Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Program na sylwestra, (mi to się marzy żeby ramówka 100% muzyki była na co dzień, ale nie ma co marzyć bo to nie jest możliwe):

 

Zeit Show Titel

06:00 VIVA Wecker

08:00 SMS-Guru

09:15 MTV's Best of 2011

10:15 Eure VIVA Lieblingsklicks

11:10 VIVA Liederladen Top 20

12:05 VIVA Spezial

13:05 VIVA Spezial

14:05 VIVA Spezial

15:05 VIVA Spezial

16:05 VIVA Spezial

17:05 VIVA Spezial

18:05 VIVA Spezial

19:05 VIVA Spezial

20:05 VIVA Spezial

21:05 VIVA Spezial

22:05 VIVA Spezial

23:00 VIVA Spezial

00:00 VIVA Sounds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIEKAWOSTKA

VIVA swoje pozycje w ramówce podaje w dokładniejszych godzinach (13:17, 18:21). Nastała nowa moda?

 

Odnotowałem również nieprawidłowe nakładanie czarnych pasów u góry i dołu ekranu. Oba pasy powinny mieć taką samą grubość, niestety przy niektórych teledyskach górny pas jest dużo grubszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Program "VIVA TOP 100" ma nową prowadzącą (blondynka). Moim zdaniem jest najładniejszą prezenterką VIVY. Jak się ona nazywa?

Szperałem, szperałem i się doszukałem w necie jak się nazywa ta prezenterka :brawo:

Jeżeli ktoś "łapie" w miarę język niemiecki, to może sobie poczytać o Romin'ie.

romina_becks_002_443x443.jpg?width=540&height=376&matte=true&matteColor=blackWięcej fotek: http://www.viva.tv/news/vj_romina_becks/

Name: Romina Becks

Geburtstag: 29.12.1987

Lieblingsessen: Risotto, Schoko- Kekse, Himbeeren

Lieblingsgetränk: "Young Green Coconut", Bubble Tea, Smoothies, Munich Mule

Lieblingsfarbe: gold

Lieblingsvideo: "Thriller" von Michael Jackson

Lieblingsauto: große, schnelle, deutsche Autos

Lieblingsmusik: Am liebsten R'n'B und Pop, aber je nach Stimmung auch Rock, Elektro, Klassik und richtig dreckiger Hip Hop.

 

Romina erblickte im Jahre 1987, zwei Tage vor Silvester, das Licht der Welt. Schon mit 3 Jahren zog es sie auf die Bühne. Die Leidenschaft begann mit ein paar Ballettstunden, gefolgt von einer professionellen Tanzausbildung. Aber bereits im Alter von fünf Jahren sagte sie zu ihrer Mutter, dass sie unbedingt Moderatorin und Vegetarierin werden möchte (ohne diese Worte überhaupt richtig aussprechen zu können). Letzteres ist sie heute zwar nur zu 99% ("alle paar Monate muss ein Steak sein…"), aber dafür hat sie nun mit 23 Jahren ihren 2. Vorsatz erfüllt!

 

Ehe es jedoch soweit war, wurde sie Cheerleaderin des American Football-Teams "Rhein Fire", absolvierte Praktika in der VIVA-Interaktiv und RTL West Redaktion, machte 2007 ihr Abitur und schaffte den direkten Sprung von der Schulbank auf die Mattscheibe. In der Vorabendserie "Verbotene Liebe" spielt Romina seit Oktober 2007 die Rolle der Miriam Pesch und kann sich die Schauspielerei nicht mehr wegdenken.

 

Nun hatte sie aber auch die Gelegenheit, Reporterin für diverse Verbotene Liebe-Specials zu sein und weitere Moderationsanfragen häuften sich. Ihr war jedoch von Anfang an klar, dass VIVA der perfekte Sender für sie ist, da die Musik schon immer einen großen Stellenwert in ihrem Leben hatte. So kam es dann zu einer Casting-Einladung nach Berlin, bei der sie den Sender überzeugen konnte und schon war klar, dass Romina bald zwischen den beiden Städten Köln und Berlin hin- und herpendeln kann.

Viva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na FilmBox ( Piątek Godz. 21.00 - Zeiten ändern dich ) Natrafiłem na Genialny Film Biograficzny o Bardzo znanym( również z Vivy DE za sprawa wielu nagród Comet ) Niemieckim raperze Bushido. Film Był z Lektorem. Film ( jak i zarówno biografia Bushido) jest Genialna . Szczerz polecam :)

 

Więcej Info o filmie na Film Web http://www.filmweb.pl/film/Zeiten+%C3%A ... 010-518051

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę brakuje mi VIVY DE ze starą oprawą graficzną i starą ramówką i szkoda też, że VIVA CH już nie nadaje, też fajny kanał był...

 

@Sentence, Jakbym tu wcześniej zajrzał to bym Ci odpowiedział co to za nowa prezenterka ;) Romina Becks jest bardzo ładna, a poza nią Palina Rojinski też jest niczego sobie :)

PS.: Widzę, że jesteś "fanem" panny Sashy G. :D heh

 

Ogólnie VIVA De ma porządne prezenterki, a nie to co u nas... Taka Kępka co musi się gapić w dół gdzie ma zapisane co ma mówić... ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Już tłumaczę. Szare logo było od stycznia do marca\kwietnia 2011 w magazynach sms-owych i GTC. Teraz jest tzw. lusterko we wszystkich pozycjach. Tak samo było za czasów poprzedniego logo. W aplikacjach sms i GTC było szare logo, a w pozostałych programach logo zmieniające kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...