge. Mi TVP Kultura podoba sie, czesto znajduje tam cos ciekawego dla siebie. A nazywanie np. Kazika Staszewskiego czy Muńka Staszczyka żałosnymi arystami to lekka przesada (no chyba ze Justin Timberlake czy Britney Spears to dla kogos wybitni artysci).

 

P.S. Do Modów

Sorki za OT ale jak czytam takie posty to mnie skreca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomx dobrze to ująłeś co to za kanał ten TVP Kultura, kto na to patrzy :?: czy nasza kultura jest aż tak beznadziejna czy na siłę chcą wypromować paru żałosnych "artystów" :wink::wink:

No z tym sie zgodzic nie moge. Mi TVP Kultura podoba sie, czesto znajduje tam cos ciekawego dla siebie. A nazywanie np. Kazika Staszewskiego czy Muńka Staszczyka żałosnymi arystami to lekka przesada (no chyba ze Justin Timberlake czy Britney Spears to dla kogos wybitni artysci).

Nawet w największym zakalcu można znaleźć rodzynkę, ale i tak ona smaku ciasta nie poprawi :cry::cry::cry::cry::cry:

 

TVP SPORT ma kosztować operatorów sieci kablowych 35 groszy od gniazdka.

Dokładnie i wychodzi na to że CP albo pokryje koszty emisji ze swoich zysków, albo........ podniosą koszt pakietu w którym ulokują kanał :!:

 

Edycja pitter: poprawiłem cytowanie i usunąłem zdublowany post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...