Skocz do zawartości

Który wybrać?


marcelo1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy forumowicze:)

Jako nowy gość na tym forum chciałem się Was poradzić jako fachowców:)) który byście polecili tuner: GLOBO HD S1 czy Opticum 9500? różnica w cenie prawie żadna więc dla mnie trudny wybór...obecnie posiadam wysłużonego ferdka fx6600 i najwyższy czas na zmiany!Zakup tv już był(sony40w5500- więc mpg4 już jest w "nim") więc pora na tuner(posiadam cyfrę+)...

Dodam, że jeszcze rozważałem zakup arivy 200 ale bardziej skłaniałbym się do zakupu któregoś z wyżej wymienionych tunerków...i jeszcze jedno pytanie odnośnie dysku zewnętrznego..który odbiornik ma najmniejsze "problemy" Waszym zdaniem z dyskiem zewnętrznym?

 

Dodam, że korzystałem z opcji szukaj i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na moje zapytanie:)...co polecacie? a może jest jeszcze jakiś inny tuner godny polecenia do kwoty 700zł?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariva 200 moze sluzyc jako tuner FTA i nic wiecej , jest tak s......... wystarczy poczytac opinie , jak nie czytnik , moduly sie wieszaja to ma problem z elektronika i wadliwymi glowicami , a producent to ol....l .................

 

ja sie ciesze ze jak szybko go kupilem tak szybko sprzedalem ( ariva200)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli nie ariva do zostają do wyboru dwa typy:GLOBO HD S1 czy Opticum 9500...Gariwaldi napisał, że różnią się gniazdem lan...faktycznie tak jest? który jest bardziej stabilniejszy? czy jak zmienię soft(dla cyfry) to będę też mógł korzystać z TNK? Różnica w cenie niby żadna ale faktycznie te dwa tunerki różnią się tylko lanem?..czy może macie jeszcze jakiś inny model do polecenia który pracuje stabilnie z kartą cyfry..acha: dodam jeszcze, że korzystam ze splitera przewodowego (Small Spliter II ) i chciałbym podpiąć dysk zewnętrzny do nagrywania...więc co poradzicie w końcu wybrać bo ile można siedzieć , przegladać , zastanawiać się:))...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...