Skocz do zawartości

Ile kobiet na forum???


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znam? cztery świetne dziewczyny (Panie) zarejstrowane są na naszym Forum SATKuriera. Miałem, już okazję, pisać (odpowiadać) postami.

Ponieważ Panie same nie dają znaku wpisem, to i ja przemilczę nazwy użytkowniczek. Kto bardzo "kocha" nasze użytkowniczki (Panie), to sobie poradzi i bardzo szybko odnajdzie.

Wszystkie Panie, tu na Forum, serdecznie pozdrawiamy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to ja jako pierwsza sie odezwę :D:D:D

Dziekuję za pozdrowienia i pomoc w postach. Ale proszę o wyrozumiałość bo nie za bardzo znam się na TV Sat a ciekawa jestem wszystkiego co jej dotyczy.

Ja również pozdrawiam wszystkich przemiłych i sympatycznych Panów

Nana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna Pani pisała do nas z Anglii. :D:lol: Inna Pani z Gdańska. :D:lol: Trzecia Pani nie wpisała skąd - wspominając, przy okazji, męża. :D:lol: Czwarta Pani wpisała swój Nick i więcej nic :D:lol: (poza postem - oczywiście). :wink:

"Inna Pani z Gańska" (patrz cytat) - to właśnie koleżanka Nana - dziękuję, że tu się wpisałaś a przede wszystkim, że cały czas, jesteś z nami :lol::lol::lol: .

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi :P no a ja ...? o mnie to nikt nie pamięta... xD ... hyyy to co ze na forum znalazłam się przez przypadek i to wielki przypadek xD .... miło tu jeszt i nie odchodze nigdzie :)))

 

i wypraszam sobie uwagi typu :P:

W tym jednak przypadku należałoby stworzyć kącik kulinarny. :lol:
.... :P bez urazy ale.. ja gotowac nie potrafie :(:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna Pani pisała do nas z Anglii. :D:lol: Inna Pani z Gdańska. :D:lol: Trzecia Pani nie wpisała skąd - wspominając, przy okazji, męża. :D:lol: Czwarta Pani wpisała swój Nick i więcej nic :D:lol: (poza postem - oczywiście). :wink:

Czwarta Pani wpisała swój Nick i więcej nic :D:lol: (poza postem oczywiście). :wink: (patrz cytat) - to właśnie twój blask koleżanko sweet. Najmłodsza, tu jesteś, za to życia przeogromnego i w kwitnącej, choć jeszcze w pączku, radości. Dziękuje, że w końcu się zdecydowałaś, tu wpisać, a przede wszystkim, że jesteś z nami, i tak bardzo na Forum lubiana.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...