Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się ta promocja bardzo podoba. Przez 26 miesięcy obowiązuje stała cena 168,90zł za pakiet Prestiżowy (nawet jak podniosą abonament, to ja nie muszę się tym martwić), mam wszystkie kanały (poza opcją France TV, ale te kanały odbieram FTA z 5W) i dostaję telewizor 3D, który mogę sobie wstawić do drugiego pokoju. Ta oferta to bajka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta za 137zl jest dostepna dla tych z wypowiedzeniem wyslanym i po 3 kontakcie.
keers z całym szacunkiem, ale jak nie jesteś pewny, to nie pisz czegoś, o czym nie masz precyzyjnej wiedzy. Na dzień dzisiejszy nie wszyscy mają przy kontraktach ofertę na tv z Superpremium. I nawet 10 kontaktów po wysłaniu wypowiedzenia nie pomoże. Podobna sytuacja byłą z konsolami, tyle, że poprzednim razem dosyć szybko dołożyli brakującą ofertę.

 

@cyfra.tv jesteś pewien tych gwarancji cen przy ofertach z TV? Przy przedłużeniu zmienili aneksy i na 100% nie ma gwarancji ceny. Czyżby w punkcie było inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nowych umowach na TV jest taki zapis w aneksie do umowy:

 

3. Abonent zawiera Umowę na 26 - miesięczny Okres Minimalny.

4. Za odbiór Zestawu Promocyjnego CANAL+ HBO SUPERPREMIUM Abonent uiszcza, przez Okres Minimalny, Opłatę Miesięczną w wysokości 137 zł.

 

Czyli jest stała cena :D

 

Co do modułu desabo zauważyłem, że wszyscy którzy do nas przychodzą mają w ofercie Canal+ HBO Superpremium za 99 zł (nawet ci, którzy brali 2 lata temu TV, w październiku nie mieli takiej możliwości) natomiast, jest na razie pomieszanie z poplątaniem, bo mamy 2 rodzaje ofert w desabo, ze stałą gwarantowaną ceną i z rabatem kwotowym na cały okres umowy, mówiąc krótko, to ja wybieram na chwilę obecną czy zrobię aneks ze stałą ceną czy ze stałym rabatem 8)

 

Np mogę zrobić aneks z Superpremium za 99 zł przez cały okres umowy lub Superpremium z rabatem w kwocie 38 zł od ceny bazowej :mrgreen:

 

 

oferta za 137zl jest dostepna dla tych z wypowiedzeniem wyslanym i po 3 kontakcie.
keers z całym szacunkiem, ale jak nie jesteś pewny, to nie pisz czegoś, o czym nie masz precyzyjnej wiedzy. Na dzień dzisiejszy nie wszyscy mają przy kontraktach ofertę na tv z Superpremium. I nawet 10 kontaktów po wysłaniu wypowiedzenia nie pomoże. Podobna sytuacja byłą z konsolami, tyle, że poprzednim razem dosyć szybko dołożyli brakującą ofertę.

 

@cyfra.tv jesteś pewien tych gwarancji cen przy ofertach z TV? Przy przedłużeniu zmienili aneksy i na 100% nie ma gwarancji ceny. Czyżby w punkcie było inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zwykłe skur******two, że wielmożna Cyfra pozwala w ofercie przedłużeniowej zakupić TV tylko osobom, które 2 lata temu również TV brały. Ja mam Cyfrę 2 lata, zawsze w najwyższym abonamencie i powiedziano mi, że z takiej oferty skorzystać nie mogę. A ja jeszcze [beep] optymistycznie nie wiedząc o tym wcześniej napisałem, czy z racji tego że jestem stałym klientem dłuższy czas, a możliwość przedłużenia będę miał w styczniu, czy w formie promocji za staż będę mógł ją przedłużyć już w grudniu i wziąć TV. O Boże jaki byłem głupi :-) Liczyłem, że coś się zmieni, ale widzę, że Cyfra to syf jaki był, jeżeli chodzi o stałych klientów. Przy poprzednim przedłużeniu pamiętam już były problemy, wysyłałem rezygnację i dopiero za którąś rozmową przedłużyłem te [beep] umowę, choć do końca zadowolony nie byłem. Ale w tym roku już tego błędu nie zrobię. Zastanawiam się w ogóle czy takie działanie firmy jest zgodne z prawem (nierówne traktowanie abonentów, którzy są na równych prawach - jeden i drugi ma możliwość przedłużenia umowy) i czy nie warto tym zainteresować UOKiK... Zgroza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z konsultantem w sprawie tej promocji z TV LG 27 3G leed.

- okazuje sie że bezproblemowo z TV mozna wziąć przy przedłużeniu umowy pakiet canal+HBO superpremum, nie potwierdziły sie informacje z forum że dla takich abonentów jest tylko pełna oferta C+.

- regulamin promocji NIE jest dostepny ze strony Cyfy+, mozna go otrzymać lub mieć do niego wgląd w dowolnym puncie C+, co jest nieprawdą ponieważ drukuje sie tylko do umowy co sprawdziłem osobiście.Zzasady promocji i ewentualne opłaty są tylko w regulaminie, a w ciemno nie kupuje sie nawet " kota w worku"

- dodatkowych zniżek od pakietu i na sprzęt nie ma wogóle,

- drugi TV HD na własność kosztuje 129 zŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pracowalem w punkcie kiedys to bylo cos takiego ze jak sie nie drukowalo regulaminu to abonent mial nad swoim podpisem napisac ze zapoznal sie z regulaminem i ze go akceptuje. Potem podpis.

Dystrybutor nie ma obowiazku drukowania regulaminu - kupa roboty psu w du.. tylek. Szkoda drzew, papieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z konsultantem w sprawie tej promocji z TV LG 27 3G leed.

- okazuje sie że bezproblemowo z TV mozna wziąć przy przedłużeniu umowy pakiet canal+HBO superpremum, nie potwierdziły sie informacje z forum że dla takich abonentów jest tylko pełna oferta C+.

- regulamin promocji NIE jest dostepny ze strony Cyfy+, mozna go otrzymać lub mieć do niego wgląd w dowolnym puncie C+, co jest nieprawdą ponieważ drukuje sie tylko do umowy co sprawdziłem osobiście.Zzasady promocji i ewentualne opłaty są tylko w regulaminie, a w ciemno nie kupuje sie nawet " kota w worku"

- dodatkowych zniżek od pakietu i na sprzęt nie ma wogóle,

- drugi TV HD na własność kosztuje 129 zŁ.

 

:shock::shock: Czy to nie pomyłka?

Czy nie chodzi o dekoder HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ffan Oczywiście że o 2 dekoder HD chodzi, moja pomyła z prędkości dopisałem TV, najmocniej przepraszam.

 

@echolink Czy mógłbys podać troche szczegółów z regulaminu tej promocji z TV, jak masz juz umowę. Interesuja mnie jakie są dodatkowe obawarowania zakupu tego TV, wielkośc opłat dodatkowych w przypadku odstapienia od umowy np. przy zmianie regulaminu, likwidacji kału itp.

Ponad 2 lata to troche czasu lubie wiedziec co podpisuje, a w puncie C+ zazwyczaj mało czasu, przez infolinie wogóle nie ma dostepu do warunków.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...