Skocz do zawartości

TV LG od Cyfry+


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzięliście sobie kredyt na TV, którego na dodatek C+ nie potrafi do was dostarczyć. Wcale mnie to nie dziwi, że nie dotrzymują umowy skoro we wszystkich reklamach oszukują, że tv bierzecie od nich za 1 zł. Nie zamierzam się z nikogo naigrawać. Raczej jestem wściekły, że C+ tak traktuje klientów a co gorsza wykupując n-kę zlikwidowało konkurenta. Bez konkurencji w przyszłości możemy się spodziewać jedynie gorszej ofery i znacznie wyższych cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie widzisz oszustwo? Z prawnego punktu widzenia wszystko jest ok, tzn. wartość cennikowa pakietu HBO SuperPremium według regulaminu wynosi 137 zł, a zgodnie z promocją zakup telewizora za 1 zł wiąże się ze zobowiązaniem na takowy pakiet przez cały okres minimalny bez żadnego rabatu. Nie jestem jakimś zwolennikiem i obrońcom Cyfry+ , ale chcąc nie chcąc nie widzę tu znamion oszustwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgodzę, że Cyfra+ w przypadku tej promocji zachowuje się niezbyt poważnie. Obecne telewizory to nie wielkie pudła jak w przypadku modeli kineskopowych, które należało magazynować na dużych powierzchniach sklepów czy ich zapleczy. Telewizor 27" z opakowaniem jest niewiele większy od zapakowanej w karton anteny satelitarnej 80cm.

Zatem moim zdaniem przy podpisywaniu umowy na warunkach promocyjnych, abonent powinien otrzymać od ręki dekoder z lub bez anteny oraz wspomniany telewizor by móc rozkoszować się w zaciszu domowych wykupioną ofertą programową. Z tego co Panowie opisujecie, wynika że jest biegunowo odwrotnie dostajemy wszystko oprócz TV. To jakaś żenada. To prawie jak bym robił zakupy w sklepie a produkt gratisowy otrzymał za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko76, nie wszyscy dystrybutorzy mają tyle miejsca by magazynować jeszcze telewizory. Bo to się tylko tak wydaje, że dekoder PACE PVR to małe pudło, ale weź go x10 + 20 - 30 dekoderów SD typu Thomson, strong, Pace, Sagem i do tego z 40 dekoderów Sagemcom i philips HD PVR x5. Poza tym dekodery co po wymianie do zwrotu są, tak samo oddany sprzęt, a gdzie anteny małe i duże + osprzęt do nich? A Ty chcesz żebyśmy jeszcze gdzieś wcisneli parę kartonów z TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie widzisz oszustwo? Z prawnego punktu widzenia wszystko jest ok, tzn. wartość cennikowa pakietu HBO SuperPremium według regulaminu wynosi 137 zł, a zgodnie z promocją zakup telewizora za 1 zł wiąże się ze zobowiązaniem na takowy pakiet przez cały okres minimalny bez żadnego rabatu. Nie jestem jakimś zwolennikiem i obrońcom Cyfry+ , ale chcąc nie chcąc nie widzę tu znamion oszustwa...

Wszystko pięknie poza tym, że miesięczny koszt pakietu Canal + HBO Superpremium gdy telewizora nie bierzesz wynosi 99 zł. Faktycznie nie jest to 40 zł różnicy jak w przypadku pełnego pakietu a jedynie symboliczne 38 zł. 26 x 38zł to tylko 988 zł za telewizor za złotówkę. Według prawnego punktu widzenia być może nie jest to oszustwo i jeśli nie widzisz żadnego problemu to wyłącznie twoja sprawa i twoja wola. Bierz i ciesz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze egzemplarze są już sprzedawane na Allegro.W cenie od 1400-2100.Będzie łańcuszek szczęscia.Czeka sprzedający i będzie czekał kupiec.A kasa na koncie.Biedni w C+ bo już mają młyn z ponagleniami.

Jeśli promocja ładnie się rozejdzie a wygląda na to, że chętnych może być więcej niż telewizorów to gdy klienci zobaczą co dostali przewiduję wielką podaż i niespecjalny popyt. Wkrótce ceny na alledrogo spadną pewnie poniżej 1000 zł. U desperatów lub potrzebujących kasy stawiam nawet na 800 zeta lub mniej. Wtedy może nawet ja się skuszę. Nie będę miał umowy na 26 miechów a za telewizor do sypialni czy kibelka zapłacę mniej niż zapłaciłbym w promocji C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widzę żadnego oszustwa, po prostu wybierasz pomiędzy rabatem za cały okres umowy a tv za złotówkę.

Każdy ma swój rozum i swój sposób pojmowania uczciwości. Jeśli pakiet bez TV LG 3D dostępny jest powszechnie o 38 czy 40 zł taniej miesięcznie możesz to wzorem cyfry + nazwać rabatem a wzięty TV z pakietem bez rabatu telewizorem za złotówkę. Ja używam prostej matematyki rodem z 2 klasy podstawówki i nazywam to wprost. Jak wspomniałem innemu forumowiczowi jeśli na prawdę nie widzisz problemu bierz TV i się ciesz. Możesz to nazwać moimi problemami z telewizorem jeśli się lepiej będziesz czuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj konsultanat CTA powiedział że 14 dni kalendarzowych to ma kurier na skontaktowanie sie z odbiorca TV, a kiedy dostarczy TV to juz inna historia, powinno byc dostarczone w ciagu 2-3 dni od kontaktu, ale nie poźniej niż do 3 m-cy, w przypadku trudności w skontaktowaniu sie z abonentem. Umowa zawarta 18-11-11 informacja systemowa że w środę 30-11-11 kurier będzie miał nadana wysyłke i CTA może wtedy podać nr przesyłki kurierskiej -poczekamy, zobaczymy.

Doszedł juz ten TV do kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...