Jump to content
przemyslaw-broc

VIVA Deutschland i VIVA Austria

Recommended Posts

Frontowiec - błąd Ci się wkradł. To nie 4 The Cause lecz 4 Non Blondes - What's Up - czyli "one hit wonder" grupy pop-rockowej z klimatem grunge.

Udało mi się i nagrywam cały czas od 10.42 od teledysku Benny Benassi - Satisfaction. Nagram także początek CC. Szkoda, że jeszcze ostatnie 18 minut...

Teraz śpiewa Loona z playbacku, która w klipie pożegnalnym wymieniła Polskę wśród krajów, w których VIVA była popularna.

Teraz Loona śpiewa live w studiu. :)

Szkoda, że taka marka jak VIVA za kwadrans zakończy nadawanie... :cry:

Teraz, Frontowiec napisał:

Teraz śpiewa Loona z playbacku, 

Ajć, nabrałem się. :D

Ostatnim teledyskiem wyemitowanym na antenie stacji jest utwór którym VIVA zaczynała swoje nadawanie, czyli ''Zu Geil Fur Diese Welt'' Die Fantastischen Vier. Przed tym były wspomnienia gwiazd VIVY (piosenkarzy i prezenterów).

Edited by Frontowiec

Plansza VIVA 1993-2018 zakończyła nadawanie kanału.

Co ciekawe, logo VIVY nie zostało wyłączone ;)

• Sad 1

VIVA 1993-2018 - REST IN PEACE

Plansza z powyższą frazą zakończyła nadawanie VIVY, po niej nastąpiło przełączenie na Comedy Central.

Temat można chyba przenieść do działu Wspomnień czar.

Edited by Dydelmax

Nagrałem na pamiątkę ostatnie 10 minut emisji (od teledysku Spice Girls do 14:00). To jest moje ostatnie wspomnienie związane z tym kanalem. :( Żegnaj VIVA! :(

• Sad 2

Loona nie wymieniła Węgier, ale za to jeśli dobrze usłyszałem, to wymieniła Hiszpanię XD

Kultowy kanał kończy nadawanie w Niemczech - od miesiąca są wyświetlane (prawie) wszystkie historyczne wersje logo, jest Final Countdown, specjalne pasma i specjalny program pożegnalny, zadbano o to co jakie piosenki zostały puszczone jako ostatnie, plansza pożegnalna. A w Polsce? Na tydzień przed zaczęli puszczać jakiś 10-sekundowy ident o zmianie, o 6:00 wszedł MTV Music jeszcze ze starym logo i oprawą, a na nowe trzeba było czekać 6 godzin.

Swoją drogą - nie wiem jak to wyglądało na co dzień o 14:00, ale dziś pod koniec VIVA FOREVER - The Show trójkąt po prawej przygotował się do pokazania co bedzie następne - i pusto, to było smutne :(

• Sad 1

Wielka szkoda. Szkoda, że żadna inna stacja nie kupiła VIVY i nie dała jej drugiego życia. No cóż. Żegnaj VIVA. :( 

Szkoda, że w Polsce nie było takiego pożegnania :(

Edited by Patjyk
  • Sad 1

Kurcze a zawsze myślałem że to ja jestem sentymentalny, ale czytając wpisy forumowiczów, to chyba się jednak myliłem. ;-) Pierwszy raz uczestniczyłem w ostatniej drodze kanału tv, i muszę przyznać że to, doprawdy traumatyczne przeżycie. :cry: Dziękuję wszystkim żałobnikom za obecność, i proszę o uczczenie pamięci  nieboszczki Vivy symboliczną minutą ciszy  :brawo:

• Like 1

Jak to śpiewały Spice Girls "VIVA Forever!!!" [*]

A teraz utwór, który zawsze będzie mi się kojarzył z Vivą:

Edited by PatrykZ
  • Sad 1

Mam nagrane ostatnie 3 godziny Vivy Niemieckiej.

Mogę przesłać na Dailymotion od początku 

Cytat

Viva Forever - Die Show

lub od końca wspomnianego powyżej programu.

Co przesłać?

Edited by QwerK
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...